Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלימת פתע בצומת ברמזור ירוק מלא

שימו לב! השרשור הזה בן 2532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ולגבי הויכוחים פה

בבית המשפט יושבים שופטים שאת רובם לא עשו באצבע והם לא שופטים ממש ממש ממש לפי כל סעיפי תקנות התעבורה אלא יורים ( תחושת הצדק שלהם ) ואח"כ מסמנים את המטרה.

בייחוד עם מדובר בבית משפט לתביעות קטנות.

בבית המשפט יושבים שופטים שהם בני אדם ולא ספר חוקים או תקנות מדבר ,חלק גדול מהשופטים אוהבים בעלי חיים ,אם מישהו יגיד שנסע במהירות סבירה ,פתאום ראה מולו כלב או חתול מתפרץ לכביש ,בלם כדי לא לדרוס אותו , רכב מאחורה שלא שומר מרחק ,נכנס ברכב העוצר עצירת פתע ,נראה לי שצפוי לך הפתעה רבתי בחלק גדול מההחלטות .

לא יעזור שום תקנה או חק : רכבים צריכים לשמור מרחק מן הרכב שלפניהם ,מספיק צפוף בארץ חפחות בכביש תתנו לנשום! .

אם תראה את המואדמים אתה ואני אומרים את אותו הדבר לכן המוכחל הוא לא הפתעה בשבילי.

ואם אתה מאמין במואדם שלך איך אתה מסביר את עמדתך לגבי התאונה עם האוטובוס בשרשור המקביל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תראה, תמיד יש סיכוי למצוא צדיק בסדום. אבל גם אם כן, חברת הביטוח שלו תייעץ לא להודות - שם אין צדיקים, רק הכסף מדבר.

עוד מעט תדע - כאשר תפנה אליו / חברת הביטוח של הצד השני.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה אם הוא מודה שהעצירה היתה ללא הצדקה?

זה בדיוק מה שהיה בשרשור הקודם עם האוטובוס .....

מישהו הביא פסק דין שבו הנהגת עשתה את כל השגיאות האפשרויות והודתה שבלמה לפתע לצפירת יום הזכרון

והרכב מאחורה נכנס בה...בית הדין פסק נגד הנהגת שבלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה אם הוא מודה שהעצירה היתה ללא הצדקה?

עקרונית, חובת שמירת המרחק אינה תלויה בסיבת העצירה ובכך שהנהג השני ביצע עבירה של עצירה לא מוצדקת (כמו שצריך לתת ז"ק גם לרכב שנוע במהירות מופרזת). אבל זה בתחום התעבורה. כשמגיעים לדיני נזיקין, סיבת העצירה אכן יכולה להביא לכך שלא כל האשמה תיפול על הנהג הפוגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה רע - הכול ייפול על פות"ש.

מקרה "טוב" - תקבע רשלנות תורמת לבולמת והנזק יחולק ביניהם (במידה ויאמינו שהיא בלמה ללא סיבה)

לצערי חוויתי זאת על בשרי בבית המשפט לפני שנים רבות.

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי חברים,

קיבלתי היום מהעירייה את סרטון האבטחה שמעל הצומת בו קרתה התאונה.

מה דעתכם, האם ביהמ"ש יתן לה אשמה ויפטור אותי מתיקון הנזק שלה או לא?

יש לציין שגם לי קרה נזק לא קטן בגלל המעשה האווילי של הגברת.

אגב, לאחר החלפת הפרטים, נראית הנהגת פונה שמאלה בצומת במקום להמשיך ישר, מה שמוכיח שזאת סיבת הבלימה, כי תפסה את עצמה שהיא רוצה שמאלה ולא ישר, וכל זה תוך כדי סיכון משתמשי הדרך עם בלימה שלא לצורך חיוני.

עריכה אחרונה על ידי haim_10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחלקו ביניכם את האשם

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הטוב יחלקו את האשמה. במקרה פחות טוב חברת הביטוח שלך תממן תיקון של שני הרכבים בגלל אי שמירת מרחק.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הטוב יחלקו את האשמה. במקרה פחות טוב חברת הביטוח שלך תממן תיקון של שני הרכבים בגלל אי שמירת מרחק.

אין לי מקיף, רק צד ג'.

אם אני אשם המשמעות של זה זה לשלם השתתפות עצמית של 1600 ש"ח + תוספת 800 בערך לפרמיה בכל שנה מ 3 השנים הבאות, ואת זה אני רוצה למנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שההתנהגות שלה לא תקינה, החובה שלך היא לשמור מרחק ע"מ להימנע מפגיעה שכזו. בגלל העצירה הלא מתוכננת הייתי נותן לה 25 אשמה ואת השאר לך.

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שההתנהגות שלה לא תקינה, החובה שלך היא לשמור מרחק ע"מ להימנע מפגיעה שכזו. בגלל העצירה הלא מתוכננת הייתי נותן לה 25 אשמה ואת השאר לך.

Sent from my E6853 using Tapatalk

בסרטון דווקא כן אפשר לראות שהייתי במרחק ממנה ולא הייתי צמוד אליה.

ואומנם אם הייתי דופק ברקס אגרסיבי כמוה, ככל הנראה היה נמנע החיכוך,

רק שבאינסטיקט של אחריות לסובבים אותי בדרך, היינו לרכבים שנסעו מאחוריי וכדי למנוע תאונת שרשרת הבלימה היתה טיפה מרוככת, ולכן החיכוך בנינו היה בלתי נמנע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הסרטון - מרבית האשם ,אם לא כולו יפול על הרכב הפוגע. בלימת פתע זה בטח לא, הבלימה נעשתה טרם קו העצירה של הצומת בהדרגתיות.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון דווקא כן אפשר לראות שהייתי במרחק ממנה ולא הייתי צמוד אליה.

ואומנם אם הייתי דופק ברקס אגרסיבי כמוה, ככל הנראה היה נמנע החיכוך,

רק שבאינסטיקט של אחריות לסובבים אותי בדרך, היינו לרכבים שנסעו מאחוריי וכדי למנוע תאונת שרשרת הבלימה היתה טיפה מרוככת, ולכן החיכוך בנינו היה בלתי נמנע.

במקרה כזה אתה לא מתחשב באף אחד, אתה צריך למנוע תאונה לא לגרום לה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה כזה אתה לא מתחשב באף אחד, אתה צריך למנוע תאונה לא לגרום לה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

זה הסיבה שלכן הבלימה שלי היתה עדינה, כדי למנוע תאונה של אלו מאחוריי שנוסעים במרחקים קצרים, כי זה רמזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...