Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכבת אבק ה קלילה - איך אתם מתמודדים?

שימו לב! השרשור הזה בן 2558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתתי לך את הפתרון הטוב/יעיל/נוח/בטוח/מהיר ביותר. דלי מים מהול ב QD ואתה מסודר.

פעם הייתי מנקה ככה את הרכב כמעט כל יום/יומיים.

אל תחפש פתרונות קסם שיבואו על חשבון סווירלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OPTRA5,

ההתעסקות עם הכיסוי קצת קשה בפעם הראשונה, אבל ברגע שזה מקופל כמו שצריך זה כמו שק"ש לוקח בערך 2 דקות לקפל את הכיסוי ו 2 דקות לפרוס אותו ולכסות.

אבל עדיין לא יודע אם ישנה שכבת ננו על הרכב, אז הסווירלים הם על שכבת הננו או מגיעות ישר לצבע?

אני גם כמוך, מאד אוהב את הצבע השחור, גם הרכב הקודם היה שחור... אז עושים פעם בשנה טיפול יסודי להוריד את הסווירלים, לא נראה לי קריטי, אבל הכיסוי מגן מהחום קצת, והכי חשוב מכל ההפרשות של הציפורים שאם לא מנקים בזמן אז נשאר כתם, ועטלפים שזה בכלל סיפור...

אם רוצים פתרון קסם - תמיד אפשר לאחסן את הרכב במעבדת אינטל - מקום סטרילי לחלוטין מאבק, למישהו יש את הקוד כניסה? אני פשוט איבדתי את שלי... :))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון הוא לקנות מפוח שמעיף עלים. לעשות מעבר על הרכב וזהו. ופעם בשבוע שטיפה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי להתעסק עם דליים בנוסף לשטיפה שלי שהיא פעם בשבועיים-שלושה קצת בעייתי. אין לי זמן אמצש מאוד עמוס אצלי, אין ספק שהפתרון שלך הכי טוב אבל בלתי אפשרי לאדם שעובד בממוצע 11 שעות ביום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...