Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוליש עם מברגה

שימו לב! השרשור הזה בן 2546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני רוצה לעשות פוליש עם קיט למברגה .

יש לי סיטרואן c4 בצבע סגול כהה.

מצב הצבע טוב אין קילופים רק סריטות ואחת קצת עמוקה.

יש לי פוליש עדין וגס של חברת מגוויר ( scratch x ,swirl x)

יש לי כמה שאלות.

1. הבנתי שפוליש יכל לפגוע בצבע , ורציתי לדעת ממה זה יכל לקרות?

2. אם הפוליש מוריד שכבה של הלקה מספיק רק וקס או שצריך לשים עוד חומר ?

3. מזה אוטם ומתי משתמשים בו?

4. שקניתי את הפוליש אמרו לי באוטו סטור שהוא מתאים לצבע מטאלי . איך אני יודע אם הצבע הוא מטאלי ? ובאיזה אחד מהשניים שיש לי עדיף להשתמש ?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה עזרה בבקשה

אני בטוח שזה נושא שעוד הרבה היו שמחים לשמוע עליו

ובטוח שיש פה כאלה שיכולים לעזור.

אז חברים בבקשה תגיבו אני ממש אשמח לעזרה

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ביצוע פעולת פוליש על ידי אדם לא מנוסה בהחלט יכולה לגרום לך שתפגע בצבע שלך.

חיפוש קצר על מושג שנקרא buffer trails יראה לך בדיוק מה יכול להגרם על ידי מכונת פוליש רוטורית (הקיט למברגה מבוסס על הרעיון הזה למרות שיש גם את הקיט שהוא מדמה כביכול מכונת dual action אבל עם תוצאות מוגבלות). אתה יכול "לשרוף" את הצבע, כלומר, לעבור דרך הלקה ודרך הצבע עצמו ולהגיע לשכבה מתחת ואם אתה ממש יצירתי אז אפילו יותר מזה.

2. פוליש מוריד בהחלט שכבה של לקה שבה נמצאים רוב הפגמים. אני יותר מאומר שמומלץ או צריך אלא חייב לשים שכבה כלשהי של הגנה אחרי פוליש. ואקס, אוטם, ואקס קראמי, ציפוי נאנו.. מה שבא לך.

4. צבע מטאלי זה צבע שרואים בו חלקיקים מטאליים. לעומת צבע שהוא ברק ישיר שהוא פשוט צבע בלי שום חלקיקים הוא נראה חלק.

תחפש metal flake אתה תראה בדיוק מה זה.

יש הרבה השוואות באינרנט בין swirl x ו scratch x אני ממליץ לקרוא בעיקר תוצאות באתר autogeek.com יש שם הרבה ידע על מוצרים של מגס.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...