Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש טעם להרכיב מגבר ללא שאר האביזרים?

Recommender
שימו לב! השרשור הזה בן 2560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, בעבר היה לי רכב עם מגבר סאב ורמקולים לא מבין גדול בעניין הזה ככה קניתי את הרכב.

כשמכרתי את הרכב זה היה ללא המגבר וקניתי רכב חדש יש טעם להרכיב לו את המגבר ללא שאר האביזרים?

סורי על הבורות אבל באמת שאני אשמח לשמוע תשובה :) (אופטימיי)

שבת שלום ומבורכת לכל חברי הפורום!

לוח רכבים יד שנייה

* ניתן לפרסם רכבים,אופנועים,משאיות,ועוד מלא..! כולל תמונות פרסום חינם בקליק! *

* מומלץ לפרסם תמונות איכותיות על מנת לקדם את המכירה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות המגוונות שלכם חברים, לפי מה שהבנתי ניתן לחבר לרמקולים סטוק.

התוצאה תהיה שיפור במידה והציפיות שלי לא גבוהות תקנו אותי אם אני טועה

אמור להיות מסובך הסיפור?

לוח רכבים יד שנייה

* ניתן לפרסם רכבים,אופנועים,משאיות,ועוד מלא..! כולל תמונות פרסום חינם בקליק! *

* מומלץ לפרסם תמונות איכותיות על מנת לקדם את המכירה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות המגוונות שלכם חברים, לפי מה שהבנתי ניתן לחבר לרמקולים סטוק.

התוצאה תהיה שיפור במידה והציפיות שלי לא גבוהות תקנו אותי אם אני טועה

אמור להיות מסובך הסיפור?

הרדיו דיסק מקורי? אם כן אז כבר תוסיף לכל הסיפור זוג מנחתים או מנחת אחד מינימום כדי להמיר את יציאות המערכת לrca. עם רמקולים סטוק אתה אומנם תקבל תוצאה כלשהי אבל סבירות גבוהה שתשרוף אותם די מהר, תלוי כמובן בעוצמה ובמגבר. עריכה אחרונה על ידי Omer Yaron

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע. אם אתה מתקין בעצמך אז אתה חוסך את עלות ההתקנה וכו. אז דעתי היא שדווקא תתקין אותו ברכב גם אם לא תפעיל איתו כרגע שום ציוד קצה (רמקולים סאב וכו) אך אם בעתיד תרצה להשקיע טיפה ברמקול אחר או להחליף לרמקולים קצת טובים יותר אז יהיה לך כבר מגבר מותקן. שכן תחסוך לעצמך את עבודת ההתקנה של המגבר (חוטים וכו.). לא יקרה שום דבר אם הוא יהיה מותקן ברכב ויופעל ללא ציוד קצה. אתה לא משלם על זה חשבון חשמל..

אם אתה לא מתקין בעצמך ומשלם כסף על התקנה זה כבר סיפור אחר תחשוב מה עדיף לך..בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה?!

אין שום טעם להתקין את המגבר אם אין כוונה להשתמש בו.

אם הוא מסוגל להתקין אותו לבד כעת, הוא יהיה מסוגל להתקין אותו אם וכאשר זה יהיה רלוונטי גם בעתיד.

התקנה של המגבר כעת וחיבור למתח זה פתח לזליגת זרם או סתם עבודה ב-idle מיותרת של המגבר ורכיביו (במידה ובכלל ממותג להידלק במצב כלשהו).

וחשבון חשמל הוא לא משלם (אלא אם יש לו פלואנס חשמלית), אבל אנרגיה לא באה מאפס. החשמל ברכב מופק ע"י דלק שמסובב את המנוע ובתורו את האלטרנטור. זניחה ככל שתהיה כאשר המגבר לא עובד בשיא תפוקתו (וגם אז), זו עדין אנרגיה שבעל הרכב משלם עליה.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...