Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמות לא מזוהות ב Citroen C4

mosheva
שימו לב! השרשור הזה בן 2549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

החלפתי את המערכת מולטימדיה "המקורית" ב c4 שלי, משימה לא פשוטה בכלל שכן המתקינים אשר בצעו את ההתקנה המקורית אי שם ב 2012 כשהרכב נקנה עשו שחיטה ולא התקנה - ראו פוסט שלי http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?602916-%D7%9E%D7%95%D7%9C%D7%98%D7%99%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%94-%D7%91-C4-Citroen-2012

חתכו את הצמה המקורית, חתכו את צמת ה USB / AUX, מיקרופון מקורי נעלם אי שם מאחורי הדשבורד, מצלמת רוורס וחיישנים אין לי מושג אם מקורי מצאתי צמה שחתכו ועשו איזה מעקף לחיבור RCA.

המולטימידה החדשה היא מסוג אנדאויד סיני שהגיע PLUG & PLAY בתנאי כמובן שהצמות תקינות.

את החיבורים בצמה המקורית הצלחתי לשחזר והמערכת אנדרואיד עלתה ועובדת יפה וגם המצלמת רוורס וחיישנים עובדים למרות שאין לי מושג איך.

נשארתי עם כמה סימני שאלה לגבי מחברים שלא הצלחתי להבין למה הם שייכים ונראה לי שאחד מהם לפחות הוא הצמה של ה USB ו AUX שאין לי מושג איך לחבר או לשחזר ועוד מחבר שאין לי מושג למה שייך.

זה לדעתי ה USB / AUX:

IMG_20170422_175229.jpg

זה אין לי מושג...

IMG_20170422_180326.jpg

אשמח לעזרה בנושא, איך לשחזר את הצמת USB /AUX (יש לי ברכב ליד המצת את המודול של ה USB וה AUX המקורי שכמובן לא עובד) ובזיהוי הצמה שנשארה.

תודה רבה,

משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין ממך, אלו צמות שיוצאות מהמודול המקורי? או שמדובר בצמות של חיווט מקורי שפשוט לא מחוברות למודול המקורי יותר?

אם זה מחובר למודול בלבד (כלומר, ללא חיבור "חי" של חשמל או משהו), אפשר לבצע בדיקת רציפות עם רב מודד ולזהות מה שייך למה.

אם זה מחובר לרכב ומנותק מהמודול, אז החיווט של ה-USB אמור להכיל שני חוטים (קיצוניים) עם מתח של 5V. סכימת הצבעים, אדום-לבן-ירוק-שחור, תואמת אגב לשימוש הנפוץ של חיווט USB.

לגבי הצמה השניה, לא ברור, ולא בהכרח שייך למשהו שאתה מחפש. AUX לצורך הענין אמור להכיל רק 3 חוטים בעקרון, ולא להכיל שום זרם חשמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אחת הצמות היא USB

אדום - פלוס 5 וולט

שחור מינוס

או הם חוטי הכוח של הUSB

הירוק אמור להיות פלוס דאטא

הלבן מינוס דאטא

שים לב שמערכות הפעלה ויצרנים מסויימים - בעיקר אפל, לא יקבלו טעינה אם אין התנגדות או אם יש קצר מוחלט בין חוטי הדאטא.

ממה שאני רואה הכפילו לך שם את שקעי הUSB שכן אני שם לב לפיצול בצמה באחת התמונות.

לגבי המחבר החום - ההצעה שלי היא לנסות למצוא את הספרות הטכנית של צמת הרדיו - תנסה לגשת למוסך מרכזי ותבדוק אם אפשר לשחזר את המידע הזה בעזרת הסמכות הטכנית שלהם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, התמונה הראשונה אני גם מאמין שזה ה USB. המודל USB AUX מגיע כמודול אחד וגם המחבר שלו אמור להיות אחד.

המודול עצמו מנותק מהכבל, נותק בעת התקנה של המערכת "המקורית" אני רק לא מבין איך בעל הרכב הראשון פשוט הסכים לוותר על כניסת USB\AUX ועוד לשלם על המערכת "מולטימידה" תוספת במחיר הרכב.

לא הצלחתי למצוא ספרות על צמת הרדיו חיפשתי גם בפורומים בחו"ל...

מה שאני עוד מחפש זה מידע לגבי המיקרופון המקורי של הרכב (שקיים במקום האורגינלי שלו - קונסולת תאורה נהג) אך מנותק גם הוא מהצמה הראשית.

אני מחפש את הסכמה כדי שאוכל להבין האם המיקרופון מתחבר לצמת הרדיו הראשית או כמודול במחבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...