Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזה חדשה vs פולו חדשה VS מאזדה 2 חדשה

swisasax
שימו לב! השרשור הזה בן 2553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אני נהג חדש מעל 24...

מחפש לקנות אוטו חדש מהיבואן,התסתובבתי בין הסוכניות ואלו שלושת המכוניות שאני מתלבט בינהן.

רמות הגימור שאני מתעניין במכוניות האלו הן:

*הפולו זה קומפורט ליין 1.2 האוטו מרגיש איכותי וגם מבחינת היופי מוצא חן בעיני לעומת האופציות האחרות,מרגישה כמו גולף קטנה.

*המאזדה 2 ברמת גימור הpure white מנוע 1.5 בא יותר מאובזר מבחינת בטיחות ,טריפטוניק פחות חסכוני מטורבו DSG אבל יותר אמין ...

*האיביזה ברמת גימור style מקסימום נוסיף חישוקי סגסוגת ,המכונית הזאת היא הכי זולה מבין השלושה אך תא הנוסעים הסלון של הרכב מוצא חן בעיני הכי פחות וגם המנוע הכי קטן למרות שהוא 110כ"ס.

השאלה שלי מה משתלם לקחת מבין השלושה מבחינת כל הפרמטרים ,ידוע שהמחירים שונים בין שלושת המכונית

הדילמה והשאלה מה מבין השלוש משתלם מבחינת איכות ואמינות ומחיר .

אשמח אם תיתנו עצות והערות אני די חדש בנושא זה הולך להיות רכב ראשון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק עלויות ביטוח על הפולו והאיביזה - בגלל שאתה נהג חדש הן עלולות להיות גבוהות.

אתה יודע כמה תיסע בשנה? מה הכי חשוב לך ברכב? גלגלי מגנזיום? תפרט קצת יותר כדי שנוכל לכוון אותך.

אם אמינות חשובה לך לא הייתי ממצמץ לכיוון המאזדה 2, גם מבחינת אבזור היא הכי מפנקת.

הפולו והאיביזה לדעתי כבר מיושנות יחסית.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין המזדה לאיביזה יש הבדל גדול מאוד במחיר,גם בין הפולו עם 110 כס לאיביזה.

הפולו אכן איכותית יותר מאיביזה ומרווחת יותר אבל יקרה וזה כבר דגם די ישן.

לאיביזה אמנם מנוע 1.0 אך היא זריזה מאוד ולמעשה מנוע ה 1.0 החליף את ה 1.2 כך שהיא לא תהיה פחות חלשה.

המזדה בגירסה הזאת עם סלון מאוד מרשים ומאוד מאובזרת,אמינות טובה המנוע גם די זריז אם כי לא כמו הtsi.

אם לא אהבת את הסלון של איביזה לדעתי צריך לפסול אותה,הפולו יקרה ולכן המזדה לדעתי תהיה בחירה טובה.

אגב, הסיטרואן c3 נבדקה?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באותה התלבטות כמו שלך רק בלי הפולו במשוואה.

הפולו זה אותו רכב כמו איביזה רק ב20K יותר בגלל שם ואיכות חומרים טובים יותר...לא שווה לדעתי את התוספת כסף של יותר מ20%.

בין מאזדה 2 לאיביזה בחרתי בסוף באיביזה, בגלל ששוב, האיביזה עולה 20k פחות והמאזדה לא מוסיפה הרבה מעבר לאמינות ומערכות בטיחות מתקדמות, שלדעתי לא יותר מדי קריטיות. חשבתי על זה שבהפרש בין המאזדה לאיביזה אני יכול להחליף לפחות 4 פעמים מצמדים או פעמיים מוח גיר, וזה אחרי השנתיים אחריות. בתמורה לזה אתה גם מקבל רכב חסכוני יותר, זריז יותר ועם איכות חומרים קצת טובה יותר בפנים(כמובן שאם מדובר בפיור ווייט אז המאזדה לוקחת גם באיכות חומרים, למרות שלא הייתי ממליץ על מושבי עור בקיץ הישראלי). בכל השאר - המאזדה לוקחת.

עריכה אחרונה על ידי Meirizon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזדה בגירסה הזאת בעלת איכות חומרים הרבה יותר טובה ואיבזור טוב יותר.

אבל ההבדל במחירים אכן גדול מאוד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזדה בגירסה הזאת בעלת איכות חומרים הרבה יותר טובה ואיבזור טוב יותר.

אבל ההבדל במחירים אכן גדול מאוד.

