Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנת חבילה דרך wizzair עם כרטיס אשראי נטען אפשרי?

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 2439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

אני רוצה להזמין חבילה מלון+טיסה באתר של ווויז אייר.

האם אפשרי להזמין מהם עם כרטיס אשראי נטען של הדואר?

הטיסות שלהם יוצאות מטרמינל 1 או 3?

בנוסף אשמח לשמוע חוות דעת על הטיסות/שירות שלהם.

תודה.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טסתי איתם לבודפשט עם קונקשין בבוקרשט. הטיסות יצאו בזמן. השירות היה סביר בהחלט יחסית לחברות מוזלות.

הצ'ק אין בנתבג מתבצע בטרמינל 1 ואח"כ אוטובוסים מעבירים את הנוסעים לטרמינל 3.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בזמנו ניסיתי עם כרטיס LEUMI FREE, ונתקלתי בסירוב(לא יודע איך זנ עם כרטיס נטען של הדואר)

רוב הטיסות זה מטרמינל 1 אבל לפעמים יש גם ב-3

הטיסות סה"כ בסדר מינוס. לא להיט. המטוסים לפעמים די דרעק, אבל בשביל טיסה של שעתיים ממש לא היה אכפת לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיסות עצמן סבבה לחלוטין.

ממליץ איפה שלא יהיה לקנות בדיוטי פרי סנדביץ ולא להסתמך על הסנדביצים שהם מוכרים, פשוט כי לא טעימים.

לרוב בטיסות כאלה לא עושים צק אין למזוודה, במידה וכך, אתה פשוט מגיע לטרמינל הראשי, מדלג על הסלקטורים, ניגש ישר לבטחון (איפה שמשקפים את הכבודת יד), ביקורת גבולות ודיוטי פרי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה,אם אני טס עם תיק סגנון ג'ימס בונד או שאיך שקוראים לזה זה נדרש ממני לגשת לטרמינל 1 ואז ל3?

ראיתי שללא תוספת תשלום זה תיק מהסוג הזה שעונה על המידות שיש לי.

הזמנת עם כרטיס אשראי רגיל לא בינלאומי? לגבי כרטיסי טיסה+אישור מלון איך מקבלים?

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון להיום הטיסות יוצאות מטרמינל 3. טרמניל 1 נמצא בשיפוץ. כאשר יסתיים השיפוץ - עד כמה שזכור לי בקיץ הקרוב - ה-LCC יעברו אליו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי טיסה של up ב1/6 לפראג, לפי הכרטיס והאתר היא כבר יוצאת מטרמינל 1.

(למיטב זכרוני, ההודעה באתר של אל-על מדברת על סיום העבודות בטרמינל 1 בסביבות אמצע מאי).

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר מאד.

בכל מקרה - לפני שאת יוצאת לשדה התעדכני באתר רש"ת, הטרמינל הרלוונטי ואזור הבידוק יהיה רשום בשורה של הטיסה. אפשרות נוספת היא להתעדכן באפליקציה של נמה"ת, שהיא סה"כ טובה מאד, וכמובן בצעי צ'ק אין מהבית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה sperial, כבר מתורגלת...

לפני פסח גיליתי שאל-על דחו לי טיסה בשעה, בערך שעה לפני שיצאתי מהבית, סתם כי החלטתי להעיף מבט בלוח המראות של נתב"ג.

אח"כ גיליתי שגם באתר של אל על מתעדכנים השינויים האלה. אני רק לא מבינה מה כל כך קשה להם לעדכן במייל או סמס על שינוי כזה.

לגבי תשלום בכרטיס אשראי של הדואר, אני בספק. לדעתי הוא מתפקד ככרטיס debit (חיוב מיידי) ולא כאשראי, וכאלה בד"כ לא מכובדים בעסקאות אונליין. אבל אשמח לשמוע שהתבדיתי.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאשרים אותו ברוב המקומות כולל חברות תיירות, כחלק מעבודתי אני מופקד גם על הכרטיס הזה ( ואין לו שום קשר לדואר , חוץ מזה שהם מוכרים אותו :) )

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לשנות בראש עמוד הבית שלהם לאיזה מטבע שאתה רוצה ועדיין הם זולים מאוד.

עובדה מגניבה שמתקשרת לשרשור ה "איך אתם נוסעים עם כסף לחו"ל", לקחתי איתי כמה מאות אירו לפולין ואמרתי שהשאר יהיה באשראי, למרות שהמדינה והקניות מאוד זולות, הכסף נגמר והלכתי לציינג' לפרוט את השטר האחרון שהיה לי.

מאחר ואני עצמאי, היה לי בארנק עדיין את הפדיון בשקלים מיום העבודה האחרון, פתאוםן אני רואה על הלוח ההמרה מאחוריו מחיר לשקל ועוד מחיר מעולה.

בקיצור, הוא מאוד שמח לקבל שקלים ונתן לי שער באיזה 10 נק' מעל מה שקיבלתי בארץ :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...