Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכה מהמנוע במצבים מסויימים, הונדה סיוויק 2011

לאון
שימו לב! השרשור הזה בן 2489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

יש לי הונדה סיוויק 2011 שאני מרגיש מכה מהמנוע במצבים הבאים:

- שילוב לדרייב

- לחיצה מהירה על הגז (ללא קיק דאון)

- עזיבה מהירה של הגז

השמן גיר בצבע חום בהיר, התושבות נראות בסדר ולא בלויות.

האם למישהו יש כיוון מה יכול להיות המקור לבעיה?

תודה

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי אם יש נזילות, קרעים או סדקים.

ממה שהצלחתי לראות, לא זיהיתי כאלה גם בתושבת גיר, האם מתחת לרכב ניתן לאבחן יותר טוב את התושבות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הוחלף שמן גיר ברכב ?(אמור להיות מוחלף ב 100,000 ק"מ), ידוע לך מה אמור להיות צבעו של השמן המקורי ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע הוא חום בהיר ואמור להיות אדום, לפי מה שראיתי זה לא כזה נורא, בכל מקרה ההחלפות הילוכים עצמן הן חלקות כך שאני חושד שזאת תושבת הגיר כי כשאני נותן גז בניוטרל אין שום ויברציה ולו הכי קטנה.

ד״א הרכב עם 124 אלף ק״מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

90% שזה התושבות שלך

יש לך 2 תושבות (גיר-מאחורי ומתחת למחשב רכב ראשית-בצד הנוסע תוודא שכשאתה בכל ההילוכים בתיבה בעמידה אתה יכול לדחוף מברג ברווח של התושבת, אחרת תחליף אותה גם אם לא נראית קרועה, יש בעיה איתה והמקורית שמגיעה עם האוטו שוקעת בדרך כלל אחרי 100אלף)

ויש לך 2 תושבות מומנט (אחת על התושבת הגדולה ואחת מתחת לרכב תראה) תיראה שאין בהם קריעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לבדוק את התושבות כאשר אישתי מאחורי ההגה מעבירה הילוכים. תושבת המנוע ותושבת המומנט העליונה שבצד הנוסע נראות תקינות, משמע לא רועדות בזמן השילוב לD/R, לעומת זאת תושבת הגיר שבה אני חושד נעה בצורה חופשית מדי. לפי התמונה המצורפת החלק הניצב עם ה 3 קדחים שמתחבר לגיר, נע קדימה ואחורה בכיוון החץ בזמן השילוב לD/R. טווח התזוזה הוא כחצי ס"מ.

האם זה תקין או שהחלקים האלה לא אמורים לזוז בכלל?

mount.jpg

בנוסף עשיתי עוד כמה בדיקות. בנסיעה, העברתי לרגע לניוטרלף נתתי מכת גז חזקה והכל בסדר, חזרה לD, מכת גז ויש מכה מהמנוע/ גיר.

גם בעמידה, לוחץ על הגז בניוטרל ואין שום תזוזה של המנוע, שילוב לגיר ויש מכה.

לגבי תושבת המומנט התחתונה עוד לא בדקתי, אני אמור לקבל את הג'ק והבוקים שהזמנתי שבוע הבא ואז להיכנס מתחת לרכב לבדוק את התושבת הזאת (יחד עם ההחלפת שמן והפילטר שמן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתושבת הנ"ל אמורה להיות תזוזה

תצטרך לפרק מצבר ואולי מחשב רכב כדי להיות בטוח ב-100% אם היא תקינה או לא

הייתי מחליף קודם כל שמן גיר (רק מקורי של הונדה, 3 בקבוקים ב-150שקל ו-15 דקות עבודה אם יש לך את הידע)

גם ככה כדאי לעשות החלפה חלקית כל 75אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

התפנה לי זמן להחליף את השמן גיר, למען האמת הוא היה במצב טוב אפילו עם גוון אדמדם עדיין.

בכל אופן הבעיה עדיין קיימת והחשוד הבא שלי זה התושבת גיר שאני אנסה לבדוק אותה לעומק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...