Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנת חבילה דרך wizzair עם כרטיס אשראי נטען אפשרי?

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^ קרה לי בבודפשט לפני כמה שנים. עוד היו לי דולרים בארנק, אבל השער לשקל/פורינט היה כ"כ טוב, ששלפתי שקלים...

השקל הוא מטבע בר-המרה כבר מ-2008, ובהחלט אפשר לקבל שער לא רע. רק שאסור בשום אופן להסתמך רק על זה.

אני אגב, בכלל נכנסתי לשרשור בגלל שהוזכרו WIZZAIR.

לפי סקייסקאנר, הם הכי זולים בצורה משמעותית לבוקרשט.

כשמוסיפים מזוודות ומקום שמור, הפער די מצטמצם.

גרם לי לשקול שנית אם לטוס איתם, אבל לאור הביקורות הטובות כאן, אז אולי בכ"ז...

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ה"עוקץ" במחיר הזול שלהם הוא שבעוד שברוב חברות הלאו-קוסט, טרולי קטן נכלל במחיר הכרטיס, בוויז-אייר המינימום המאושר במחיר הכרטיס הוא בקושי תוג גב קטן ולכן אלא אם אתה איש עסקים בקפיצה קטנה לחו"ל, אתה חייב לשדרג בעלות (לא גדולה) לטרולי קטן ועדיין הם זולים.

אני בכלל בטיסות הלאו קוסט האלה גיליתי עולם אחר לגמרי בטיסות לחול אבל לא בקטע של המחיר נטו אלא בקלות המאוד גדולה וזולה של:

1. לטוס ליעד אחד ולחזור מאחר.

2. לטוס לתקופה של פחות מ 6 לילות.

כל אחד מהסעיפים הנ"ל בחברות הסדירות גורר ייקור גבוהה מאוד במחיר הכרטיס.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסתי איתם לפני חצי שנה לפראג.

הכרטיס כולל טרולי קטן עם מידות מאד מדוייקות!

שיצאו מהארץ לא עשו לאנשים בעיות, אבל בשדה התעופה בפראג בדקו אחד אחד.

אני הייתי עם תיק גב ולא עשו בעיות.

סהכ חברה מומלצת לדעתי

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

העניין הוא, שהטיסה הנ"ל תהיה בהרכב משפחתי, ככל הנראה עם דאצ'יה לוגאן שכורה.

נניח שנצליח לארגן ולהדחס לתוך 4 טרולים כנ"ל. אני לא בטוח שהם יכנסו לתא המטען של הרכב (מה שאומר לשדרג רכב).

בקאר רנטלס הם מתחייבים שנכנסת מזוודה גדולה+מזוודה קטנה. והאמת? זה הרכב המטען הממוצע שלנו, כשנוסעים לטיול משפחתי.

כשאני משדרג את הכרטיסים של שני המבוגרים למזוודה, הם אכן כבר לא כ"כ אטרקטיביים במחיר.

אני בינתים נמנע מ"לשחק" יותר מידי באתר (כדי שלא "יסמנו" אותי מבחינת המחירים). כשיגיע הרגע, אמצא את ההרכב הכי זול ואסגור.

עוד 100-200 דולר לכאן או לכאן לא ישפיעו על ההחלטה לנסוע.

אבל כמובן שאעדיף להשקיע אותם במיטיטיי ובירה ולא בטיסה :-P

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

בדקת את המידה של התיק שלי למזלי הוא במידה המדויקת שלהם.

אני מתלבט בין לטוס איתם, או כרגיל עם אלעל.

השיקול שלי בעיקר בימים. שבוע עם אלעל יוצא יותר משתלם וויז איר משתלם ל3 ימים.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בינתים נמנע מ"לשחק" יותר מידי באתר (כדי שלא "יסמנו" אותי מבחינת המחירים).

בכל אתרי המכירות של כרטיסי טיסה ובתי מלון, מומלץ מאוד לגלוש אינקוגניטו.

הוכך לא מזמן שכל אתרי מכירת הכרטיסים מפעיל אלגוריטם שכל כניסה שלך מעלה את המחיר ומוריד את מספר הכרטיסים הפנויים בטיסה בכדי לדרבן אותך לרכוש מהר-מהר לפני שיגמר.

עוד פרט מעצבן, טריפ אדווייזר ועוד 2 מגה-אתרי מלונאות מחתימים כל בית מלון שמופיע אצלם שבשום מדיה לא יפרסמו מחיר זול יותר מאשר המפורסם בטריפ אדווייזר.

מכעיס ומעצבן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע, וכמובן גולש ב"מצב פורנו". :-P

מכיוון שכ"כ ידוע, אני בטוח שהם פיתחו דרכים נוספות לטרגט אותי (IP או השד יודע מה).

