Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבטים בין מיצובישי אאוטלנדר לסובארו XV וסוזוקי קרוסאובר

mirig
שימו לב! השרשור הזה בן 2549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אנחנו זוג שמחפשים ג'יפון משפחתי. הרכב הוא הרכב היחיד במשפחה אז חשוב שהוא יהיה חסכוני ומספיק גדול כאשר בעתיד נרצה להרחיב את המשפחה. הרכב משמש לנסיעות לעבודה בעיקר (כ-70Km ביום) ומשלב נסיעה עירונית (חיפה) ובין עירונית.

הדברים שחשובים לנו ברכב:

- אמינות - יש לנו כרגע רכב ישן ונורא נכוונו מהטיפולים השוטפים, לכן נשמח לרכב אמין עם טיפולים זולים יחסית.

- צריכת דלק נמוכה

- בטיחות

- רכב ששומר על ערך שוק.

תקציב

- עד 150K.

הסתכלנו על מספר רכבים, כאשר לכל אחד יש את היתרונות שלו מבחינתנו אבל נשמח לקבל עוד חוות דעת:

- סובארו XV - מנוע 1.6 114 כ"ס. (גם מנוע 2 ליטר יכול להיות רלוונטי, פשוט נראה לנו שהוא צורך יותר דלק והוא גם יותר יקר). מאוד אהבנו שיש 5 שנות אחראיות.

- מיצובישי אאוטלנדר - מאוד אהבנו שהרכב מרווח מבפנים יחסית לסובארו.

- סוזוקי קרוסאובר החדשה - היא הכי חסכונית וגם הכי זולה לעומת השתיים האחרות, אבל הרכב נראה הרבה פחות מרשים והחומרים נראים די זולים. קצת מפחיד אותנו המנוע טורבו, כי שמענו דברים לא כל כך טובים עליו.

נשמח לחוות דעת או הצעות נוספות שעוד לא חשבנו עליהן.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הרכבים שהצעת:

הסובארו היא היחידה עם 4x4, וזה (פרט לאחריות הארוכה) בערך היתרון היחידי שלה. היא מיושנת, חלשה, בזבזנית בדלק ולא מרווחת ממש. הייתי מוותר, אם אין תוכניות לרדת מהאספלט.

הקרוסאובר באמת פחות "מרשים", אבל כנראה יעשה את העבודה. לא הייתי מפחד כל כך מהטורבו - אם תתגלה תקלה מהותית אתם תחת אחריות. יש מספיק רכבי טורבו על הכביש, לא מדובר במעבורת חלל.

האאוטלנדר נראה לי גדול מדי ופשוט מדי. לא רואה סיבה לזוג בלי ילדים להסתובב במפלץ כזה. וכן, אני יודע שזו מרכבת האלים, תיכף outlander יתקן אותי [emoji6]

הצעות נוספות:

קיה נירו, אם הגודל מספק. היברידית, עם אבזור בטיחות מרשים, ומוניטין שמירת ערך של קיה.

פיג'ו 3008, דיזל, מרשימה מאוד חיצונית ופנימית.

סוזוקי ויטרה - עוד קצת יותר קטן מהקרוסאובר, אבל עם מנוע אטמוספרי רגיל, לוק של ג'יפון ושמירת ערך של סוזוקי.

אבל ברצינות, למה ג'יפון? מה רע באיזו טויוטה אוריס היברידית (או סטיישן), או יונדאי איוניק?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות.

הסתכלנו על האיוניק, ולא ממש אהבנו אותה אחרי הנסיעת מבחן.

לגבי האאוריס, נראה לנו שהיא קצת קטנה וגם לא כל כך ברור לנו אם יש שוק להיברדיות אחרי 3 שנים.

האמת שהסיבה שאנחנו רוצים ג'יפון היא בשביל הפינוק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק לגבי HONDA HRV- שמירת ערך יש,חסכוני יש,אמין -הונדה.

וגם לגבי ניסאן קשקאי,משפחה של חבר טוב לאחרונה רכשה את ה 1.6 דיזל, רכב ליגה !

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו xv הוחלף בדגם חדש, שצפוי להגיע לישראל בקרוב (האימפרזה החדשה, האצ׳בק וסדאן, כבר נמכרת בישראל), לכן לא הייתי רוכש את הדגם הנוכחי.

סוזוקי קרוסאובר מיושן מלבד מערכת ההנעה שחודשה והוא מגיע בלי מערכות בטיחות אקטיביות.

מיצובישי אאוטלנדר ממש לא בשביל זוג בלי ילדים, גם אם מתכננים בקרוב ילדים זה ייקח זמן, רכב גדול ומסורבל. עד שלושה ילדים ממילא אין לו כל יתרון על פני רכב אחר, יש לו פשוט עוד שני מקומות נוספים בשורה השלישית והוא גם מיושן ורק עבר כמה מתיחות פנים.

כלומר לא הייתי בוחר אף אחת מהאפשרויות הללו.

קיה נירו יכולה אכן להתאים, היברידית ולכן חסכונית מאז, מאד מרווחת, ובעלת מערכות בטיחות אקטיביות. המראה החיצוני משעמם. תא מטען בגודל בינוני אבל שימושי. שמירת הערך של רכבים היברידיים מצויינת יש להם ביקוש בגלל החסכון בדלק.

