Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שידורי ספורט אונליין

THELAD
שימו לב! השרשור הזה בן 2532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלטתי להפסיק את ההתקשרות שלי עם הוט, וכרגע אני מחפש אלטרנטיבות אך ורק לשידורים ישירים של משחקי ספורט, לגבי כל השאר (סרטים + סדרות), הרשת מציעה פתרון הולמים.

ניסיתי להוריד ולהשתמש בקודי, אך לצערי לא ניתן להסתמך עליו כיוון שערוצים שמשודרים בשידור חי מרבים להתקע מפעם לפעם, במיוחד במשחקי ספורט מרכזיים כשיש ביקוש רב ועומס גדול על השרתים.

אין לי בעיה לשלם בעבור צפייה אונליין במשחקי ספורט, בתנאי שאקבל שידור באיכות סבירה שלא נתקע כלל.

אשמח לקבל המלצות מניסיון על אתרים המציעים שידורי אונליין באיכות טובה ושזמינים בישראל. (כולל אתרים בתשלום.)

תודה :-)

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את BEin, למיטב הבנתי יש להם גם שידורים אינטרנטיים (ז"א שאפשר לקנות מנוי אינטרנטי לכל ערוצי הספורט שלהם, בערבית בעיקר אבל יש גם ערוץ או שניים שמשדר באנגלית אם אני לא טועה)

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לך להשתמש ב-SOPCAST?

אני מתמש בו ואינטרנט 30 מגה, ונדיר שנתקע לי(איכות HD אגב)

איך משתמשים בזה? חבר הוריד אצלי בבית כי רצינו לראות ליגת האלופות והוא מצא רק שידורים ברוסית

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן לרוב השידורים יהיו ברוסית. ליגת האלופות בעיקר.

ליגה ספרדית למשל אפשר גם למצוא בספרדית או אנגלית(וגם רוסית)

אם זה מפריע, זה אכן בעיה, אבל אני אישית יכול לחיות עם זה בכיף(גם אם לא הייתי דובר רוסית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן לרוב השידורים יהיו ברוסית. ליגת האלופות בעיקר.

ליגה ספרדית למשל אפשר גם למצוא בספרדית או אנגלית(וגם רוסית)

אם זה מפריע, זה אכן בעיה, אבל אני אישית יכול לחיות עם זה בכיף(גם אם לא הייתי דובר רוסית)

מהיכן אתה משיג לינקים לשידורים בסופקאסט?

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי להפסיק את ההתקשרות שלי עם הוט, וכרגע אני מחפש אלטרנטיבות אך ורק לשידורים ישירים של משחקי ספורט, לגבי כל השאר (סרטים + סדרות), הרשת מציעה פתרון הולמים.

ניסיתי להוריד ולהשתמש בקודי, אך לצערי לא ניתן להסתמך עליו כיוון שערוצים שמשודרים בשידור חי מרבים להתקע מפעם לפעם, במיוחד במשחקי ספורט מרכזיים כשיש ביקוש רב ועומס גדול על השרתים.

אין לי בעיה לשלם בעבור צפייה אונליין במשחקי ספורט, בתנאי שאקבל שידור באיכות סבירה שלא נתקע כלל.

אשמח לקבל המלצות מניסיון על אתרים המציעים שידורי אונליין באיכות טובה ושזמינים בישראל. (כולל אתרים בתשלום.)

תודה :-)

אתה יכול להתקין צלחת לווין פרטית, יש מגוון גדול של ערוצי ספורט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את BEin, למיטב הבנתי יש להם גם שידורים אינטרנטיים (ז"א שאפשר לקנות מנוי אינטרנטי לכל ערוצי הספורט שלהם, בערבית בעיקר אבל יש גם ערוץ או שניים שמשדר באנגלית אם אני לא טועה)

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

ניסיתי להירשם לשירות של bein, לצערי הם לא מאפשרים תשלום באמצעות paypal.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמטריד אותי זה האם השידורים החינמיים הללו עומדים בעומס כאשר יש אירוע ספורט מאד חשוב והביקוש גדל משמעותית? השרתים מצליחים לעמוד בעומס או שהשידור כל שניה נתקע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...