את ההזמנה בסוף אני אעשה תמיד ממחשב אחר מזה ש"שיחקתי" איתו. הבעיה היא שיש מס' מוגבל של מחשבים שיש לי גישה אליהם...

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הבנים שלי טס אתם לריגה לפני חודשיים, לבש את כל הציוד החם עליו והעלה למטוס תיק גב קטן שהספיק ל-3 לילות ו-4 ימים. הטיסות הלוך ושוב עלו סה"כ קצת יותר מ-300 ש"ח, אבל זה היה בעונת השפל.

נטקו - לך לסוכנות קרסו לבדוק את תא המטען של הלוגאן בעצמך. המלצתי הגורפת היא לא להתקמצן ברכב, רכב מרווח נותן איכות חיים בטיול, מצדיק הוספת כמה עשרות ואפילו מאות אירו בודדות, בהתאם למשך הטיול ומאפייניו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל, חברות הלאוקוסט האלה נותנות מחירים שחבל על הזמן.

אני טס באמצע מאי עם האשה ל 5 ימים לצפון איטליה (תערוכה מקצועית), טיסה הלוך ושוב+רכב לכל התקופה, 400 אירו!

בחברות המסורתיות זה בקושי כרטיס לאחד מאיתנו.

נקווה שלא תראו אותי ב"תעופה בחקירה" כשנגלה איפה הם צמצמו בעלויות :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטקו - לך לסוכנות קרסו לבדוק את תא המטען של הלוגאן בעצמך. המלצתי הגורפת היא לא להתקמצן ברכב, רכב מרווח נותן איכות חיים בטיול, מצדיק הוספת כמה עשרות ואפילו מאות אירו בודדות, בהתאם למשך הטיול ומאפייניו.

העניין הוא שהם יכולים לתת לי "שווה ערך" בלי למצמץ.

(ואצלם "שווה ערך" זה גם גולף, אגב.. )

כל מה שהם מתחייבים זה שיהיה מקום למזוודה גדולה+מזוודה קטנה.

בכל מקרה, יש לי חבר עם לוגאן. נזמין אותו לבירה, ונעשה טסט [emoji1]

(רק כי ברומניה רוב הסיכויים שאכן אקבל לוגאן...).

אגב-כבר נסענו באירופה עם רכב מיד-סייז.

לא רואה שום הצדקה לשדרג.

אם כבר-לשדרג לדיזל.

בפעם הקודמת זה חסך לנו המון.

Sent from my LG-D620 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני שוכר הרבה, אבל סיפורי השכרות יש לי לא מעט.

למשל - לפני שנתיים וחצי, בנסיעה לבלגיה, הזמנתי גולף סטיישן. נתנו לי מוקה, כזה עם כיס מאחור. חזרתי למשרד, קיבלתי מפתחות לאוקטביה סטיישן DSG. בהחלט שדרוג נאה. כמעט יכולתי לוותר על המלון - הרי אם מקפלים את הספסל האחורי אפשר להלין שם 3 מבוגרים.

הבן שלי היה עוד יותר בר מזל - הזמין גולף, נתנו לו לבחור בין קשקאי למרצדס GLA. הבחור דיווח לי כל בוקר איזה כפתורים חדשים גילה, ועד היום החברה שלו מתלוננת על כך שב-SX4 שלו אין חימום מושבים :-D.

מכל מקום, בשנים האחרונות, כאשר אני צריך להוביל מזוודות אני נוטה להזמין רכב 2-3 מדרגות מעל מה שחיוני לי. חוסך לא מעט juggling עם המזוודות, וכבונוס יותר מכווח לכולם, ובדרך כלל גם רמת הגימור לעילא ולעילא. והכל תמורת עוד כמה עשרות אירו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאשרים אותו ברוב המקומות כולל חברות תיירות, כחלק מעבודתי אני מופקד גם על הכרטיס הזה ( ואין לו שום קשר לדואר , חוץ מזה שהם מוכרים אותו :) )

באתרים שנתקלתי בהם עושים אימות נוסף עם Verified by Visa או המקביל של מאסטרקארד, או שפשוט דורשים אישור ידני מדי פעם (לאומי קארד).הדואר לא מנפיק כ.א, זה כאל או חברה אחרת- לא משנה את העובדה שאין עליו שם

לפני שנה+דיילים בטיסה של וויז סירבו למכור לנוסע בירה, בגלל שביקש להשתמש בכרטיס מהדואר, ובדיוטי פריי עיקמו פרצוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוטי פרי מכרו לי בחנות אחת ובשניה לא. בכל מקרה משתמשים בו בעולם בכל מקום שלא תחשוב. אפילו חברות השכרה כמו יורופקאר (שרושמות שלא מקבלות כרטיס נטען) קיבלו אותו מספר פעמים .

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...