Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופרמיני/משפחתית עד 100 אלף שח

Andrey_g
שימו לב! השרשור הזה בן 2548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מבקש המלצה לסופרמיני/משפחתית קטנה בתקציב של עד 100 אלף שח.

אני מעוניין רק ברכב יד שניה, שנת 2015

דרישות מהרכב:

קטן (אני ואדם נוסף, לא ילדים ולא עגלת תינוק)

יפה (זה מאוד אינדיבידואלי, אבל הרכבים שאני אהבתי על הכביש זה מאזדה 3 הצבק, פולו, פיקנטו ספורט, אודי ש A1)

אמינות ותחזוקה (כאן אשמח לפשרה בין איכות גרמנית לעלות חלפים/טיפולים של רכב יפני)

בכללי אשמח לרשימה של מכוניות מומלצות

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכזה תקציב סופר מיני 2015 יהיו זולות יותר שכן במחיר הזה קונים חדשה.

אלא אם אתה הולך על יוקרתיות יותר כמו האודי a1.

בתקציב שלך הייתי הולך על סיטרואן c3 החדשה, זריזה נוחה מאוד בעיר, מעוצבת מאובזרת טוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, יוקרתיות זה לא בשבילי

התקציב נועד לאוטו משפחתי ששנתיים על הכביש או שאחסוך קצת ואקח סופר מיני עם אותם שנתיים על הכביש אבל בפחות כסף

יש עוד רכבים מומלצים

בכזה תקציב סופר מיני 2015 יהיו זולות יותר שכן במחיר הזה קונים חדשה.

אלא אם אתה הולך על יוקרתיות יותר כמו האודי a1.

בתקציב שלך הייתי הולך על סיטרואן c3 החדשה, זריזה נוחה מאוד בעיר, מעוצבת מאובזרת טוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה רכבים מומלצים .

יש את העניין של טעם האישי שלך.

המלצתי הונדה ג'אז - רכב אמין, פרקטי ( עם מרחב פנים ובגאז' כמעט בגודל של משפחתית קטנה ), חסכוני מאוד ושומר על מחירון בצורה טובה מאוד . תוכל למצוא 2015 בסביבות 75 אלף שקלים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת אני פחות אוהב אותה

חשבתי על גולף, אבל מה שמפחיד אותי זה עלות תחזוקה גבוה של אוטו גרמני

אני גם מאוד מחבב את המאזדה 3 ספיריט 2 ליטר הצבק - הביעה שהרבה מתלוננים על רעשים שחודרים מבחוץ וגם המנוע 2 ליטר מפחיד אותי כי בטח היא זוללת דלק

מה דעתכם?

יש הרבה רכבים מומלצים .

יש את העניין של טעם האישי שלך.

המלצתי הונדה ג'אז - רכב אמין, פרקטי ( עם מרחב פנים ובגאז' כמעט בגודל של משפחתית קטנה ), חסכוני מאוד ושומר על מחירון בצורה טובה מאוד . תוכל למצוא 2015 בסביבות 75 אלף שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי גולף עם dsg היה מפחיד יותר מהרעשים במזדה 2 ליטר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה ג'אז אחלה, האאודי A1 לא רעה בכלל, וכדאי להוסיף לרשימה גם את הקיה סיד. בעיניי היא מציעה חבילה כוללת טובה (מגיעה עם 7 שנות אחריות, מה שאומר שהיא עדיין תהיה באחריות) ונותנת תמורה מצוינת למחיר שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...