Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגאן RS החדשה בדרך להשקה רשמית בפרנקפורט

HyperViper
שימו לב! השרשור הזה בן 2474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המגאן הנוכחית היא כנראה הרכב בעל הנעה קדמית הכי מעניין לנהג הספורטיבי.

היה לי את הכבוד לנהוג באחת במסלול בכוכב יאיר לפני כמה שנים, חוויה שעד היום מלווה אותי ומעלה חיוך.

מעניין עם המגאן החדשה תשמור על אותו מתכון מוצלח.

בתכנון מדברים על מעל 300 כ"ס ואפשרות בחירה בין תיבה ידנית לבין תיבה רובוטית כפולת מצמדים.

http://www.over-drive.co.il/%D7%A8%D7%A0%D7%95-%D7%9E%D7%92%D7%90%D7%9F-rs-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%94-%D7%A2%D7%95%D7%93-%D7%A8%D7%9E%D7%96%D7%99%D7%9D/

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתהיה כמו הדור האחרון וזולה יותר וזה מספיק.

אבל אני שמח שהם משאירים אותה עם הנעה קדמית.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה טיזר של RS בעמוד פייסבוק שלהם, תראה כמו מגאן GT עם פנסי ערפל של קליאו RS.

רצה שמועה על מנוע 1.8 היברידי אבל לא מאמין שזה ריאלי כי לרנו משקיעים בחשמל יותר

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן אינו רלוונטי, מוצר מנצח עם אפס שאיפות למכור

כך היה בדור 1/2/3 של הקליאו

במגאן צפרדע שכמעט ולא נמכרו ממנה יחידות

ובמגאן שהגיע בצורה החדשה לא ראיתי אף לא אחת על הכביש

יכולות השיווק של קרסו מסתכמות למשפט שאומרת אירנה (החברה של שאולי), אפס כמו הזירו של הקולה

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במגאן צפרדע שכמעט ולא נמכרו ממנה יחידות

עם הצפרדע הם עשו ניסיון משמעותי. ג'מייקאנות ושימוש בראם סמואל ומסלולים לקדם. אפילו הייתי באירוע ועשיתי סיבוב.

הבעיה היא שהרכב, בתצורה שייבאו אותו, היה משמים לנהיגה. בקרה שמתערבת מוקדם ולכן אפס בהתנהגות. אני יודע שבחו"ל גירסאות קרביות יותר זכו לשבחים, אבל אצלי הוא נפסל בכיכר הראשונה (ועשיתי אותה כמה פעמים...).

אבל כן, בסה"כ זה עצוב שהמותג הכי ספורטיבי שיש, לא מצליח להתרומם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב ספורטיבי.

חשקה נפשך במגאן הצ'באק חדשה(שנוסעת על כבישי אירופה כבר שנה וחצי)...אין.

קח סדאן או שתיגש למתחרים.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרה שמתערבת מוקדם ולכן אפס בהתנהגות. אני יודע שבחו"ל גירסאות קרביות יותר זכו לשבחים, אבל אצלי הוא נפסל בכיכר הראשונה (ועשיתי אותה כמה פעמים...).

אתה כבר ענית לעצמך, גרסאות קרביות יותר לא חסר (אני לא סגור אילו גרסאות יצאו למגאן מהדור הנל אבל סביר להניח שיצא גרסאת קאפ וGT)

בעיה נוספת עם היבואן, רכב בפאקינג רבע מליון שקל ויש שם אבזור ליסינג, החזקתי כזו, לתקופה קצרה אמנם אבל אחד הדברים המסתכלים ביותר זה לנהוג ברכב מקבוצת רישוי 7 ולקבל מזגן מכאני פשוט, מושבי בד רגילים לחלוטין, תאורה רגילה (חלילה וחס שיגיע עם קסנון) ואני יכול להמשיך....

