Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסטורית השכרה / בעלות קודמת לא ברורה (נערכה כותרת ללא תוכן)

baaviad
שימו לב! השרשור הזה בן 2529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חוץ מזה שהוא נשמע מעפן ומשחק אותה נעלב, אתה יכול לחפש את המספר הפלאפון בגוגל ולבדוק אם מופיעות מודעות יד2 של ad.

בכל מקרה, קצת הזוי, אבל לא מזמן חיפשתי מכונית בשלמה סיקסט, והייתי אמור לקנות אותה במימון של יותר מ 50%. חלק מהעניין היה שבמקום השיעבוד הרגיל, המכונית תהיה בהסכם ליסינג(כנראה בגלל אחוז המימון), וכשהתשלומים יסתיימו הם יעבירו על שמי או יתנו לי יפוי כוח למכור ובכך תיחסך יד, ושכל העניין לטובתי. (לא הסכימו לשום דבר אחר)

לא התאים לי הסידור הזה, אמרתי שלום והלכתי.

עריכה אחרונה על ידי ronlol
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט סוחר.

אם זה היה הרכב שלי, כמובן שהייתי מראה לך את כל המסמכים של עסקת הליסינג, על מנת להשיג ממך כמה שיותר כסף ולהראות לך שזה רכב פרטי לכל דבר ועניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק ככה ...ואני לא מלחיץ ..הכל מניסיון שלי ושל אנשים כאן בפורום. וכדאי תמיד ללמוד מניסיון של אנשים. אם אתה סוחר רכב ולא עונה על הקריטריונים הרגילים המוכרים והידועים אז ט.ל.ח

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אני לא סוחר.

לגבי סוחרים, נכון צריך לבדוק את הרכב ב-7 עיניים אבל מפה ועד להגיד לך תברח מכל סוחר כי כל הרכבים שלהם זבל זה כבר הכללה גסה שאני לא מסכים איתה בכלל.

מניסיון שלי עם סוחר רכב בפתח תקווה מלפני כמה שנים (לא זוכר את שמו) ששני חברים שלי קנו ממנו רכבים הכל היה בסדר גמור. לא נבלות ולא שחוטות.

הכל תלוי במצב הרכב ולא מעניין אותי אם מדובר על סוחר, אדם פרטי או מגרשי ליסינג גדולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשרי המאמין ..לא אכנס כאן לוויכוח מיותר. תערוך חיפוש בפורום לאורך השנים ותחזור אלי

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי בעבר רכב מסוחר.

לא כזה שמתחזה, כמו במקרה של הבחור כאן - אלא מישהו שמתפרנס מהשאריות שמגיעות לאיזו סוכנות פיג'ו בכפ"ס.

אחד האנשים הכי מעפנים שיצא לי להיתקל בהם, מרח הרבה דברים ודאג להעלים דברים שאדם מן היישוב לא היה שם לב אליהם בעת מו"מ - אבל הרכב שקניתי ממנו היה בונבוניירה מדהימה, עם נתונים טובים ונשאר כזה, גם אחרי הבדיקה המחמירה שלי.

בסוף, אני זה שנסעתי איתו שנתיים, והסוחר נותר קוריוז מהעבר.

לכן, אני לא פוסל מראש אנשים שמצהירים שהם סוחרי רכב. כל רכב לגופו והרבה רכבים יכולים להתגלגל לסוחר רכב, כולל כאלה מעולים.

אני כן פוסל סוחרים שמציגים עצמם כאדם פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...