אפשרויות אחרות הן יונדאי טוסון וקיה ספורטג׳, צריכת דלק ממוצעת, שמירת ערך מצויינת, מרווחות, בעלי תאי מטען גדולים, קרוסאוברים אמיתיים- ישיבה גבוהה ומראה בולבוסי. בספורטג׳ יש גם מערכות בטיחות אקטיביות ולכן הוא עדיף.

ברכבים האירופאיים יש את הסיאט אטקה 1.4 טורבו, ביצועים טובים, מאד מרווחת ובעלת תא מטען גדול ויש את פיז׳ו 3008 דיזל, חסכונית מאד, מראה פנימי בסגנון פרימיום, לגבי מראה חיצוני זה עניין של טעם אבל הוא מיוחד, גם כן מרווחת ובעלת תא מטען גדול, שמירת הערך לא ממש ידועה, אבל הביקוש לקרוסאוברים חזק מאד ומתחזק ולכן כנראה ששמירת הערך תהיה לפחות סבירה.

אפשר לחכות למיצובישי אקלפיס ספורט שצריך להימכר בהמשך השנה בישראל, מדובר בקרוסאובר חדש, קומפקטי בגודל של הפיזו 3008 בערך, מנוע טורבו 1.5, האמינות צפויה להיות טובה, בכל זאת רכב יפני.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו xv הוחלף בדגם חדש, שצפוי להגיע לישראל בקרוב (האימפרזה החדשה, האצ׳בק וסדאן, כבר נמכרת בישראל), לכן לא הייתי רוכש את הדגם הנוכחי.

סוזוקי קרוסאובר מיושן מלבד מערכת ההנעה שחודשה והוא מגיע בלי מערכות בטיחות אקטיביות.

מיצובישי אאוטלנדר ממש לא בשביל זוג בלי ילדים, גם אם מתכננים בקרוב ילדים זה ייקח זמן, רכב גדול ומסורבל. עד שלושה ילדים ממילא אין לו כל יתרון על פני רכב אחר, יש לו פשוט עוד שני מקומות נוספים בשורה השלישית והוא גם מיושן ורק עבר כמה מתיחות פנים.

כלומר לא הייתי בוחר אף אחת מהאפשרויות הללו.

קיה נירו יכולה אכן להתאים, היברידית ולכן חסכונית מאז, מאד מרווחת, ובעלת מערכות בטיחות אקטיביות. המראה החיצוני משעמם. תא מטען בגודל בינוני אבל שימושי. שמירת הערך של רכבים היברידיים מצויינת יש להם ביקוש בגלל החסכון בדלק.

אפשרויות אחרות הן יונדאי טוסון וקיה ספורטג׳, צריכת דלק ממוצעת, שמירת ערך מצויינת, מרווחות, בעלי תאי מטען גדולים, קרוסאוברים אמיתיים- ישיבה גבוהה ומראה בולבוסי. בספורטג׳ יש גם מערכות בטיחות אקטיביות ולכן הוא עדיף.

ברכבים האירופאיים יש את הסיאט אטקה 1.4 טורבו, ביצועים טובים, מאד מרווחת ובעלת תא מטען גדול ויש את פיז׳ו 3008 דיזל, חסכונית מאד, מראה פנימי בסגנון פרימיום, לגבי מראה חיצוני זה עניין של טעם אבל הוא מיוחד, גם כן מרווחת ובעלת תא מטען גדול, שמירת הערך לא ממש ידועה, אבל הביקוש לקרוסאוברים חזק מאד ומתחזק ולכן כנראה ששמירת הערך תהיה לפחות סבירה.

אפשר לחכות למיצובישי אקלפיס ספורט שצריך להימכר בהמשך השנה בישראל, מדובר בקרוסאובר חדש, קומפקטי בגודל של הפיזו 3008 בערך, מנוע טורבו 1.5, האמינות צפויה להיות טובה, בכל זאת רכב יפני.

לא הייתי ממליץ על קיה ספורטאג' ה 1.6 ליטר זה רכב עגלה שאוהב דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אנחנו זוג שמחפשים ג'יפון משפחתי. הרכב הוא הרכב היחיד במשפחה אז חשוב שהוא יהיה חסכוני ומספיק גדול כאשר בעתיד נרצה להרחיב את המשפחה. הרכב משמש לנסיעות לעבודה בעיקר (כ-70Km ביום) ומשלב נסיעה עירונית (חיפה) ובין עירונית.

הדברים שחשובים לנו ברכב:

- אמינות - יש לנו כרגע רכב ישן ונורא נכוונו מהטיפולים השוטפים, לכן נשמח לרכב אמין עם טיפולים זולים יחסית.

- צריכת דלק נמוכה

- בטיחות

- רכב ששומר על ערך שוק.

תקציב

- עד 150K.

