Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפה ידנית חיצונית באזור המרכז

שימו לב! השרשור הזה בן 1611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתי השבוע והיה מעולה. הביקורת היחידה שלי זה שאין מזגן בחלק העליון (הייתה תקלה שמטופלת) ולקח יותר זמן משחשבתי, כשעה וחצי. אלכס היה בעל סבלנות מדהימה ונתן אינפורמציה מרתקת על מה השטיפה כוללת ומה ניתן לעשות בהשמך מבחינת דיטיילינג

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי השבוע והיה מעולה. הביקורת היחידה שלי זה שאין מזגן בחלק העליון (הייתה תקלה שמטופלת) ולקח יותר זמן משחשבתי, כשעה וחצי. אלכס היה בעל סבלנות מדהימה ונתן אינפורמציה מרתקת על מה השטיפה כוללת ומה ניתן לעשות בהשמך מבחינת דיטיילינג

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

זאת אכן הביקורת שלי נכון לעכשיו. ואנחנו עוד לא ביולי אוגוסט. הניקיון עושה רושם רציני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שתרחיב קצת למתעניינים. איך השטיפה 2 דליים? הייבוש? איך מתבצע. לאחר מכן העלמת סימני מים. איך נראו המגבות מיקרופייבר. הם היו נקיות?

אני סקפטי שיש מקום שנותן את התוצאה שאני מגיע אליה עם שטיפה ביתית. וזה רק בגלל שאני מעריך את גודל ההשקעה וה'דיטייל' שאני משקיע בשטיפה. וגם שאחרי שטיפה אני די מפורק. אם אעשה שלושה רכבים ככה אני כבר אתפרק לגמרי... לא יודע איך אפשרי שעובד יתן כזאת תפוקה כל יום כל היום. אבל אתם יודעים מה אולי זה רק אני ויש סטנדרטים שאפשר לוותר עליהם בשביל ל'הרביץ' רכבים.

אבל בסוף. בסוף. לא רואה אופציה שבעל הבית לא יגיד לעובדים שלו 'הלו תתחיל לטקטק יש תור ארוך'

הלוואי ואטעה. הגיע הזמן שיקום מקום בישראל שיתן סטנדרטיים אירופאים של שטיפת דיטיילינג מקצועית במחירים סבירים. כי לפעמים גם אלו ששואפים לשטוף לבד. מחוסר זמן וכוח צריכים מקומות כאלה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, נכנסתי ב 13:10-13:15 ויצאתי ב 15:05. לא הסתכלתי על הזמן אבל בפעמים שהצצתי הבחור עבד על הרכב. כמה אפשר לחפף בשעתיים עבודה? לא יודע... תגיד אתה.

לגבי עייפות, תמיד אפשר לבוא בבוקר אבל אני חושב, שכמו כל דבר, נכנסים לכושר. תנסה פעם להעביר דירה ותחשוב שאני פעם בניו יורק העברתי גם שתיים או שלוש דירות ביום.

היום טוענים לחומרים וסמרטוטים ברמה גבוהה אבל אני לא מבין בזה כלום ולא יכול לאשר או להפריך.

האוטו נראה נקי מאוד. הרבה יותר נקי מבעזריאלי. כולל הברקה של הג'אנטים והאגזוזים.

הבעיה היא הזמן הרב. אין שם איפה להסתובב אז אתה תקוע למעלה הרבה מאוד זמן ונכון לכרגע גם בלי מזגן.

יותר טוב ממך או לא אני כמובן לא יודע כי אני לא מכיר אותך או את הרכב שלך. לסיכום, שטיפה ברמה גבוהה מאוד. לטעמי המחיר מצדיק אבל הזמן בעייתי מאוד לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
ליד בית הפנקייק המקורי בהרצליה יש אחלה של מקום, אני עושה אצלו רק ידני (יש גם מכונה) כמובן שמטאטא אינו בארגז הכלים..... משתמשים ב"תותח קצף" ואז כפפה ידנית. מחיר לחיצוני משהו כמו 55 עם פנימי זה נראה לי 80-85.

