Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוגי תיבות הילוכים

LoveSound555
שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי רכב משנת 2004 ואני מבין שהבשנה הזאת הגיר הוא גיר אוטומטי רגיל, מתפקד מצוין ואין שום בעיות כבר כמה שנים טובות.

מעוניין להתקדם לרכב חדש יותר אבל עניין הגירים ברכבים החדשים "מפחיד" אותי לבצע קנייה הרכב ואז להצטער על כך..

הבנתי שיש את הגיר DSG 7 שקיים בסיאט ועוד כמה חברות ששיכות לצ'מפיון מוטורס וגם גיר רציף שקיים במיצובישי ספורטבק.

לשני הגירים האלה קיימות תגובות לא הכי טובות ממה שראיתי (לא ידוע לי על דגמי 2017 החדשים).

מה שאני רוצה לדעת זה האם מהרכבים החדשים שיש קיום יש רכבים עם גיר אוטומטי רגיל או שהכל היום זה גיר חדש DSG\רציף\עוד כל מיני גירים שאני לא יודע עליהם? אם זה ככה אז על איזה גיר אתם יותר ממליצים DSG או הגיר הרציף? עם מי פחות יהיו לי בעיות?

* עוד שאלה קטנה, מאיזו שנה הופיעו הגירים החדשים (DSG\רציף)? אם אני אקח רכב שהוא קצת יותר משנת 2004 ופחות מהשנה שבה נכנסו הגירים החדשים אז הגיר ברכב יהיה גיר אוטומטי רגיל? (אין קשר כרגע לסיאט\מיצובישי - מדבר על רכבים בכללי)

עריכה אחרונה על ידי LoveSound555
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבהרה.

יש גיר רציף שנחשב לאמין יותר אבל לא ממש נעים לנהיגה בגלל הרעש שהוא מייצר או החוסר תגובה , יש כאלה עם דימוי הילוכים שהם יותר נורמליים לטעמי.

יש גיר רובוטי חד מצמדי שצריך להתרגל אליו וגיר רובוטי דו מצמדי שהdsg7 הוא זה של פולקסווגן ויש לחברות אחרות גם כאלה.

ויש גירים אוטומטיים פלנטרים שזה אוטומט רגיל (מזדה למשל משתמשת רק באוטו רגיל בארץ ).

רובוטי חד מצמדי נכנס בשנות ה2000 , דו מצמדי הגיע בסיאט באזור 2007-8 וגיר רציף קיים פה עוד ממזמן , פשוט לא היה ממש נפוץ.

צמפיון זה יבואן ולא יצרן.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש אוטומטיות פלנטריות יש את יונדאי אלנטרה החדשה וקיה פורטה גיר 6 הילוכים. בקורולה / סיוויק/אימפרזה/לנסר/ניסאן למיניהם קיים גיר רציף.

צ`מפיון - DSG

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מזדה, יונדאי אלנטרה וקיה פורטה עם גיר אוטומטי רגיל, בהחלט אבדוק אותן.

רוב הרכבים עם גיר רציף אני מבין, הגיר הזה נחשב ליותר אמין מה DSG?

אם בכל זאת אבחר בגיר הרציף מעניינות אותי קורולה \ סיוויק \ לנסר (5דלתות) \ אימפרזה (5 דלתות) - מה יותר מומלץ (כולל את דגמי 2017)? או שכולן אותו דבר?

תודה רבה :)

עריכה אחרונה על ידי LoveSound555
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר נחשב לא יותר כי הוא פשוט, זמינות כוח טובה ולרוב לפחות במכוניות הקטנות גורם לצריכת דלק טובה בעיקר בשיוט ששם הסלד הנמוך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר נחשב לא יותר כי הוא פשוט, זמינות כוח טובה ולרוב לפחות במכוניות הקטנות גורם לצריכת דלק טובה בעיקר בשיוט ששם הסלד הנמוך.

קראתי בקשר ל DSG שיש מקרים שבהם היו צריכים להחליף קלאצ'ים או איך שלא קוריאם לזה וגם בפקק נגיד ה DSG נשחק מהר יותר.

בגיר הרציף אין בעיות כאלו? זה שני דברים שכרגע מעניינים אותו ממה שראיתי שרושמים ברשת.

תודה על התגובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yulianx צודק בקשר למכוניות קטנות.

לאחותי יש יאריס 2014 עם גיר רציף והוא חוסך בדלק לטענתה הרכבלא שתיין השאלה אם אתה מתחבר לאופי נסיעה שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיר רציף אין מצמדים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיר רציף אין מצמדים.

זה מה שרציתי לדעת, שלגיר הרציף אין בעיות כמו ל DSG.

עם השאר כבר נסתדר, תודה רבה לך ולכל מי שהגיב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכישת רכב עליך לבחור במכלול, לא בתכונה זו או אחרת.

עליך לבחון את צרכיך ויכולתך הכלכלית, לעבור בסוכנויות הרכב ולבחון את הדגמים המועמדים, ואת העולים לגמר לבחון בנסיעת מבחן יסודית. אפילו שכירת רכב דומה למספר ימים, אם הדבר אפשרי.

אם מדובר בתיבת ההילוכים עליך לחוש את פעילתה באופן אישי. התחושה שלך אינה בהכרח דומה לזו של יוסי מהעיתון. תיבה שתיהיה בלתי נסבלת אצל נהג אחד תהיה אידיאלית לאחר. לדוגמא - תיבה רציפה תהה רועשת ותגובתה תהיה איטית, אבל היא תחסוך לך 10% בדלק (זה הניסיון האישי שלי בשתי מכוניות עם מנוע ומשקל דומים). מזכיר לי חבר שקנה קורולה 2008. בתחילה קילל את התיבה הרובוטית החד מצמדית. אבל כאשר שאלתי אותו כעבור שנה על התיבה לחש לחי: "אל תגיד לאף אחד, היא נהדרת". כנראה לאחר שלמד להשתמש בתיבה החל להנות ממנה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שרציתי לדעת, שלגיר הרציף אין בעיות כמו ל DSG.

עם השאר כבר נסתדר, תודה רבה לך ולכל מי שהגיב!

כל גיר(רציף,רובוטי כפול מצמדים או רגיל או אוטומטי) צריך לדעת על הגיר הספציפי לפני שאתה קונה.

הבעיות אמינות עם הפאוורשיפט מהפוקוס זה לא אותן בעיות של DSG6 לדוגמא(הDSG6 לדוגמא הרבה פחות בעייתי).

גם ברציף,

לא חסרים דיווחים על תקלות בגיר הרציף של ניסאן לדוגמא(למרות שהוא רציף).

ולכן? חשוב לבדוק כל גיר פרטנית לבעיות ללא קשר ל"סוג" שלו.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

noknok אם איני טועה היה פה שרשורים על ניסאן ג`וק והבעיות עם הגיר הרציף שלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...