Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שריקות מהרכב בלחיצה על הדוושת גז (יש סירטון) מרצדס A200

darion
שימו לב! השרשור הזה בן 2557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

יש לי תופעה ברכב של "שריקות" מהרכב כשאני לוחץ על הגז , כשאני לוחץ על הגז ממש עדין ומתחיל עליה במהירות הרעש לא נשמע , כשאני לוחץ קצת טיפה יותר על הגז (בעיקר במצב S) פתאום נשמע שריקה כזאת למשך 1-2 שניות , השריקה קוראת רק כשאני לוחץ על הגז טיפה חזק (לא מדביק קיק)

השריקה נשמעת כמעט תמיד , כשהאוטו מתאמץ ועולה לסל"ד טיפה יותר גבוהה.

אני מצרף סירטון שלי מנסיעה היום כשמהלך הסירטון אפשר לשמוע את השריקות האלו 2-3 פעמים כשאני לוחץ על הגז "טיפה" יותר חזק כדי להאיץ.

מהיכן השריקות האלו מגיעות ? מה הכיוון ? אני חושש שזה טורבו , הטורבו ברכב הזה עולה כמו מאזדה 3...

סירטון יוטיוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכונאי אלא חובב אז קח מה שאני אומר בערבון מוגבל: נשמע לי כמו משהו ממערכת הואקום או יניקת האוויר.

אני הייתי מנסה לעמוד מעל המנוע כשהאוטו בניוטרל/פארקינג עם בלם יד כמובן ומבקש ממישהו שידמה את זה ושישב על הגז ברכב. תקשיב טוב ונסה לראות מאיפה זה מגיע.

אישית הייתי מתמקד באזורים של פילטר האוויר, משאבת הואקום ואז סביב הטורבו.

תודה,

גילעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום במוסך , הם פירקו את הצינורות וכו'.. לא מצאו דליפה בטורבו או בצינורות.

לפתע שמנו לב שבורג אחד של הסעפת לא נמצא , הבורג יצא משום מה , וכנראה כשלוחצים גז חזק ויש לחץ אז בורח משם קצת ויש את הרעש הזה.

ניסנו להכניס את הבורג אך הוא לא נכנס , יש בורג שבור בפנים , לכן צריך לפרק את הטורבו + את הסעפת , לחלץ את הבורג השבור על ידי חרט , קיבלתי הצעת מחיר של עבודה + אטם סעפת חדש , 2500 ש"ח , כולל מע"מ (עבודה + האטם סעפת + חילוץ הבורג)

האם לדעתכם זה יקר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה כנראה שלוחצים גז חזק ויש לחץ אז בורח משם?

אתה רוצה לשלם 2500 שקל על משהו שהוא "כנראה"?

שיתנו אבחנה מדויקת כדי שלא תזרוק כסף לפח.

שיתחייבו לך שאם אתה משלם 2500 אז זה מסתדר ואכן זה מקור הבעיה.

זה נשמע כמו בעיה במערכת האוויר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה כנראה שלוחצים גז חזק ויש לחץ אז בורח משם?

אתה רוצה לשלם 2500 שקל על משהו שהוא "כנראה"?

שיתנו אבחנה מדויקת כדי שלא תזרוק כסף לפח.

שיתחייבו לך שאם אתה משלם 2500 אז זה מסתדר ואכן זה מקור הבעיה.

זה נשמע כמו בעיה במערכת האוויר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

הוא היה עם הרכב איתי ועשינו מספר בדיקות בנסיעה , כשפתחנו חלונות והוא לחץ פול שמענו את הרעש מגיע מתא המנוע מצד ימין , לפחות לו כבעל מקצוע זה היה נשמע כמו רעש שמגיע מהטורבו , לכן הוא פירק כמה צינורות ביצע כמה בדיקות ונתן לחץ אוויר בכמה מקומות כדי לבדוק אם יש בריחה של אוויר , לפתע הוא ראה "בורג" תקוע בין הסעפת לצינורות , זה בעצם היה בורג של הסעפת , הסעפת שהכי בצד ימין הבורג התחתון , שם לב שעשו "קומבינה" שם ובגלל שכנראה מתי שהוא פתחו שם וניסו לסגור סגרו יותר מידי והבורג נשבר , כתוצאה מכך הבורג לא מתברג , לכן עשו קומבינה ושמו בורג עם שייבה כזאת שמה שהחזיק אותה היה בעצם 2 סיבובים קטנים על הבורג , וכנראה עם הרעידות והלחץ בטורבו הבורג השתחרר.

לאחר שעשה הבחנה מדוייקת לפי דעתו הרעש מגיע משם.

הטענה שהוא אומר שהרעש מגיע משם כרגע לפחות אצלי התחזקה מכיוון שמאז שיצאתי מהמוסך עד עכשיו כמעט והרעש לא נשמע.

הם על הדרך חיזקו עוד 1-2 ברגים של הסעפת שקצת היו בחוץ , לכן אני בטוח שהרעש מגיע משם.

במוקדם או במאוחר , דורשים על אטם סעפת 600 ש"ח , שבחול היא עולה 100 שקלים....

כרגע אין רעשים , אך אני יודע שאולי מתישהו הרעשים האלו יחזרו שוב וצריך לטפל בזה.

לכן הזמנתי את החלק מחול ובעוד שבוע-שבועיים אני ילך לסיים עם זה ולצאת בנזק של פחות מ-2000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...