הייתי שם היום. הרבה יותר קרוב לי לבית מ V8HOTEL. ניקיון חד משמפעי פחות טוב. עבדו על הרכב כ 45 דקות שזה דווקא טוב.

85 ש"ח בפנים ובחוץ. מנוי 1400 ש"ח ל 12 שטיפות (כן, גם לי זה נשמע הזוי). לפי מה השבנתי אלו שטיפות יותר יסודיות ממה שעשו לי (מושבים הוא אמר. לא יודע מעבר).

שאלתי לגבי פוליש. 1400 ש"ח. 6 שעות עבודה. אם עושים מנוי 700 או 750 ש"ח (לא זוכר כבר) לפוליש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם היום. הרבה יותר קרוב לי לבית מ V8HOTEL. ניקיון חד משמפעי פחות טוב. עבדו על הרכב כ 45 דקות שזה דווקא טוב.

85 ש"ח בפנים ובחוץ. מנוי 1400 ש"ח ל 12 שטיפות (כן, גם לי זה נשמע הזוי). לפי מה השבנתי אלו שטיפות יותר יסודיות ממה שעשו לי (מושבים הוא אמר. לא יודע מעבר).

שאלתי לגבי פוליש. 1400 ש"ח. 6 שעות עבודה. אם עושים מנוי 700 או 750 ש"ח (לא זוכר כבר) לפוליש.

יכול להיות שהמקום מצדיק את המחיר אבל לטעמי הוא גבוה מדי. בהנחה שמנקים פעמיים בחודש(זה אני, אנשים אחרים כאן כנראה ינקו בפעמים תכופות יותר) יוצא לך 200 בחודש על ניקיון רכב. 100 שקל כולל טיפ לשטיפה זה מחיר מוגזם לכל הדעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת השבוע הייתי ב V8 HOTEL בספונטני לאחר שמקום קבוע אליו אני הולך היה עמוס, לא מצטער לרגע.

לא מדובר בשטיפה מסחרית, אלא שטיפת דיטיילינג לכל דבר.

הגעתי ממש לפני הסגירה וקיבלו אותי בכיף, עבדו על הרכב במשך שעה (חיצונית בלבד) וניקו אותו כמו שאני לא ניקיתי מעולם, הרכב עם ציפוי קרמי ו PPF, ואני שוטף בעצמי ידני עם חומרים יקרים ואיכותיים בלבד - מי שמכיר אותי יודע כמה אני חרד לכל פיפ'ס קטן שיש על הפח.

זמן העבודה הארוך - עובדים שם כמה אנשים על כמה רכבים במקביל ותלוי גם בעומס, גם כן כשמקציפים את הרכב צריך לתת כמה דק' לחומר לעשות את שלו, מעדיף שיקחו את הזמן ויעבדו בצורה חלקה כדי למנוע סווירלים.

בכל מקרה אחזור לשם בוודאות, שווה את הכסף אחת לשבועיים+- בשביל הכיף.

מוסיף גם שבעלי המקום פשוט נחמדים סבלניים וברי שיחה, אנשים טובים שישבו והסבירו על כל דבר לפרטי פרטים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

לדעתי עלויות הניקוי שם V8HOTEL הם מאוד גבוהות ..בבדיקה שערכתי לפני כחודש על חידוש פנסים נאמר לי שהעלות היא 300 ש"ח פלוס זה אמר לי דרשני אוותר ...אם פונים רק לבעלי מרסדס וכוי אז שיבושם להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לצערי גיליתי השבוע ש V8 כבר הפסיקו להציע שטיפה חיצונית לרכבים. הם עברו לחלל קטן יותר ומציעים שירותי נישה של דיטיילינג בלבד.

אם כך - נושא השרשור חוזר להיות שוב רלוונטי...

אני מחפש מקום באזור גוש דן המציע שטיפה חיצונית ידנית עם חומרים איכותיים (אשמח לקבל המלצות + מחירים).

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה דיי ברור שהשטיפה החיצונית שלהם לא יכולה להיות כלכלית יכול מאוד להיות שהם התחילו ככה כדי לצבור שם ועכשיו עברו לתותחים הכבדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...