Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מוסך מורשה מאזדה חיפה\קריות

AdonShoko
שימו לב! השרשור הזה בן 2550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שלי (מונדאו) טופל כל חייו במוסך אך ורק במוסך נעמה בחיפה.

אני היד השנייה ואישית לא הייתי שם מעולם, אך עושה רושם שעשו עבודה לא רעה בסה"כ שכן הרכב במצב מצוין.

אין לי מושג איך הם מבחינת מחירים או מקצועיות, אך אם אני שופט אותם אך ורק לפי מצב הרכב שלי ספציפית, נראה שהם בסדר גמור.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

או שפשוט תבוא אלינו ;-)

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אצלם, - נעמה, מקצועיים מאוד יקרים.

פגשתי חבר מהעבודה שבא לטיפול עם מזדה אקטיב ישנה ובכה ששחטו אותו במחיר.

יש לך את תל חנן והאחים נג'ר שהם מורשים וזולים יותר מנעמה.

יש לך את ברק שהוא לא מורשה אלא מומחה ולכן המחירים בו מעט זולים מהשאר.

אבל בסוף זה עניין המקצועיות והשירות ולפעמים חסכת כמה שקלים במקום מסוים אבל תקלה שתקרה כתוצאה מרשלנות במקום הזול ההוא יכולה להיות בור כלכלי שיכולת לחסוך מראש..

ה - 2 קל שלי.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי עם מוסך יוני ברח' מרקוני בחיפה הוא נותן מחירים טובים והוגן בכל הקשור לטיפולים שוטפים ותקלות רגילות, אבל לבעיות מסובכות כדאי תמיד לגשת למוסך מומחה לרכב שלך.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אצלם, - נעמה, מקצועיים מאוד יקרים.

פגשתי חבר מהעבודה שבא לטיפול עם מזדה אקטיב ישנה ובכה ששחטו אותו במחיר.

יש לך את תל חנן והאחים נג'ר שהם מורשים וזולים יותר מנעמה.

יש לך את ברק שהוא לא מורשה אלא מומחה ולכן המחירים בו מעט זולים מהשאר.

אבל בסוף זה עניין המקצועיות והשירות ולפעמים חסכת כמה שקלים במקום מסוים אבל תקלה שתקרה כתוצאה מרשלנות במקום הזול ההוא יכולה להיות בור כלכלי שיכולת לחסוך מראש..

ה - 2 קל שלי.

מהניסיון שלי עם מוסך יוני ברח' מרקוני בחיפה הוא נותן מחירים טובים והוגן בכל הקשור לטיפולים שוטפים ותקלות רגילות, אבל לבעיות מסובכות כדאי תמיד לגשת למוסך מומחה לרכב שלך.

בהצלחה!

תודהרבהלעונים.

ככל הנראה אני אלך לאחים נגר או לתל חנן כי עדיין חשוב לי שהמוסך יהיה מוסך מורשה.

תודה ואני אעדכן ברגע שאלך לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי, אם ככה איזה מסכנה זאת שהחזיקה את האוטו לפני.

כל פעם שהיא נכנסה למוסך נעמה... בואו נגיד שלטפל לפי הוראות יצרן במורשה זה כואב לפעמים :D

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ על האחים נג'ר, לא מקצועיים בכלל למרות שזה מוסך מורשה וקורעים במחיר.

לעומת זאת במוסך ברק הייתי היום בדקו וסידרו לי בעיית חשמל ברכב והם כל כך מקצועיים!

אני לא חבר שלהם ולא עושה פרסומת אבל באמת שקשה למצוא היום בעלי מקצוע מקצועיים כמו המוסך הזה, בנוסף המחיר יותר זול ממורשה והם מאוד פיירים, הם סידרו לי תקלה והמנהל אמר לי שמע אם זה לא פותר את התקלה אתה לא משלם, ואתה מקבל את החלק החדש והכל (טיפול של 1000 ש"ח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...