Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו פלואנס דיזל 2015

deadeye1985
שימו לב! השרשור הזה בן 2529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

הציעו לי רנו פלואנס דיזל 2015 אבזור פריבילג' המפואר יד1 פרטית שעשתה 18500 ק"מ.

הרכב עלה לכביש בפברואר ובוצעו לו 2 טיפולים במוסך מורשה קרסו בצפון.

לרכב יש מוביליאיי ומערכת מולטימדיה פשוטה לא מקורית.

ראיתי את הרכב והוא נראה מאד שמור. כמעט ואין לו שריטות. פנים הרכב נראה חדש.

בדיקה עם חבר במחשבים רנו מראה שהרכב אכן טופל אצלהם

בזמן והיה לו שריטות ושפשופים בטמבון האחורי שאותו הוא צבע ותיקן אצלם. את זה הוא לא אמר לי שראיתי את הרכב.

מחירון לוי יצחק משוקלל הוא 95210. עם תוספת מובילאיי יוצא 97000.

המוכר הוא אדם פרטי. הוא רוצה עליה 94000 אחרי מיקוחים. האם זה מחיר הגיוני?

אני שמעתי שרנו פלואנס דיזל נמכרת 10 אחוז מתחת למחירון.

איזה מחיר נחשב טוב לרכב הזה? מה אפשר להגיד לו כדי להוריד אותו במחיר בכזה רכב שנסע ממש מעט?

תודה לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אפשר להגיד לו שרכב זהה, יד 1 אפס ק"מ נמכר ב-112,000 במוטודיל:

http://www.motodeal.co.il/deals/%D7%A8%D7%A0%D7%95_%D7%A4%D7%9C%D7%95%D7%90%D7%A0%D7%A1

האם שווה לך לשלם עוד 18,000₪ בשביל רכב חדש לגמרי? שיקול שלך, אבל לדעתי זה לא הפרש מספיק להצדיק שנתיים על הכביש, גם בהתחשב בק"מ הנמוך.

מעבר לזה, מדובר במשא ומתן. אולי יש מישהו אחר שכן משתלם לו, ואז לא יעזור לך כלום. זה תלוי בכמה טלפונים הבחור מקבל, ומה ההצעות שמציעים לו, או בצורה מעט אקדמית יותר, מה הביקוש שהוא רואה.

לדעתי, תחשוב עם עצמך כמה שווה לך לשלם על הרכב הזה, ותן לו הצעה שהיא קצת פחות מהסכום הזה, בצורה אדיבה ובלי נסיונות שכנוע נואשים. תסביר לו שזה מה שאתה חושב שהרכב שווה, ושיחזור אליך אם מתאים לו. ככה אם ההצעה שלך קרובה לריאלית, יש לך עוד קצת לאן לזוז כדי לתת לו הרגשה טובה שגם הוא הוציא משהו במו"מ מצד אחד, ואתה לא חורג ממה שרצית לשלם מצד שני.

אתה יכול גם לנסות להסביר לו שממש היום קרסו השיקו את המגאן סדאן החדשה, אבל המחיר שלה משמעותית גבוה יותר אז אני לא ממש בטוח שזה יזיז אותו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים, 18 אלף שקל זה "לא בא בקלות" לרוב האנשים - לא כולם יכולים פשוט לשלוף מהכובע אותם(ולכן לשלם 18 אלף יותר על רכב חדש לא יהיה ריאלי בהכרח),

לגבי הרכב - ספציפית רכבי דיזל שכאלה עם קילומטרז נמוך לרוב נסחרים באיזור המחירון, ככה נהוג(הם עוף נדיר בשוק היד שניה).

הייתי מנסה לדבר על 3K הנחה לפה או לשם או לוקח את ה"סיכון" ומחכה לראות אם הוא מצליח למכור בשבועיים-שלושה הקרובים(ההשקה של הדגם החדש כמו שיואב ציין עלולה להשפיע) ובמידה ולא מתקשר שוב ומתמקח על המחיר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חו"ח לא מזלזל ב-18,000₪. רק שלדעתי, זה לא הפרש שמצדיק רכישה של רכב בן שנתיים, בטח עם אפשרויות האשראי הקיימות היום. מי שיכול לשלם מעל 90 במזומן על רכב ממוכר פרטי כנראה יוכל לקחת הלוואה של 18 נוספים, ולקבל רכב חדש לגמרי בלי שום הפתעות פוטנציאליות. כמובן שכדאי לקנות רכב משומש מבחינה כלכלית, אבל במקרה הזה, לדעתי, ההפרש שיתקבל בעלות הכוללת בסוף התקופה יהיה כל כך נמוך שהסיכון לא משתלם.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל תודה על התגובות המהירות והמפורטות.

