Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט משאבה קטן

yarongti
שימו לב! השרשור הזה בן 2535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לבצע פרויקט קטן של שפריצר לצמחים(תמונה1) אוטומטי, רציף לאורך זמן, הבעיה שחוץ מגישה אין לי ידע מספיק.

אם אני מעוניין להוציא מים באותה צורה כמו השפריצר אני צריך לחץ מסויים, נכון? אפשר להשיג את הלחץ הזה עם משאבה פשוטה שעובדת על סוללות? מישהו יכול לכוון אותי למשאבה הנכונה?

תודה.

תוספת:

משהו דומה לזה http://www.thegreenhead.com/2009/03/easy-mist-water-powered-plant-sprayer.php

http://www.edn.com/design/analog/4368687/The-Scrubbing-Bubbles-power-sprayer

foliar_spray_hand_sprayer_grow_shop_hydroponics.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ממטרות/טפטפת שנותנות זרם כמו ערפל. ולחץ המים שיש בקו רגיל הוא מספיק.

תחפש באייבי או אליאקספרס

12v water pump

Sent from my Le X820 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ממטרות/טפטפת שנותנות זרם כמו ערפל. ולחץ המים שיש בקו רגיל הוא מספיק.

תחפש באייבי או אליאקספרס

12v water pump

הזמנתי את 2 אלו, לא ככ הצלחתי

https://he.aliexpress.com/item/Anself-Ultra-quiet-Mini-Water-Pump-DC12V-4-2W-Brushless-Water-Oil-Pump-Waterproof-Submersible-Fountain/32691301212.html?spm=2114.13010608.0.0.8X1Rzo

https://he.aliexpress.com/item/Free-shipping-Mini-Waterproof-Water-Pump-3-6V-DC-1-1M-120LPH-Submersible-For-DIY/32606152122.html?spm=2114.13010608.0.0.8X1Rzo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

בעיקרון למה שאתה מתאר אין צורך במשאבה, הלחץ הקיים בברז מספיק.

בשביל לבחור מתז מתאים, תצטרך להגדיר מה מטרת ההמטרה: השקייה? הורדת טמפ'? או תוספת לחות?

כמו כן להגדיר את השטח שנדרש לכסות והאם המתז יהיה בתלייה או בנעיצה בקרקע (עומד על דוקרן).

אם יש לך את התשובות לשאלות הנ"ל, אפשר להגדיר בקלות באיזה מתז להשתמש.

בכל מקרה, אם יש לך עוד שאלות בנוגע לאיך לגדל צמחים ירוקים בצורה מבוקרת, אשמח לעזור..

בברכה,

נתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הזרם /הלחץ שלהם?

תגיד לי אתה:)

אני לא מבין כמה אני צריך, רשום הכל בלינקים, השאלה אם זה אמור להצליח ליצר לי ספיקה כמו שפריצר לצמחים רק רציף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

בעיקרון למה שאתה מתאר אין צורך במשאבה, הלחץ הקיים בברז מספיק.

בשביל לבחור מתז מתאים, תצטרך להגדיר מה מטרת ההמטרה: השקייה? הורדת טמפ'? או תוספת לחות?

כמו כן להגדיר את השטח שנדרש לכסות והאם המתז יהיה בתלייה או בנעיצה בקרקע (עומד על דוקרן).

אם יש לך את התשובות לשאלות הנ"ל, אפשר להגדיר בקלות באיזה מתז להשתמש.

בכל מקרה, אם יש לך עוד שאלות בנוגע לאיך לגדל צמחים ירוקים בצורה מבוקרת, אשמח לעזור..

בברכה,

נתי

תודה נתי אבל זה לא מה שרציתי, אם יש לך פתרון לשפריצר רציף על סוללות אשמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד מה לא עבד לך? מה השתבש לך? איך חיברת? תעלה תמונות של הפרויקט שלך שנבין על מה מדובר.

אמרת שהזמנת שתיים ולא כ"כ הצלחת.

מה לא הצלחת, איך הזרם שלהם, חזק חלש, מספיק בשביל הפרויקט שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר צמחים שצריכים השקיה בריסוס באופן חד משמעי.

באילו צמחים מדובר או לכמה זמן אתה צריך שתהיה לכל פעולת ריסוס?

יש מערכות השקיה פשוטות שמתחברות לברז ביתי עם מפחיט לחץ ושעון מכאני על סוללות ושפירצרים שיתנו ריסוס כל יום לזמן קבוע

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה יעזור לך,

http://aliexpress.com/Jrme2E3M

הלינק לא נפתח.

בכל מקרה אני ארכיב מחדש את 2 המשאבות ואעלה את זה פה שתגידו לי מה הבעיה ולא זה לא מרסס.

לגבי הגננים שעוזרים, תודה, אבל זה לא רלוונטי. אני מעוניין בפרויקט הנל ולא בחיבור לברז או דומה.

אם מישהו מכיר קישור למשאבה כמרססת שנמכרת שיחידה אחת-אשמח לדעת. תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני מנסה להבין מהתגובות שלך להצעות השונות מה באמת אתה מחפש...

אם אני מבין נכון:

אתה רוצה משהו שיעבוד באופן רציף מצד אחד, אבל בלי חיבור לברז מצד שני - מה שמכתיב שימוש במיכל עצמאי.

אתה רוצה ריסוס/ התזה (לא ברור עדיין באיזה ספיקה/לחץ מדובר) - מה שמצריך מתזים/ מערפלים בהתאם למה

שתחליט

אתה רוצה משהו שיתחבר למקור כוח (חשמל/סוללה)

לא הגדרת כמות או שטח כיסוי.

אם אכן זה הכיוון, הייתי הולך בכיוון של קיט שפריצרים לרכב (לדוגמא) עם מיכל פלסטיק,משאבה ומתזים.

יתרונות: מערכת עצמאית ללא חיבור לברז, חשמלי, זול לקנייה,ערכה מלאה.

חסרונות: ללא חיבור לברז, חשמלי. כמות המים מוגבלת לפי גודל המיכל, לא בטוח שהמשאבה עמידה בפעולה ממושכת (שעוד לא הגדרת מה נחשב פעולה רציפה מבחינתך)

באופן אישי, אני עדיין חושב ששימוש במתזים / מערפלים בחיבור ישיר לברז ייתנו את הלחץ הרצוי.

ניתן לשלוט בזמן ומשך ההשקיה על ידי מחשב השקיה פשוט וזול.

במידה ותוכל/תרצה לשתף בעוד פרטים, אשמח לעזור.

בברכה,

נתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...