Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוד לאחר ניתוק הרדיו ,מערכת פורד cd 6000 (החוצפה והפיתרון)

GPRV
שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה

רוצה לשתף במקרה שהיה לי היום .

לאחר שפירקתי את הרדיו מקורי cd 6000 כדי לחבר לו מתאם ל USB ׁ(בידיעה מראש שאין לי את הקוד).

חיפשתי באינטרנט כול מיני אתרים שיחזירו אותו לחיים, בחיפוש כול האתרים היו בתשלום,

אמרתי לעצמי למה לשלם שאפשר אולי בחינם, ומשם נסעתי למוסך מורשה פורד מאזדה באשדוד שיאתרו לי את הקוד.

לאחר חיפוש של של הקוד בתא הכפפות ללא הצלחה ,

הציעו לי הצעה "מפתה", של קבלת קוד תמורת 300 שקל!!!!:shock:

לאחר שקיבלתי חום, הנעתי את הרכב, מזגן ,חזרתי לחיפוש אחר אתרי האינטרנט.

אתר ראשון שמצאתי 40 שקל דרך PAY PAL שמשום מה נתקע באמצע התהליך,

לאחר חיפוש נוסף, נמצא האתר המושיע!

14 שקל דרך PAY PAL ואחריי שעה הקוד באיימל

http://ukbookshelf.co.uk/

מסקנה :לא הכול בחינם, אבל תמיד אפשר למצוא ביותר זול !

שבת שלום,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום חוצפה אלא טיפשות של פותח האשכול. ידעת שמערכת השמע ננעלת במידה ומנתקים את המכשיר ובכול זאת המשכת בתהליך ללא בדיקה מה הם העלויות או האפשרויות של שיחזור הקוד ולזה אתה קורא חוצפה ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי מרק, שום טיפשות .

לכול אורך הדרך הייתי בהחלטה שאם לא יהיה לי usb במערכת, אז מתחדשים במערכת חדשה . גם אם היה לי את הקוד ולא היה usb הייתי מחליף.

אבל בעיה פה זה אך ורק המחיר במוסך מורשה 300 שקל?!?! , על מול אתר פשוט שדורש רק 14 שקל.

לדעתי זה ממש לא הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נסכם שאם כמו שאומר elyashiv למוסך המורשה יש את המידע לפי מס' שלדה חינם אין כסף. מותר לו לגבות על זה כסף (כי העבודה שלו היא לתת שירות) אבל לדעתי הוא הפסיד הזדמנות שיווקית שכנראה היהתה יכולה להיות שווה לו יותר מה-300 ש"ח שהוא דרש - בסופו של דבר לדעתי, הוא המפסיד הגדול - חוצפן הוא לא.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי מרק, שום טיפשות .

לכול אורך הדרך הייתי בהחלטה שאם לא יהיה לי usb במערכת, אז מתחדשים במערכת חדשה . גם אם היה לי את הקוד ולא היה usb הייתי מחליף.

אבל בעיה פה זה אך ורק המחיר במוסך מורשה 300 שקל?!?! , על מול אתר פשוט שדורש רק 14 שקל.

לדעתי זה ממש לא הגיוני.

לא בכול רכב או ייצרן רכב תהליך קבלת קוד חדש הינו פשוט. לפעמים יש צורך לקבל את הקוד מייצרן הרכב על-ידי פנייה דרך מערכת המחשוב וכול התהליך לוקח זמן מסויים או במילים אחרות זמן של אחד העובדים לכן אינני סיבה שזה צריך להיות חינם או במחיר של איביי.

אל תשכח שהמוסך משלם המון מיסים ומספק אוכל להמון פיות ולא כמו מוכר באיביי שסה"כ לא משלם על כלום (כמעט).

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור לימד אותנו משהו חדש, שיש דברים זולים יותר לכפר על הטיפשות ואם רק נחפש, נמצא את גן עדן.