נכון שרכב חדש עולה 18K יותר אבל אל תשכח את החסרון הלא קטן שהרכב יד1 ליסינג והקונה הוא יד2 פרטית. זה משמעותי

במכירה העתידית שלו. שלא נדבר על ירידת הערך הגדולה של כל רכב חדש ובפרט לפלואנס. לא סתם מוכרים אותו בהנחה גדולה כ"כ.

לגבי הרכב שהוצע לי - זה רכב שנחשב נדיר. כמעט ואין כאלה בשוק הפרטי וגם בחברות הליסינג קשה למצוא.

ההתלבטות שלי האם כדאי לשלם 90 אלף על רכב צרפתי מסוג רנו...אמנם הפלואנס דיזל הוא דגם מוצלח אבל עדיין...זה רכב

צרפתי והשוק שלהם חלש. זה לא טויוטה או יונדאי או קיה שהם בעלי שוק חזק.

שלא נדבר על הבעיות שיש לרכב הזה בגיר שזה בכלל מדאיג אותי. אמנם יש 8 חודשי אחריות יבואן אבל זה לא הרבה מדי.

ממה שהתרשמתי ממנו אין למוכר הרבה פניות. הוא בעצמו התקשר אליי יום אחרי ולחץ לסגור.

האם להוריד אותו ל 87 אלף נשמע לכם סביר? אני קראתי כתבה ב YNET לא מזמן על שוק המשומשות והיה כתוב שם שפלואנס

דיזל נמכרת 10 אחוז מתחת למחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מובילאיי מקפיץ את המחיר בכמעט 2,000 ש"ח? נשמע קצת מוזר, בדקת את זה בעצמך במחירון?

מעבר לזה, גם אם ב-YNET כתבו, לא מדובר באורים ותומים. זכותו של המוכר לנסות למכור את הרכב שלו במחיר גבוה יותר, אתה צריך לקחת בחשבון שרכב דיזל שנסע פחות מ-10,000 קילומטרים בשנה זה באמת דבר דיי נדיר בשוק המשומשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תאור הרכב מדוייק ולמרות שהשוק הוא של קונים, הרכב ימכר במחיר המבוקש.הוא במצב נדיר ויש לו ביקוש. אם לא אתה אז מישהו אחר . נשאלת השאלה אם המחיר מתאים לך וזה סיפור אחר.

הפרש של ₪10K לשנה על הכביש זה מקובל לרכב כזה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב שאני רוצה ללא ספק. שמור מאד. ק"מ נמוך. באמת נדיר.

אני פשוט נורא חושש מהאמינות של רנו ובמיוחד מעלות התיקונים. אמרו לי במוסכים שכל תיקון ברכב כזה עלול להגיע לאלפי שקלים.

מצד אחד יש אנשים שאכלו מרור עם הפלואנס ומצד שני כאלה שבאמת לא ראו מוסך. זה תלוי בעיקר במזל...

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כל רכב ששמעתי בערך יש אנשים שאכלו ממנו מרורים ויש כאלה שלא(לדוגמא אפשר לראות באותה מידה את הגיר של VW - הDSG, יש כאלה שראו איתו כמעט ורק מוסך ויש כאלה שאמרו שנסעו איתו הרבה ללא תקלות) - מבחינת דיווחים? דווקא הכפול מצמדים של רנו מדווח עם פחות בעיות - ורובן דווקא בקילומטרז גבוהה משמעותית.

בכל מקרה אם אתה תרגיש לא בנוח עם זה ותפחד כל הזמן מתקלות לדעתי שווה לך לקחת את הקיה(למרות שגם לה יש גיר רובוטי כפול מצמדים) - רק מהשקט הנפשי(אותה הסיבה אגב שאעדיף לא לקנות רכב עם כפול מצמדים).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות הדיווחים ממשתמשי פורום על תקלות בגיר של רנו זניחה לעומת אלו בגיר של פולקסווגן. אם נעשה אקסטרפולציה,אני לא חושש כל כך מהרנו.

