Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים תוצרת סין

Itsik Spansive
שימו לב! השרשור הזה בן 2551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אשמח לעצתכם: אני מחפש כבר משהו כמו 3 חודשים צמיגים עם מידה בעייתית- 225/60/18. הגעתי לפנצ'ריה מאוד מפורסמת באזור המרכז שם הציעו לי לקנות צמיגים מאחת החברות הבאות: Xlinglong/Goodride/Saferich/Farrod. המוכר אמר לי שכולם יצרנים סיניים מפורסמים שמוכרים בכמויות בארץ.

מה דעתכם, זה נשמע כמו עסקה שווה? רביעיית צמיגים במידה הזו ב1100 ש"ח כולל מע"מ, איזון והרכבה. הוא אמר שהוא "יכול לעשות לי ג'סטה" ואם אשלם במזומן הוא יעשה לי הכל ב950 ש"ח.

למישהו יש ניסיון עם החברות האלה?

תודה ושבת שלום

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה גם מה שאישתי אמרה, אבל אם אפשר לחסוך אלפיה לפחות, למה לא? מה ההבדל בין מישלין למשל, שעולה 750 שח לצמיג, לבין אחד מהנ"ל?

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם אותו הדבר.

בכל מקרה, צמיגים מחברה ידועה במידה הזאת יעלו כפול או יותר מכפול.

עשרות רכבי ליסינג נעים בכבישים עם צמיגים סיניים.

שמות יותר מוכרים הם farroad ו goodride.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שתחליף לסיני חדש מאשר תמשיך לנסוע על צמיגים ישנים שדורשים החלפה.

vladcar כמובן מתלוצץ, קח כל פרמטר של צמיג ומישלין יהיה טוב יותר משמעותית בכל פרמטר. אני בחיים לא אשים לרכב שלי צמיגים סיניים. אם אחשוב שלא אוכל להרשות לעצמי צמיגים איכותיים במידה 18, לא אקנה רכב עם צמיגים כאלה פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייצור 5215 זה אומר דצמבר 2015. צמיגים שיוצרו לפני שנה וחצי לא נחשבים טריים במיוחד.

הצמיגים הזולים הסיניים מתאפיינים במרחק בלימה גבוה יותר, אחיזה חלשה יותר ועמידות נמוכה יותר. אם אופי הנהיגה שלכם ממש רגוע, אפשר לשקול לרכוש אותם בזול. אם לא, עדיף להשקיע במשהו איכותי וטרי יותר

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב עבודה שלי החליפו צמיגים מהנקוק קינרג'י לגודריד סיני. הבדלים ששמתי אליהם לב : מרחק בלימה גדול יותר על יבש ורטוב. רכב מחליק מאוד כשכביש מאט רטוב , רעידות בהגה במהירויות קצת אחרי 90-100 (פעמיים נעשה איזון גלגלים ופעם כיוון פרונט).

ממליץ להשקיע עוד קצת ולקנות צמיג קוריאני בסגנון הנקוק או צמיג יפני כמו ניטו\טויו\פאלקן או לצשל צמיג כמו קלבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמכרים בכמויות כי אצל רוב האוכלוסייה מספיק שהדבר הזה עגול שחור ובעיקר, זול. זה לחסוך 1000 שקל לכשלוש שנים בערך כלומר כ-330 שקל בשנה. אני די בטוח שבסלולרי שלך השקעת יותר, אז בחיים שלך, אשתך והילדים שלך לא תשקיע פחות משקל ליום?

כפי ש PUNZ כתב, יש מספיק מותגי ביניים איכותיים במחירים סבירים לחלוטין.

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התלוצצתי - כאשר כתבתי שהם אותו דבר, התייחסתי לצמיגים סיניים בלבד מהודעת הפתיחה ( הודעות אחרות נכתבו באותו הזמן והקדימו אותי בכמה שניות).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר עצמו סביר כי זה עדיין סיני, תאריך יצור ישן מאוד, לדעתי צמיגים שיוצרו לפני יותר מ8-9 חודשים זה כבר בעייתי ולא הייתי מתפשר על הנושא.

אם לחסוך אלף שקל? לדעתי חד משמעית לא, כל כמה זמן אתה מחליף צמיגים? שנה וחצי במקרה הרע? תחליף כבר למשהו טוב ובטיחותי, מספיק בלימת חירום אחת שתעצור אותך כמה מטרים פחות כדי להציל חיים/נזק משמעותי, בכל מה שקשור לבטיחות *לדעתי* אל תתפשר בגלל אלף שקל.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר שהוא קיבל לצמיגים סיניים נמוך מכל הצעה שקיימת ביד 2 צמיגים, כנראה בגלל התאריך.

גם אני לא הייתי חוסך על צמיגים כאשר משפחתי נוסעת ברכב. אבל כל אחד והחלטות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין צמיג סיני לצמיג מערבי הוא מרחק בלימה גדול יותר, רעש חזק יותר, כושר ציפה גרוע, ועמידות מוטלת בספק.(+כל פרמטר מדיד אחר בערך)

פעם אחת קניתי צמיגים סיניים והם התחילו להתפורר אחרי פחות משנה.

כשאתה משווה את זה לאורך חיים ממוצע של צמיג נורמלי - לא רק שזה לא משתלם, זה אפילו יקר יותר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...