Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קל אוטו - רנו גרנד סניק

rashkenaz
שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מחפש תקופה רכב גדול יחסית למשפחה. תקציב נמוך וכמה שיותר מימון עם מרכיב של בלון .

בקל אוטו הציעו לי , חכירה של רנו גרנד סניק שנת 2013 דיזל , לתקופה של 3 שנים -

מקדמה 10 א' ש"ח עלות חודשית בסך 600 ש"ח.אחרי 3 שנים העסקה נגמרת . אני מחזיר את הרכב לחברה .

הרכב עם 150 א' קמ

לדעתי מדובר בעסקה לא רעה אך עם כמה נקודות למחשבה . הרכב יוכל לשרת אותי טוב ומודל הדיזל נחשב מצויין ברכב זה .

השאלות שהייתי רוצה לשאול -

1. האם העסקה מבחינת המימון מוכרת לכם והאם נחשבת כעסקה טובה ?

2. האם רכב בשנתון כזה עם 150 קמ אינו הימור גדול מדי ? האם לרכב עם מנוע דיזל קמ בסדר גודל כזה הוא סביר?

3. מה דעתכם על הרכב באופן כללי ?

תודה מראש לכל מי שיוכל לענות לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההצעה הזו, סה"כ לאורך שלוש שנים תשלם 31,000 ש"ח עבור השימוש ברכב - נשמע סביר למדי, לפחות לעניות דעתי.

מבחינת הרכב זה מאוד תלוי: כיון שאני מבין שאתה משלם על הטיפולים, אתה נופל בדיוק בקטגוריה של רכב לא מאוד זקן, אבל גם לא מאוד צעיר, שהיא בעיני הקטגוריה הכי בעייתית, ולכן צריך לבחון לעומק את מצב הרכב הספציפי - האם טופל בזמן? האם טופל במורשים של קרסו? מה אומר המחשב על תקלות שהוא סבל מהן? מתי צריך טיפול גדול?

רכבים בני 4-6 מתחילים להראות את סימני הגיל - חלקם יותר, חלקם פחות - לי היתה סניק בת 10 והיא לא הראתה בעיות אמינות מיוחדות, אבל מפעם לפעם היו חלקים יקרים שדרשו החלפה, ועכשיו יש לי גרנד סניק דיזל, אבל היא חדשה מכדי לקבוע דעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא איך עברו עליו ה 150 אלף ק"מ הנ"ל?

האם הרכב בן 4 וחצי שכך עשה כ 35 אלף בשנה? היכן טיפלו בו? איך הוא ננהג? מה מצבו בבדיקה קפדנית?

אולי בליס4יו או קרסו יש אחד כזה עם טיפולים במוסך היבואן מהיום הראשון? האם הם נותנים אחריות?

על פניו עסקה טובה אבל אם זו סניק שלא טופלה כראוי, לך תדע, אחרי 150 אלף נזקים של מנוע דיזל או תיבה רובוטית זה בכי. וכל פיפס קטן אחר - זה לא מאזדה 5 שיש חלפים בכל מחראה, כאן זה רק בקרסו והם בתמחור ממש לא הסבתות מהאגודה למען החייל.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות העינייניות.

אני אבדוק את הנושאים שהעלתם.

בעניין אחר האם עסקה דומה לרכב פיג'ו 5008 כדאית בעיניכם? מה דעתכם על רכב זה משנת 5008?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מציאות. מיניוואנים שמורים נמכרים מידיים פרטיות ומחברות ליסינג. כך גם גרוטאות מפורקות. כל מקרה לגופו. הפיז'ו - תבדוק את אותן שאלות שנשאלו לגבי הרנו

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב במצב טוב ותוחזק בצורה ראויה אז זו נשמעת לי הצעה לא רעה בכלל. זאת מתוך הנחה שגם אתה מתכנן לו 35-40 אלף ק"מ בשנה.

מיצית את המיקוח או שיש מצב לשיפור קל בהצעה?

כמובן צריך מכון ואף מוסכניק מטעמך שבקיא ברכב.

3 שאלות:

איזה אחריות, אם בכלל, הם נותנים? חברות גדולות נותנות אחריות מסויימת ואם אין כלום זה סימן רע מאוד

מה הדרישות שלהם למצב הרכב בסיום שלושת השנים?

כי אני רואה תסריט של תקלה מסיבית אחרי שנתיים חצי שעבורך זה חסר טעם לתקן. והם מן הסתם רוצים רכב תקין, פחות או יותר, בחזרה.

יש אופציה לרכישה אחרי 3 שנים? יש מצב שהרכב יוכיח עצמו כמוצלח מאוד ומתאים ואז אולי תרצה להמשיך איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתונים חשובים שלא הבאת:

1. האם יש הגבלת קילומטראז' בעיסקה, אם כן - כמה?

2. האם יש אחריות, מה היא כוללת, ולאיזה תקופה/קילומטראז'?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תברח מהעסקה כמו מאש, אחריות די ריקה מתוכן, זה העסקה היחידה בארץ שבא אתה נכנס לעסקת ליסינג לא תפעולי על רכב עם ק"מ גבוה ונושא בעול האחריות על הרכב. בעיני עסקה הזויה, זולה אך עם סיכון גבוה מאוד שזה אכן הסכום שישולם בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגרנד סניק הייתה מקבל אותה אפס ק"מ אז אכן עיסקה משתלמת.

היות ואתה מקבל חתול בשק אני לא ממליץ לך בכלל את הרכב הזה וגם לא את ה 5008.

ועוד מליסינג שעבר חיי גהינום לא ידועים (מעניין למה באמת).אבל שוב שיקול שלך.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. פות"ש לא משלם על רכב חדש, ולא מצפה לקבל רכב חדש.

2. סביר להניח שקל-אוטו מציעים עסקאות כאלה על דגמים שיצטרכו להמכר במחירי שחיטה ממילא, ולכן העסקה מעניינת כלכלית.

3. יש הרבה מאד רכבי ליסינג שמתוחזקים כיאות, ויש להם "חיים" דומים מאד לכלי רכב פרטיים.

4. עד שפות"ש לא יענה על השאלות שהוצגו לו הדיון די עקר, ומלא השערות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...