בפיור ווייט כן, אבל ברמת גימור דינמיק ואקטיב איכות החומרים פחות טובה מהאיביזה, עשיתי נסיעת מבחן על שתיהן. אבל שוב, לא הכי מומלץ מושבי עור בקיץ הישראלי

נזכרתי בעוד משהו, למשל כשאתה סוגר את הדלת באיביזה(אחורית וקדמית) יש תחושה הרבה יותר איכותית ו"כבדה" לעומת במאזדה שזה מרגיש זול כזה כמו רוב היפניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת גם הגירסה שפותח השירשור מעוניין בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באותה התלבטות כמו שלך רק בלי הפולו במשוואה.

הפולו זה אותו רכב כמו איביזה רק ב20K יותר בגלל שם ואיכות חומרים טובים יותר...לא שווה לדעתי את התוספת כסף של יותר מ20%.

בין מאזדה 2 לאיביזה בחרתי בסוף באיביזה, בגלל ששוב, האיביזה עולה 20k פחות והמאזדה לא מוסיפה הרבה מעבר לאמינות ומערכות בטיחות מתקדמות, שלדעתי לא יותר מדי קריטיות. חשבתי על זה שבהפרש בין המאזדה לאיביזה אני יכול להחליף לפחות 4 פעמים מצמדים או פעמיים מוח גיר, וזה אחרי השנתיים אחריות. בתמורה לזה אתה גם מקבל רכב חסכוני יותר, זריז יותר ועם איכות חומרים קצת טובה יותר בפנים(כמובן שאם מדובר בפיור ווייט אז המאזדה לוקחת גם באיכות חומרים, למרות שלא הייתי ממליץ על מושבי עור בקיץ הישראלי). בכל השאר - המאזדה לוקחת.

אם אפשר לשאול בכמה הוצאת אותה מהיבואן, ואיזה תוספות הוספת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק עלויות ביטוח על הפולו והאיביזה - בגלל שאתה נהג חדש הן עלולות להיות גבוהות.

אתה יודע כמה תיסע בשנה? מה הכי חשוב לך ברכב? גלגלי מגנזיום? תפרט קצת יותר כדי שנוכל לכוון אותך.

אם אמינות חשובה לך לא הייתי ממצמץ לכיוון המאזדה 2, גם מבחינת אבזור היא הכי מפנקת.

הפולו והאיביזה לדעתי כבר מיושנות יחסית.

המוכנית הולכת לסוע בערך 17 קילומטר ביום,זה אוטו ראשון שלי אמור לשמש כ3 אנשים .

חשוב לי שהאוטו ימצא חן בעיני מבחינה חיצונית ביגלל זה אני לא הולך על אופציות אחרות ראיתי את הפאביה ניראה רכב טוב אבל אני לא מתחבר לעיצוב האוטו מפנים ומבחוץ.

לגבי ביטוחים בדקתי והכל עולה בערך אותו הדבר בסיבובת 10-12 אלף לביטוח מקיף מחירים מטורפים אכלתי אותה בביטוח .

התלבטות קשה בין שלשות המכוניות לחסוך או לזוז יותר למעלה בשביל פולקסווגן לפי מה שאמרת לא שווה ללכת על הפולו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר לשאול בכמה הוצאת אותה מהיבואן, ואיזה תוספות הוספת ?

לא יודע מה הנסיונות של אחרים אבל אני נפלתי על נציג מכירות די בונקר... נתן לי מחירון של הרכב וגירדתי ממנו את החישוקים הכי יוקרתיים+משענת יד...סה"כ הסתכם כאמור ב86K כולל אגרת רישוי והכל. וממש טחנתי לו את השכל שיוריד לי עוד, אבל המחירון של הרכב גם ככה נמוך יחסית למתחרים והם יודעים את זה... בגלל זה יחסית אין הרבה התגמשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכנית הולכת לסוע בערך 17 קילומטר ביום,זה אוטו ראשון שלי אמור לשמש כ3 אנשים .

חשוב לי שהאוטו ימצא חן בעיני מבחינה חיצונית ביגלל זה אני לא הולך על אופציות אחרות ראיתי את הפאביה ניראה רכב טוב אבל אני לא מתחבר לעיצוב האוטו מפנים ומבחוץ.

לגבי ביטוחים בדקתי והכל עולה בערך אותו הדבר בסיבובת 10-12 אלף לביטוח מקיף מחירים מטורפים אכלתי אותה בביטוח .

התלבטות קשה בין שלשות המכוניות לחסוך או לזוז יותר למעלה בשביל פולקסווגן לפי מה שאמרת לא שווה ללכת על הפולו.

נהג חדש זה בעיה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...