Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תו חניה - לא הסרתי תו חניה של עיריית ת"א טרם המכירה

samiking
שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

מכרתי לפני מספר ימים את האוטו שלי ולא הסרתי את התו חניה מהשמשה.

היום ראיתי באתר של העייריה ש"יש להחזיר את תו החניה הקודם לשליח."

כאמור אין לי את התו הישן, מישהו יודע אם אני אגיע לבקש תו חניה לרכב חדש, רון חולדאי ישלול לי את האזרחות? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי דבר דומה - התקשרתי למוקד והיא אמרה שהשליח לא מבקש את הישן ואין מה לדאוג, ברגע שזה עבר במערכת הממוחשבת הכל בסדר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל קודם בלבקש את התו החדש ואם יבקשו את הישן תסביר ששכחת להוריד אותו וכו' ואם לא יתעקשו אז הכל בסדר. אם כן יתעקשו לא תהייה לך ברירה ותצטרך לגשת לזה שקנה ממך את הרכב ולבקש ממנו את המדבקה או שיוריד אותה וישלח לך בדואר אם הוא רחוק. אם הוא יסרב תברר בעירייה מה עושים.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חייב להגיד להם שמכרת את האוטו.

ואם קנית עוד אוטו אתה לא זכאי לעוד תו?

יש מקומות - כמו מקומות עבודה שמגבילים אותך לתו אחד 1 בלבד - אז 1 תמורת 1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף שליח מעולם לא ביקש ממני את התו הישן. הם זורקים את המעטפה בתיבה וזהו.

יותר מזה, גם לפני עידן השליחים, שעוד היה צריך להגיע לעיריה, שאלתי אם רוצים את התו הקודם בחזרה פעם אחת. התשובה שקיבלתי היא שאין להם מה לעשות איתו, גם ככה פג לו התוקף, ובהצלחה להוריד אותו בחתיכה אחת מהשמשה. זה דיי נכון האמת, זו מדבקה נוראית.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל פקח יש מסופון . המדבקה לא חשובה. אם אתה מופיע בדטה בייס הכל בסדר ואם לא -גם אם יש לך מדבקה -תקבל דוח

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרישה של העיריה להחזרת התו עם מכירת/החלפת הרכב היא בעיקר על תקן כסת"ח ; מנסיון שום דבר ממשי עומד מאחורי הדרישה הזו. ברגע שמתבצעת העברת בעלות והכתובת משתנה לעיר אחרת/איזור אחר בעיר, יופיע במסופון של הפקח אם הרכב מורשה לחנות באיזור הזה או לא.

לטעמי בכלל מיותר להדביק את התווים האלו שרק תופסים מקום מיותר על השמשה מאחר והפקחים לא מתייחסים אליהם, אלא כאמור לנתונים שבמסופון ; כנ"ל לגבי המדבקות עבור החניונים עם ההנחות לתושבים, כדוגמת חניוני "אחוזת החוף".

מלבד המדבקה של הטסט אני לא מדביק שום ג'אנק מיותר על השמשה ברכב.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה את המדבקה של הטסט אתה כן מדביק ?

אותי עצר פעם שוטר וביקש רישיונות וראה שהמדבקה שלי נמצאת במעטפה ואמר לי רק תדביק אותה וזהו

יש קנס לזה והוא ויתר לי או שכל עוד יש טסט זה לא ממש משנה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה את המדבקה של הטסט אתה כן מדביק ?

אותי עצר פעם שוטר וביקש רישיונות וראה שהמדבקה שלי נמצאת במעטפה ואמר לי רק תדביק אותה וזהו

יש קנס לזה והוא ויתר לי או שכל עוד יש טסט זה לא ממש משנה ?

גם לי שוטר העיר על זה פעם אחת ואמר שיש קנס בגובה של 250 ש"ח על אי הדבקת מדבקה של טסט.

לא בדקתי אם זה באמת נכון.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חייב להגיד להם שמכרת את האוטו.

ואם קנית עוד אוטו אתה לא זכאי לעוד תו?

יש מקומות - כמו מקומות עבודה שמגבילים אותך לתו אחד 1 בלבד - אז 1 תמורת 1.

אתה זכאי לכמה תווים שמגיע לך בבעלות על רכב. תתפלא אבל למחלקת התעבורה בעירייה יש דבר כזה שנקרא מחשב והם רואים ברגע אחד אם אתה בעלים של רכב או מכרת אותו. ברגע שתבקש תו נוסף יבדקו ויראו שיש על שמך תו וישאלו אותך לגביו. אם תגיד שקנית רכב נוסף הם יבדקו במחשב. כבר ניסו לעבוד עליהם ככה איזה פעם פעמיים...

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפקחים לרוב לא בודקים במסוף. הם פשוט הולכים ליד שורת הרכבים ומסתכלים על התוים בחלונות בזריזות. כשאין תו, אז הם בודקים. ככה לפחות זה היה בכל הפעמים שראיתי פקחים מסתובבים, ואני רואה כמה על בסיס יומי.

בכל מקרה, הרישום במסוף הוא זה שקובע. המקסימום שיקרה פה זה שהקונה יהנה מחניה בתל-אביב, עד סיום התוקף של התו שהשארת לו, זה הכל.

לגבי המדבקה של הטסט, התקנה אם זכור לי נכון, היא שחובת ההדבקה היא על הבוחן בטסט, ולא על הנהג.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...