Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלימת פתע בצומת ברמזור ירוק מלא

שימו לב! השרשור הזה בן 2504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

פגעתי במישהי מאחור בצומת כתוצאה מכך שהיא בלמה פתע בצומת כשהאור ירוק היה בעיצומו.

מסתבר שהיא רצתה פתאום לפנות שמאלה במקום ישר ולכן עשתה בלימת פתע.

נהגתי אחריה במרחק סביר, לא נצמדתי בכלל, ומיד בלמתי ובזכות זה מנעתי נזק משמעותי יותר.

כתוצאה מהפגיעה, שני הרכבים ניזוקו קלות יחסית. אני בפרונט והיא באחור.

בציור אני הרכב הירוק והיא האדום.

מה אתם מציעים לי לעשות כעת.

תודה.‏‏לכידה.PNG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עצם העובדה שפגעת בה אומרת שלא שמרת מרחק כחוק ("סביר" זה מושג לא רלוונטי).

הסיבה לבלימה שלה יש הרבה פחות משמעות, כי אתה צריך לשמור מרחק תמיד, כי אתה לא יודע למה ומתי מישהו יבלום בלימת חירום.

אבל כן, אם זה יגיע למשפט יתכן ושופט יפסוק לה אחריות מסויימת כי היא בלמה כדי לבצע בעצמה עבירת תנועה.

האם הנזק הוערך ע"י שמאי? לפעמים יש נזק שלא רואים בעין. אם הנזקים באמת קלים אפשר לנסות לסגור בינכם בלי ביטוח.

מה היא אומרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העבירה שלך אי שמירת מרחק

העבירה שלה בלימת פתע ללא הצדקה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר תגיעו לדיון, מי משלם על הנזקים של שני הרכבים, תתכונן וזה שהטענה שלך לבלימת פתע ללא הצדקה תקבל תשובה מהנהגת וחברת הביטוח שלה בסגנון "לא היה ולא נברא". ורוב הסיכויים שתצטרך לתקן את שני הרכבים מכיסך / ע"י הפעלת ביטוח מקיף שלך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה - בלימת פתע ללא הצדקה היא עבירה ? (שואל)

(עצם היות הבלימה "תורמת" לתאונה, הופכת אותה בהכרח לעבירה ? האם זו "עבירה" בהתאם לנסיבות ? ז"א - שאם היה קופץ למשל חתול לכביש - אזי אינה עבירה)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלימת פתע זאת בהחלט עבירה

250 שקלים ללא נקודות סמל העבירה 2853

"נהגת ברכב הנ"ל ובלמת אותו פתאום, שלא לשם מניעת תאונה ומבלי שהדבר היה דרוש לבטיחות התנועה, בניגוד לתקנה 53..."

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין של מי נשמע אמין יותר. ידוע לי על מקרה שבו נהג בלם בגלל התפרצות בע"ח לכביש, והוא חוייב לשלם את הנזק.

ורק בערה, לא רק שהיא בלמה ללא סיבה, היא בלמה כדי לבצע עבירת תנועה אחרת (פניה מנתיב המיועד לנסיעה ישר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין של מי נשמע אמין יותר. ידוע לי על מקרה שבו נהג בלם בגלל התפרצות בע"ח לכביש, והוא חוייב לשלם את הנזק.

ורק בערה, לא רק שהיא בלמה ללא סיבה, היא בלמה כדי לבצע עבירת תנועה אחרת (פניה מנתיב המיועד לנסיעה ישר).

אבקש ממך להביא סימוכין או פסק דין להודעה שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה - בלימת פתע ללא הצדקה היא עבירה ? (שואל)

(עצם היות הבלימה "תורמת" לתאונה, הופכת אותה בהכרח לעבירה ? האם זו "עבירה" בהתאם לנסיבות ? ז"א - שאם היה קופץ למשל חתול לכביש - אזי אינה עבירה)

גם אם רואים כלב או חתול חוצים את הכביש חובה לבלום כדי למנוע את הדריסה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבקש ממך להביא סימוכין או פסק דין להודעה שלך

אין לי סימוכין, אבל נכחתי אישית בבנין בית המשפט בעת הדיון ויש לי הכרות אישית עם הנהג הבולם.

ולגבי החובה לבלום לבע"ח, אתה מוזמן להתווכח עם השופטת שפסקה אחרת. זה בית משפט שלום, פס"ק הדין לא מחייב איש, אבל הוא קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לשון התקנה

[TABLE]

[/TABLE]

53. לא יבלום נוהג רכב את רכבו פתאום, אלא לשם מניעת תאונה שאי-אפשר למנעה בדרך אחרת או אם הדבר הכרחי מטעמי בטיחות התנועה; האמור בתקנה זו לא יחול על בלימת רכב לשם ניסוי בלמיו, בתנאי שלא יערוך אדם ניסוי כזה אלא לאחר שנקט בכל אמצעי הזהירות הדרושים והבטיח שאין הניסוי עלול לסכן או להפריע לרכב הנוסע בדרך.

ולגבי הויכוחים פה

בבית המשפט יושבים שופטים שאת רובם לא עשו באצבע והם לא שופטים ממש ממש ממש לפי כל סעיפי תקנות התעבורה אלא יורים ( תחושת הצדק שלהם ) ואח"כ מסמנים את המטרה.

בייחוד עם מדובר בבית משפט לתביעות קטנות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבית המשפט יושבים שופטים שהם בני אדם ולא ספר חוקים או תקנות מדבר ,חלק גדול מהשופטים אוהבים בעלי חיים ,אם מישהו יגיד שנסע במהירות סבירה ,פתאום ראה מולו כלב או חתול מתפרץ לכביש ,בלם כדי לא לדרוס אותו , רכב מאחורה שלא שומר מרחק ,נכנס ברכב העוצר עצירת פתע ,נראה לי שצפוי לך הפתעה רבתי בחלק גדול מההחלטות .

לא יעזור שום תקנה או חק : רכבים צריכים לשמור מרחק מן הרכב שלפניהם ,מספיק צפוף בארץ חפחות בכביש תתנו לנשום! .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...