האמת... התרשמתי לטובה.

נו באמת.

תראה, יש אתרים שכן עושים את זה בתשלום סמלי, יש מוסכים שגובים על זה תשלום מלא ובסה"כ מדובר על עסקים.

האם אותו מוסך פעל נכון? סביר להניח שאפשר היה לבוא לקראתך במחיר הוגן יותר.

האם אותו מוסך איבד אותך? סביר להניח שכן.

השתלם לו? לעולם אין לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חבר'ה

רוצה לשתף במקרה שהיה לי היום .

לאחר שפירקתי את הרדיו מקורי cd 6000 כדי לחבר לו מתאם ל USB ׁ(בידיעה מראש שאין לי את הקוד).

חיפשתי באינטרנט כול מיני אתרים שיחזירו אותו לחיים, בחיפוש כול האתרים היו בתשלום,

אמרתי לעצמי למה לשלם שאפשר אולי בחינם, ומשם נסעתי למוסך מורשה פורד מאזדה באשדוד שיאתרו לי את הקוד.

לאחר חיפוש של של הקוד בתא הכפפות ללא הצלחה ,

הציעו לי הצעה "מפתה", של קבלת קוד תמורת 300 שקל!!!!:shock:

לאחר שקיבלתי חום, הנעתי את הרכב, מזגן ,חזרתי לחיפוש אחר אתרי האינטרנט.

אתר ראשון שמצאתי 40 שקל דרך PAY PAL שמשום מה נתקע באמצע התהליך,

לאחר חיפוש נוסף, נמצא האתר המושיע!

14 שקל דרך PAY PAL ואחריי שעה הקוד באיימל

http://ukbookshelf.co.uk/

מסקנה :לא הכול בחינם, אבל תמיד אפשר למצוא ביותר זול !

שבת שלום,

אצלי במנדאו היתה מדבקה לבנה מצד שמאל בתוך התא כפפות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה נו טוב אולי אתם צודקים , אולי לא חוצפה.

אך בהחלט אני עומד על זה שלדעתי זה ממש יקר, כנראה שכול מוסך מורשה ו חוקים משלו. בכול מקרה מעניין אותי לדעת מה יהיה המחירים במוסכים השונים בארץ... נבדוק את זה לידע כללי .

elyashiv באיזה מוסך התקבל הקוד על פי שילדה בחינם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך בהחלט אני עומד על זה שלדעתי זה ממש יקר, כנראה שכול מוסך מורשה ו חוקים משלו. בכול מקרה מעניין אותי לדעת מה יהיה המחירים במוסכים השונים בארץ... נבדוק את זה לידע כללי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידע זה כוח.

תמיד כדאי להריץ חיפוש לפני שרצים לשלם מחיר מלא וזה נכון בכל התחומים.

זה בדיוק כמו שרישיון עבור אופיס 2016 בגרסת PRO PLUS היקרה, נמכר רשמית בחנות של מיקרוסופט ב-1699 ש"ח ובאחד מהמפיצים ב- 1380 ש"ח, אך ניתן למצוא רישיונות תקינים ב- EBAY סביב 27 ש"ח (מניסיון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידע זה כוח.

תמיד כדאי להריץ חיפוש לפני שרצים לשלם מחיר מלא וזה נכון בכל התחומים.

זה בדיוק כמו שרישיון עבור אופיס 2016 בגרסת PRO PLUS היקרה, נמכר רשמית בחנות של מיקרוסופט ב-1699 ש"ח ובאחד מהמפיצים ב- 1380 ש"ח, אך ניתן למצוא רישיונות תקינים ב- EBAY סביב 27 ש"ח (מניסיון).

הרשיונות האלה זולים כי הם גנובים - אין רישיון חוקי לאופיס במחיר הזה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב.

קיבלתי את הקוד דרך גולד מוטורס במודיעין.

מוסך יבואן של מאזדה ופורד

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...