מצאתי שלושה מתלוננים. הנה אחד

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?517710-%D7%A8%D7%A0%D7%95-%D7%A4%D7%9C%D7%95%D7%90%D7%A0%D7%A1-%D7%90%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%AA

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע דיברתי עם מכון בדיקה של טויוטה באשדוד. מכון ברמה מאד גבוהה. אמר לי מנהל המכון שהוא לא בודק את הרכב הזה

מהסיבה הפשוטה שאין לאף מכון חוץ מרנו את היכולת להתחבר למחשב של הרכב ולקרוא את כל הנתונים על הרכב.

הוא אמר לי שחבל על הכסף של הבדיקה והמליץ לי ללכת רק למוסך של רנו ולבקש מהם את כל הנתונים המלאים.

זה קצת מוסיף לחשש שלי לגבי מורכבות הרכב.

אוף לא בא לי לקנות שוב פעם רכב יפני\קוריאני משעמם ):

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון לכל רכב כיום, גם יפני. הדברים המעניינים מתחבאים במחשב. זה מחמיר עם השנים. יש דגמים שבלי להתחבר למחשב יש טיפולים שלא תוכל לסיים. מחיר הקידמה לטוב ולרע.

שלדה אפשר לבדוק במכון.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

deadeye,

1. נשמע שאתה בלחץ של זמן; לא טוב לקנות אוטו בלחץ.

2. המחיר בתחום הסביר לנתונים. אם תתמהמה סיכוי טוב שתיעלם לך בקרוב.

3. "האם כדאי לשלם 90 אלף על רכב צרפתי מסוג רנו". נו באמת. אם יש לך סיבה רציונלית לקנות פלואנס דיזל, תקנה. אם אתה מחפש מציאות כדי למכור עוד שנתיים ולהתגלגל לרכב הבא, קנה משהו יפני/קוריאני.

4. אל תאמין לשום דבר שאתה קורא בטמקא.

5. הרכב אמין למדי עם נקודת תורפה עיקרית אחת והיא מחשב הגיר, ההחלפה עולה כ-2500 ש"ח. חלק מגיעים לזה וחלק לא. אני טרם "זכיתי" למזלי (חמש שנים ו-102K). אם אתה כל כך חושש, אולי תנסה למצוא אחת ידנית. יש כאלה אבל לא הרבה.

6. נקודתית לרכב המתואר, תנסה לברר אם הרכב נסע רוב חייו בעיר או מחוץ לעיר. ריבוי נסיעות עירוניות קצרות לא עושה טוב למנועי דיזל מודרניים, בפרט בשילוב גיר כפול מצמדים. כך שיכול להיות שהקילומטרז' הנמוך לא משקף את מצב הרכב.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום קורן ותודה על התגובה המפורטת!

1. אני יותר לחוץ כדי לא לפספס את ההזדמנות כי אני לא הכי החלטי. חדש בתחום הרכב. מחפש כבר חודש וחצי. אין הרבה

מבחר של הדגם הזה עם ק"מ נמוך.

2. המוכר בכלל מתעקש על 94 אלף. המחירון המשוקלל 95000. עם מובילאיי עולה ל 97000. עוד לא הסכים לרדת ל 90 אבל מבחינתי זה התקציב המקסימלי אחרי חריגה משמעותית מהתקציב. לא נראה שיש לו הרבה פניות...אבל הוא מבין עניין ומשוכנע שרנו זה מרצדס....

3. אני מחפש רכב שישרת אותי לפחות 3 שנים. כיום אני נוסע כל יום לעבודה 130 ק"מ הלוך חזור. הרכב הזה חסכוני מאד וגם

מפנק. אבל כל אדם שני שאני שואל אומר לי למה להסתבך עם רנו. קח יפני\קוריאני...אבל זה רכבים משעממים שלא ממש יחסכו

לי הרבה דלק.

4. חחח אהבתי את הטמקא !

5. המוסכניק שלי אמר שזה רכב טוב ובמיוחד לנסיעות ארוכות אבל הזהיר שכל תקלה הכי קטנה עלולה להגיע לאלפי שקלים.

בסיכום הוא אמר שזה עניין של מזל. יש לי אמנם 7 חודשי אחריות יבואן אבל זה לא בהכרח מספיק במיוחד בק"מ הנמוך של הרכב. שמעתי רבות על תקלות בגיר שעולות גם יותר מ 2500. תסתכל פה למשל

http://www.carz.co.il/gen/491/faq/#faq8651

6. מדובר על אדם מבוגר שנסע לדעתי רוב 30-40 אחוז בעיר. אתה צודק לגמרי שק"מ נמוך לא משקף את המצב. לפעמים זה

אפילו חסרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...