Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבואן לא מצליח למכור את הרכב - רושם את הרכב על שם בכיר

שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא פעם כבר יצא לי להתקל ברכבים שהיבואן לא הצליח למכור במסגר השנה, ובמקום להעביר את הרכב למגרש 0 ק"מ - רושמים את הרכב על שם בכיר בחברה ואז אין את ירידת הערך הגדולה. האם הדבר חוקי? בתחום האפור? פרצה בחוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תהיה הפחתה בגין רכב חברה, אבל תהיה הפחתת יד ( פרטית ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מפוקפק. יכול להיות שניתן להאשים את הבכיר בסחר ברכב ללא רשיון? הרי הוא מקבל בעלות על הרכב ולאחר מכן מעביר את הבעלות לאדם אחר בתוקף עבודתו בסוכנות הרכב...

נשאלת גם השאלה מה קורה עם הרכב בזמן הבעלות ע״י ה״בכיר״. האם הוא משתמש בו באופן פרטי? אם למשל הוא משמש את החברה (בתור רכב הדגמה או תצוגה למשל) אז מדובר בשימוש מסחרי ברכב שרשום כרכב פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במספר מקרים שאני ראיתי את התופעה - הרכב לא היה בשימוש כלל, כלומר נמכר ללקוח כ "רכב 0 קמ".

הרכב הועבר על שמו על הבכיר והלקוח קנה את הרכב כרכב 0 ק"מ בידיעה שהוא לא מאבד את הערך של רכב חברה אבל כן מקבל מחיר טוב מאוד.

הדבר נשמע לי מפוקפק מאוד על גבול הלא חוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נמכר כ 0 ק"מ ( עובדתית נכון ) אתה תהיה בו יד שניה ולא יד ראשונה. ולכן גם המחיר יהיה בהתאם.

לכל חוק יש את הפרצות שלו, וכל עוד שמספרים לך את האמת אין עם זה בעיה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרגע לא אמרתי שהלקוח מרומה.

אבל נניח יש ירידת ערך על "0 קמ" של 14%, היבואן בא ואומר ללקוח "ת'שמע, בגלל שזה לא 0 קמ אז אתה תכלס לא מפסיד את ה 14% האלו, אז בוא תשלם גם לי קצת יותר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את המשוואה

על אפס ק"מ יקבל הנחה של 14%

על יותר ק"מ יקבל הנחה של 10% לדוגמה

לא עושה שכל

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הרכבים עם 0 קילומטרים, רק שאחד מהם יד ראשונה חברה בע"מ ( היבואן ), והשני יד ראשונה אדם פרטי ( עובד בכיר בחברה עליו נרשם הרכב ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה - כמו שvlad אמר.

על 0 ק"מ היבואן יפסיד X כסף והלקוח ירוויח Y כסף (ואז בזמן המכירה יפסיד (הלקוח) Z כסף).

בא היבואן ואומר ללקוח: ת'שמע, בעת המכירה אתה תפסיד Z-A כסף (עבור A שלם וחיובי) ולכן גם עכשיו ראוי שאני אפסיד X-B כסף (עבור B שלם וחיובי). בסופו של דבר היבואן יוצא מורווח ב B כסף.

קשה לי להאמין שזה חוקי לחלוטין... אבל מה אפשר לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קהל הצרחנים מכיר את המושג רכב 0 ק"מ לא תמיד עם יד ראשונה בכלל אלא בסמוך לסיום השנה.

וגם כשמדובר ברכב 0 ק"מ עם יד נוספת הקהל מכיר ויודע שאין לייחס לרישום משמעות אמיתית ועדיין יודע שהרכב נקנה בהנחה על רכב 0 ק"מ 0 ידים.

אני כרוכש לא הייתי משלם יותר ליבואן על יד ראשונה פרטית 0 קמ"מ מאשר אם זה חברה בע"מ.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן מתחרה עם חברות ליסינג שמוכרות 0 קילומטרים עם רישום החכר. אולי אתה לא, אבל יש אנשים שמעדיפים לקנות רכב חדש ללא רישום ליסינג ולשלם קצת יותר. ויבואן אולי רושם את הרכב על מישהו פרטי לא במטרה למכור ביותר יקר אלא פשוט למכור.

וחוץ מזה, לא כולם גולשים בפורום ומכירים את כל פרטי הפרטים של רישומים, הפחתות, קומבינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...