Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החזרת רכב הליסינג בעוד כחודש ובחירת רכב לקניה-האם רכב זול או לחזור למוטב?

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 2528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

בעוד כחודש ושבוע אצטרך להחזיר את רכב הליסינג לאור סיום החוזה (הרכב אצלי כעשרה חודשים בלבד-שימש עובד אחר בחברה בתקופה הקודמת).

כעת אני בהתלבטות מה לקנות, האם לרכוש רכב במחיר זול של 30K שידע לנסוע מנקודה a ל b, או שלחזור לסגמנט שהיה לי לפני הליסינג (גולף gti, שירוקו וכ׳ו) ולהוציא סכום של 6 ספרות במקום 5.

בחודש אני נוסע כ1500 ק״מ, ביום יום נסיעה של כ25 ק״מ הלוך חזור ונסיעות יותר ארוכות בסופי השבוע.

מצד אחד - לרכוש רכב בסגנון יונדאי איי 30 בסכום של 30-40 אש״ח שידע לנסוע והלגיע בין הנקודות, ומצד שני אולי שוב כדאי לקנות איזו גולף gti mk6 ולזרוק בפנים k04 ולהנות גם מהדרך:twisted:.

ברכישה של רכב בעלות של 30-40 אש״ח אוכל לדאוג לחסוך יותר כסף כל חודש לעומת רכב במחיר של 90-100 אש״ח ששם החיסכון החודשי ירד בעוד כ1500-2000 ש״ח.

לאחר מכן אני כבר שואל את עצמי אם אני מתכוון להוציא סכום גבוהה אולי כדאי בכלל לרכוש רכב חדש עם אחריות של 3 שנים ולהנות מהאחריות-אך מצד שני יהיה מדובר ברכב עם מנוע עצלן ולרוב רכב לא מהנה לנהיגה.

עריכה אחרונה על ידי בן ה

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תחליט עם עצמך אם אתה חובב נהיגה ומוכן לשלם על זה או שאתה עוד אחד מהעדר...

אחרי שתגבש את הזהות שלך ומה חשוב לך בסדרי העדיפויות בחיים ובנהיגה, יהיה לך יותר קל להחליט.

ההתלבטות שלך היא סובייקטיבית מאוד וקשה לייעץ לך ככה.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הדילמה חבר, האם להגיד פאק-איט וללכת עם הלב או ללכת עם הראש לקנות רכב ״סטנדרטי״.

מן הסתם לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות, עדיין זה לא מקל על ההחלטה.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שמישהו יכול להחליט בשבילך - אתה יודע יותר טוב מכל חברי הפורום ביחד, מה מצב הכלכלי, מה התכניות לעתיד הקרוב/ הרחוק. היתה לך עכשיו עגלה בלי סוסים במשך 10 חודשים. ב 30-40 אלף אולי תקנה משהו פחות עגלתי מאשר מזדה 3 מנוע 1.5.

אפילו אותה מזדה 2000 תרגיש לך שיפור.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בהתחייבויות שלך,

אם יש לך משכנתא\אישה\ילדים וכלב לכלכל אולי לא כדאי - תהיה מחושב כלכלית.

במידה ולא מועמסות עליך המון התחייבויות גם אם תפסיד לכאן או לשם זה לא מאוד נורא - והייתי הולך על זה(הלכתי למען האמת בזמנו).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רווק ואין לי שום התחייבות ארוכת טווח כגון משכנתא, אולם מנגד הגיע הזמן להתחיל לחסוך בשביל זה (עושה את זה גם עכשיו פשוט אפשר להגדיל את החיסכון לעומת להשאיר אותו זהה לעכשיו).

רכב הליסינג עלה לי כ3200 ש"ח בחודש, בעלות הזאת אפשר להחזיק רכב ספורטיבי כולל הביטוח, הדלק והטיפולים.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזקתי, עשיתי.

עם קילומטרז גבוהה יותר משלך.

אם זה המצב הייתי במקומך מגשים.

Sent from my D6603 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי noknok

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח להבין איך gti כלשהי לא תקרע אותך בהוצאות השוטפות בנסיעה שנתית של 20 אלף ק"מ . אבל בכיף הכל בכיף. יש לך את היכולת תגשים חלומות.

אפשר להגיד פאקאיט וללכת עם הראש בקיר ,לפי דעתי אפשר גם לחשוב טיפה ולקחת רכב כגון מאזדה 2.0 או סיוויק קופה 2.0 שהם רכבים חזקים מעט ופחות משעממים מהמשפחתית הממוצעת ועדיין עם עלויות אחזקה "סבירות".

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חישוב די פשטני אומר שההבדל באחזקה(כולל ירידת ערך) בין יונדאי ב-30 אלף לבין GTI בסביבות ה-100 אלף, עומד על בערך 1000-1500 שקל.

מכאן אתה צריך לקבוע מה חשוב בשבילך. עוד במיוחד שכבר החזקת רכב כזה. האם ההבדל בין רכבים כאלה שהיו לך לבין מאזדה 1500 שווה 1000-1500 בחודש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להגיד שרכב כמו המזדה שיש לי היום מהליסינג לא היתי קונה בחיים בתור רכב פרטי.

הנסיעה מאוד משעממת ומרגיש לא בטיחותית עם רכב כזה במצבים שרוצים לצאת לעקיפה או בשיוט במהירות של 120.

האם ההבדל של 1500 שקל בחודש שווה את זה? אם היתי יודע את התשובה לא הייתי פותח את הדיון הזה :roll:

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי זה בגלל:

1 שזה ליסינג.

2 מדובר ב דגם מינימלי בסיסי.

3 המזדה חלשה ומשעממת כן.

4 גש לסוכנות, קח לנסיעת מבחן דגם ה 2.0 ליטר המפואר יותר לא הליסינג השחוט ותראה אם עדיין לא זה.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להגיד שרכב כמו המזדה שיש לי היום מהליסינג לא היתי קונה בחיים בתור רכב פרטי.

הנסיעה מאוד משעממת ומרגיש לא בטיחותית עם רכב כזה במצבים שרוצים לצאת לעקיפה או בשיוט במהירות של 120.

האם ההבדל של 1500 שקל בחודש שווה את זה? אם היתי יודע את התשובה לא הייתי פותח את הדיון הזה :roll:

איזה עוד אופציות יש לך בליסינג?,

ההפרש לא כזה גדול - על קילומטרז יותר גבוהה עשיתי חישוב אצלי ויצאתי בברייק-איבן לדוגמא כולל חישוב ירידת ערך, לדעתי? אם זה תחביב גם אם זה יהיה מאות שקלים לפה או לשם שווה לך להשקיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...