אני בטוח שבמתחרות שלה באותה התקופה הגיעו עם אבזור קצת יותר מרשים (בדור הבא אחריו כבר קרסו התחילו לפנק באבזור, לא שזה עוזר להם יותר מדי כשאין רצון למכור)

לענין המותג עצמו אני משוחד, מאוד משוחד, למרות שהיום אני נוהג על 500 אבארת' יחסית חדשה, באם נופלת בידי הזדמנות להחלפה על קליאו 03 אני לא מהסס לרגע, לרנו יש רכבים טובים, טובים מאוד אפילו

שאר הבעיות עם היבואן הדפוק, הם אלה שהרגו את המותג

עריכה אחרונה על ידי Yony_S

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה נוספת עם היבואן, רכב בפאקינג רבע מליון שקל ויש שם אבזור ליסינג, החזקתי כזו, לתקופה קצרה אמנם אבל אחד הדברים המסתכלים ביותר זה לנהוג ברכב מקבוצת רישוי 7 ולקבל מזגן מכאני פשוט, מושבי בד רגילים לחלוטין, תאורה רגילה (חלילה וחס שיגיע עם קסנון) ואני יכול להמשיך....

אני חייב להודות שאבזור במגאן RS עניין אותי כמו כמה יקר הג'ינס של מישהי שיודעת להשתגל כהלכה, אבל אני מבין את הבעסה. רק שמזגן מכאני אני אפילו מעדיף. אף פעם לא הבנתי מה כל כך טוב בבקרת אקלים...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להודות שאבזור במגאן RS עניין אותי כמו כמה יקר הג'ינס של מישהי שיודעת להשתגל כהלכה, אבל אני מבין את הבעסה. רק שמזגן מכאני אני אפילו מעדיף. אף פעם לא הבנתי מה כל כך טוב בבקרת אקלים...

.

הרינג הקרוב לכאן הוא במרחק טיסה, וכדי להנות עם הרכב צריך להדרים/להצפין מהמרכז, מרבית השימוש ברכבים כאלה הם דיילי לחלוטין, נחמד להכנס לרכב בבוקר ולהרגיש שקנית רכב מפנק.

לענין בקרת האקלים בנסיעה ארוכה הוא מונע את תסביך המזגן שדולק רצוף ונהיה קר, ולאחר כיבוי נהיה שוב חם, הוא עושה זאת עבורך

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמו פאלו, מבין למה זה מהותי לרוב המוחלט, אבל אותי ספציפית אבזור פחות מעניין.

טרם השתמשתי בבקרת אקלים על מצב אוטומטי, אבל אני כן מעדיף את השליטה על טמפ' האוויר שיוצא במעלות ולא לפי מחוג מכני.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגבי בקרת אקלים, לא השתמשתי בה בצורתבקרת האקלים מאז שיש לי את הקליאו. היא בעיקר מפריעה לי.

ואני לא נוהג להתגרזן בתדירות גבוהה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש קבוע בבקרת האקלים. בעיניי עדיף בהרבה על מזגן מכאני, בדיוק מהסיבה שציין Yony_S. זה פשוט נוח וחוסף התעסקות מיותרת. במחירים אליהם האמירו ההוט-האטצ'ים בשנים האחרונות אין כל פסול בדרישה לאבזור הולם. זה לא חייב לבוא על חשבון תכונות דינאמיות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אפספס שרשור נזיפה ביבואן...ובצדק. נראה שההבטחות להגעת הטווינגו GT היו כולן הבטחות שווא. אולי אם הטווינגו הרגילה הגיעה אחרי כמה שנים...אז את ה GT לא באמת נקבל. וכן, יודע שזה לא מגאן RS אבל כל אחד ומה שחשקה נפשו בו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

רנו מגדירים מחדש את המושג סליפרית. לא רק שהיא כזו, היא אפילו סליפרית מכוערת!

רק שתהיה מהנה ומיוחדת כמו האחרונה ותהיה אחלה סיבה לשדרג.

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...