הסתכלנו על מספר רכבים, כאשר לכל אחד יש את היתרונות שלו מבחינתנו אבל נשמח לקבל עוד חוות דעת:

- סובארו XV - מנוע 1.6 114 כ"ס. (גם מנוע 2 ליטר יכול להיות רלוונטי, פשוט נראה לנו שהוא צורך יותר דלק והוא גם יותר יקר). מאוד אהבנו שיש 5 שנות אחראיות.

- מיצובישי אאוטלנדר - מאוד אהבנו שהרכב מרווח מבפנים יחסית לסובארו.

- סוזוקי קרוסאובר החדשה - היא הכי חסכונית וגם הכי זולה לעומת השתיים האחרות, אבל הרכב נראה הרבה פחות מרשים והחומרים נראים די זולים. קצת מפחיד אותנו המנוע טורבו, כי שמענו דברים לא כל כך טובים עליו.

נשמח לחוות דעת או הצעות נוספות שעוד לא חשבנו עליהן.

תודה רבה.

הסוברו XV 2000 צורך פחות דלק מ

מנוע 1.6 114 כ"ס אבל היא כבר הרבה

מעל התקציב שלך והיא עדיפה.

את הסוזוקי קרוסאובר אתה יכול להעמיד על הכביש בפחות מ 130K

זו אופציה מתאימה לצרכים שלך לפי דעתי.

יש אחריות על טורבו ויש אמינות,לומר שהוא הכי טוב לא,אבל הוא כן

הכי מתאים.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחזק את אלו שהמליצו על סוזוקי SX4 CROSSOVER לאחותי הגדולה יש אותו שנת 2014 והיא עם 2 ילדים מסתדרת מעולה והתא מטען סבבה מבחינת עגלת תינוק.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוזוקי קרוסאובר הוא רכב שימושי ביותר.

העניין הוא מערכת ההנעה החדשה שעדיין לא מוכרת לנו.

בעולם המנוע קיים כבר שנתיים ומותקן דווקא בויטארה. אצלנו הויטארה נמכרת עם מנוע ה-M16A המוכר גם מהגרסה הקודמת של הקרוסאובר, ועוד קודם מה-SX4 החל מ-2010 עם רקורד אמינות מצויין, ועם תיבת הילוכים פלנטרית 6 מהיריות. אבל מבחינת שימושיות - נוחות ומידות תא המטען - הקרוסאובר עדיף. זו הסיבה בגללה בחרתי בו לפני שנה (מעבר לניסיון קודם מצויין עם מספר דגמי סוזוקי ומחיר מצויין במבצע "הוט").

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוזוקי קרוסאובר טורבו היא הקניה המשתלמת ביותר היום.

היא חסכונית בדלק, טיפולים וביטוח, מרווחת, שומרת ערך ודי מאובזרת.

האמינות של סוזוקי ידועה כמצויינת, מאמין שגם המנוע החדש ישמור על המוניטין.

הסובארו לא חסכונית ומוחלפת בדגם חדש בקרוה.

המיצובישי גדולה מידי לצרכים. רכישת דגם 5 מושבים היא טעות בכל מה שקשור לשמירת ערך (ביקוש אפסי לדגם לעומת ביקוש מטורף ל-7 מושבים).

ספורטאז' 1600 הוא קניה מצויינת אבל מעט חלש וצמא.

ספורטאז' 2000 מעט חורג מהתקציב אבל מגיע מאובזר מאוד.

הרכב המתאים ביותר לצרכים שלכם הוא הטויוטה ch-r היברידי.

ג'יפון אופנתי, חסכוני ומבית טוב.

הדגם המפואר שלו ניראה מצויין ויכנס בול בקצה העליון של התקציב.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הסתדר לי המשפט אאוטלנדר וחסכוני בדלק

קשה למצוא רכב בגודל כזה ולהגיד עליו חסכוני בדלק

חוץ מזה שלזוג יש אופציות מעניינות יותר

הייתי הולך על הקיה נירו

חסכוני בדלק

בטיחותי מאוד

אמור להיות ג'יפון

המחיר שלו יחסית מעניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנירו יש בעיה רצינית אחת.

הוא לא מספיק סקסי.

במיוחד בדגם שמגיע לארץ עם הגלגלים הפשוטים.

הוא ניראה יותר כסטיישן מאשר ג'יפון.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לשמוע ולקרוא בכמה מקומות על בעיתיות כלשהי עם מנועי ה XV. נורת השמן נדלקת בתדירות לא הגיונית לאחר כ 5k. ולקוחות רבים לא מקבלים הסבר הגיוני מהיבואן.

הבנתי שיש בעייה אמיתית שהיצרן מכיר אך עדיין לא החליטו כיצד לטפל בה.

Sent from my A0001 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ה-1.6 זהה לאימפרזה שהחזרתי לא מזמן, בה הייתה נדלקת נורת שמן בערך כל 8-9 אלף ק"מ בשנה וחצי הראשונה, בערך כל 12 בשנה וחצי שאחרי.

חשוב להבין - זאת אינה תקלה, זה סוג המנוע (בוקסר) על יתרונותיו וחסרונותיו.

הבעיה ששמעת עליה - סובארו נדרשת לתת הסברים בשוק האמריקאי, שם מדובר במנועי בוקסר הגדולים יותר.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...