Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נראה לי שהמיצובישי שלי בדרך לאובדן להלכה.

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 2545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום אישתי מתקשרת אלי שהיא נכנסה במישהו מאחור, במהירות נמוכה של עשרים קמ"ש בתוך כיכר...הרכב לפניה בלם כי רכב אחר לא נתן זכות קדימה ונכנס לכיכר. אישתי לא הספיקה לבלום והתוצאה לפניכם...

הרכב הוא מיצובישי לנסר ספורט 1.8 2009. אנחנו יד שניה.

מה שאני רואה כנף, מכסה מנוע, פגוש, ופנס וחוץ מזה מהשילדה מקדימה הקורת רוחב טיפה התעקמה, מה שנקרא קצה שילדה. חוץ מזה האוטו נוסע ומכאני לא נפגע כלום. בקיצור מחר אני במוסך נראה מה יגידו. לא מתאים לי אובדן להלכה, אני מקווה שיתקנו.

ליאור.0379056028e11a26750117512064c9eb.jpg

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

העיקר הבריאות, שאלו יהיו הצרות.

זה סך הכל שיעור לשמירת מרחק, בתנאים שונים זה יכל להגמר גרוע הרבה יותר. תמיד יש לצפות לבלתי צפוי על הכביש.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא מתאים לך? אם יתקנו, הרכב יהיה שווה חצי מחירון. אם זה אפשרי, קבל כסף ( מחירון יצחק לוי ) ותקנה לנסר 1.8 אחרת, ללא פגיעת שלדה. הרכבים האלה נסחרים בפחות ממחירון. תחשוב על זה. גם על הבטיחות - אם השלדה נפגעה, אחרי התיקון הרכב לא יחזור להיות כמו שהיה לפני התאונה.

בכל מקרה, לפי התמונה, לא בטוח שזה המקרה של אובדן להלכה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהו מחירון יצחק לוי של הרכב?

בזמנו היתה לי פגיעה מאוד דומה ברנו מגאן כשהמחירון שלה היה 16 אש"ח. השמאי שאל אם אני מעדיף לתקן או טוטל לוס. בחרתי באופציה השניה. אני מניח שגם אתה תוכל לבקש מהשמאי מה שאתה מעדיף. אבל אלא אם אתה מתכנן להחזיק ברכב עד לגריטה, הייתי ממליץ לבקש אובדן להלכה/גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הדרך עוד סיפור מעניין...

בזמנו ההורים שלי עשו תאונה עם ה-c4 שהייתה להם. נפגע כל הפרונט (שני פנסים, פגוש, מכסה מנוע ולפחות כנף אחת). גם להם השמאי הציע לתקן או אובדן גמור. מכיוון שההורים שלי לא תכננו להחליף אז רכב ובניגוד להמלצותיי הם בחרו לתקן. עברו כמה חודשים והם היו מעורבים בעוד תאונה (הפעם לא באשמתם). הפגיעה היתה פחות חמורה (דלת וכנף) אבל הפעם הם כבר לקחו את זה כ"מסר מלמעלה" ובחרו להשבית את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון ביד 2 הוא 37000, אני מניח שלוי יצחק בערך 40000.

הקטע שאם מתקנים הרכב חוזר אלי בשישי ובזה נגמר הסיפור.

אובדן להלכה זה לחפש רכב אחר ומה זה לא בא לי...חוץ מזה שאין לי כרגע כסף זמין להוספה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואים נזק לשלדה(כמו שאמרו אי אפשר לדעת).

את המכסה מנוע צריך ליישר ולא להחליף -

- פנס

- פגוש קדמי

- קורה רוחבית מקדימה ככל הנראה גם צריכה החלפה(לא נקרא שלדה של ממש אלא מרכב כי מוחלף עם ברגים).

על פניו לא יקר - אבל תלוי במה קורה מאחורי הפוגש מבחינת השלדה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהיתה לי תאונת טוטאלוס לפני 3 שנים קיבלתי רכב חלופי ל21 יום. תבדוק אם מגיע לך גם בפוליסה. היה לי זמן לחפש רכב אחר ובדיוק לאחר 21 יום כשהחזרתי את הרכב השכור המשכתי משם ישר לקניית הרכב הנוכחי.

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המוט שרואים בתוך הפגוש הוא לא קורת רוחב, קורת הרוחב היא יותר גבוהה נמצאת בין הפנסים מתחת מכסה המנוע והיא לא נפגעה.

פגיעת קצה שילדה הכוונה לפגיעה בקצה של קורות האורך שהקצה שלה שלהן מגיע עד לאזור הפגוש, פחות או יותר מאחורי פנסי הערפל. לא נראה גם שהיא נפגעה.

נראה שמדובר בתאונה קלה יחסית ותיקון באמצעות חלקים תחליפיים / מפירוק לא יביא לאובדן להלכה., אבל תמיד תיתכנה הפתעות.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה תלוי במחירי החלפים של מיצובישי ובמחירים ובזמינות של חלפים לא מקוריים.

הנזק להערכתי יכול בקלות להוריד את הרכב מהכביש.

נקודה אחת - במקרה כזה אתה "מוכר" את הרכב לחברת הביטוח במחיר מחירון ויוצא אל שוק היד השנייה שהוא שוק של קונים בלבד שם מחירון הוא בגדר פיקציה בלתי מושגת.

כדאי שתשקול היטב את עמדתך בקשר להשבתת הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקום היחיד בו מוכר מקבל מחיר מחירון משוקלל של יצחק לוי הוא באובדן מוחלט או להלכה.

אם אין לך השקעות סופר מיוחדות ברכב או לא נולד בו הילד שלך

קח את הכסף ומצא רכב אחר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאתם צודקים ועדיף לקחת את הכסף.

אבל כרגע לא מתאים לי להתעסק עם קניה. תכננתי במקור להשאיר את הרכב עוד כשנתיים.

במוסך שאלו אותי מה אני מעדיף - אמרתי שאם אין נזק לשילדה אז לתקן.

בכל מקרה NOKNOK הוא הזוכה שלנו. כנף פגוש פנס מחליפים וגם קורה קידמית. אם ישאר כסף בתקציב אז יחליפו את המכסה מנוע ולא יישרו. על הדרך גם מתקנים וצובעים לי שפשוף בכנף אחורית ללא תוספת תשלום.

אשלח תמונות שהרכב יצא מתיקון.

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום לקחתי את האוטו מהמוסך.

מבחינת המרווחים נראה מעולה. צבע כנף ומכסה מנוע גם. אבל...לצערי רק בבית שמתי לב שהפגוש לא זהה בצבע [emoji45] .

לפניו שאני חוזר למוסך, יש מה לעשות?

דרך אגב, בסוף הנזק יצא קרוב ל 11000.

ליאור.2087b7665d56dbcd4637b745598f8b23.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...