Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3 תאונות בשלוש שנים

שימו לב! השרשור הזה בן 2522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

בת הזוג שלי עשתה שלוש תאונות בשלוש שנים האחרונות,

בדקתי את כל נושא הביטוח והבנתי שחברות הביטוח לא מבטחות את הרכב חובה וצד ג'.

בדקתי מול חברת ביטוח "הפול", הם מבצעים רק ביטוח חובה.

מה ניתן לעשות?

תודה מראש לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואני מעביר את הרכב על שמי, והפוליסה רשומה על שמי, יש בעיה מבחינת חוקית?

להעביר את הרכב או להוסיף בעלים על שם מישהו שיש לו העדרי תביעות נקי ותת העדרי תביעות שלו.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חוק, זה נוהל. חברת ביטוח רוצה עבר ביטוחי על שם בעל הרכב. אם אין, אפשר על זוג נשוי לקבל. אם יש נהג נקוב בפוליסה, רוצים על שם הנהג הנקוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי, אבל לא הבנתי אותך.

זה לא חוק, זה נוהל. חברת ביטוח רוצה עבר ביטוחי על שם בעל הרכב. אם אין, אפשר על זוג נשוי לקבל. אם יש נהג נקוב בפוליסה, רוצים על שם הנהג הנקוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הצצתי היום באתרי ביטוח. נדמה לי שבאתר של WOBI מבקשים הצהרה ספציפית על כלל הנוהגים ברכב דרך קבע.

ממש לא מומלץ לעגל פינות במקרים כאלה!

אפשר להשיג מחיר זול יותר.

אבל במקרה של תאונה, החברה עלולה לבדוק את הפרטים ולסרב לשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שזה ישנה להם? במידה ואני רוכש רכב, לצורך העניין שנת 2010 רושם את האוטו על שמי ועושה לו פוליסת ביטוח לרכב, מזה משנה לחברת ביטוח מי נוהג על הרכב כל עוד יש ביטוח מעל גיל 24, ארי זה רשום על שמי וזה פוגע בפוליסה שלי.

אני הצצתי היום באתרי ביטוח. נדמה לי שבאתר של WOBI מבקשים הצהרה ספציפית על כלל הנוהגים ברכב דרך קבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בפוליסה יהיה כל נהג והרכב יהיה על שם מישהו אחר זאת לא תהיה בעיה. יש בעיה עם בת הזוג שלו, לא עם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שזה ישנה להם? במידה ואני רוכש רכב, לצורך העניין שנת 2010 רושם את האוטו על שמי ועושה לו פוליסת ביטוח לרכב, מה זה משנה לחברת ביטוח מי נוהג על הרכב כל עוד יש ביטוח מעל גיל 24, הרי זה רשום על שמי וזה פוגע בפוליסה שלי.

אני מתקן: הצצתי באתר של ביטוח ישיר. לפחות לעניין ביטוח חובה מבקשים הסטוריית תביעות של כלל הנוהגים ברכב דרך קבע.

יש התפלפלויות בפורום מה זה אומר "דרך קבע" ויש לי הרגשה שבת הזוג עונה לכל הגדרה.

לשאלתך: למה חברת הביטוח מעוניינת בעבר של הנוהגים ברכב דרך קבע?

אני חושב שזה ברור. הם יתעניינו בהצהרות בעיקר אם יצטרכו לשלם. עשוי להיות להם מידע על נהג גם אם לא בוטח אצלם.

כנ"ל לגבי רכב ספציפי.

נסה להשיג פוליסה שמכסה את כל הנהגים בלי להצהיר הצהרות שאינן נכונות במחיר הטוב ביותר.

חלק מהחברות מסתפקות בהיסטורייה של שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתקן: הצצתי באתר של ביטוח ישיר. לפחות לעניין ביטוח חובה מבקשים הסטוריית תביעות של כלל הנוהגים ברכב דרך קבע.

יש התפלפלויות בפורום מה זה אומר "דרך קבע" ויש לי הרגשה שבת הזוג עונה לכל הגדרה.

לשאלתך: למה חברת הביטוח מעוניינת בעבר של הנוהגים ברכב דרך קבע?

אני חושב שזה ברור. הם יתעניינו בהצהרות בעיקר אם יצטרכו לשלם. עשוי להיות להם מידע על נהג גם אם לא בוטח אצלם.

כנ"ל לגבי רכב ספציפי.

נסה להשיג פוליסה שמכסה את כל הנהגים בלי להצהיר הצהרות שאינן נכונות במחיר הטוב ביותר.

חלק מהחברות מסתפקות בהיסטורייה של שנתיים.

ביטוח חובה זה נזקי גוף, לא רכוש וזה לא הבעיה אצלו.

החברות מבקשות העדרי תביעות של 3 שנים ויכולות להסתפק גם בפחות, אבל אם תרשום שלא היה עבר ביטוחי בשנה השלישית ובתביעה יגלו שהייתה תאונה שנה שלישית, יכולים להגיד שרימית את החברה והסתרת תביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואני מעביר את הרכב על שמי, והפוליסה רשומה על שמי, יש בעיה מבחינת חוקית?

לצורך העניין אם תעביר את הרכב על שמך, הביטוח יהיה יקר מכיון שאין לך עבר ביטוחי.

למרות שמצבך יהיה טוב יותר, מכיון שביטוח על שם זוגתך קשה מאוד להשיג אם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיזהר מלהעביר את הבעלות אליך רק כדי לחסוך בביטוח, וזאת משתי סיבות

1. אם חס וחלילה היא תעשה תאונה מה שקרה בכל שנה בשלוש שנים האחרונות, אז גם לך לא יהיה עבר ביטוחי נקי.

2. שוב חס וחלילה במקרה של תאונה, בקלות חברת הביטוח תוכל לעלות על זה שהעברת בעלות ממנה אליך. אם לא הצהרת שהיא נוהגת כדרך קבע במכונית, זה לא יעבור במבחן הבית משפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התשובות,

מספר דברים, אני לא מחפש לחסוך כסף, זה לא הנקודה פה, הנקודה היא שאני רוצה שיבטחו אותה בביטוח חובה וצד ג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה חברות ביטוח אחרות ובמקביל צרף אותה לרכב שהיא לא נוהגת בו כדי לשמור על רכב על שמה עם גליון תביעות נקי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...