Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו פלואנס דיזל 2015

deadeye1985
שימו לב! השרשור הזה בן 2549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגדול אתה צודק, יכולה להתחיל מחר מלחמת עולם שלישית כי איוונקה תקרא על מחנות המעצר בצפון קוריאה ותשכנע את אבאל'ה להוריד את אדון קים במכה ראשונה.

אז מה? לא כדאי לנסות ולהעריך מה תהיה ירידת הערך בשני המקרים כדאי להבין אם זו עסקה טובה או לא? כמובן שזו הערכה, אבל אחת שחייבים לבצע.

בוא נקצין קצת פחות: ואם המוכר היה מבקש 100? גם אז זה היה עדיף? כי חוסכים 12,000₪?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פותש השרשור הגדיר לעצמו תקציב. גם ככה 94 זה אחרי מתיחת תקציב . ב 100 לא לקנות בכלל . גם לא ב 118. זה רק עוד דרך להוציא יותר ממה שתכנן. רכב זה לא דירה. זו השקעה שצונחת.

שימצא את הרכב השמור ביותר שהתקציב שלו מאפשר.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו המוכר ישן על זה בשבת?

תסביר למוכר את השיקול שלך שרכב חדש כזה עולה כ112 ביד 01 המחיר מכירה אמור להיות יותר נמוך, סיכוי רב שתגיעו לעמק השווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה יהיה עוד שלוש שנים , הרבה דברים יכולים לקרות.האוטו עלול להפגע בתאונה השוק עלול להדרדר.אני רק רואה שדוחפים את פות"ש להוציא עכשיו עוד ₪18K שהוא לא רצה .

נכון ובצדק.עדיף כבר חדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

מנהל הפורום השעה אותי ל 3 ימים בגלל שכתבתי את המילה דחוף בשרשור...אני חדש פה בפורום אז לא ידעתי ):

בכל אופן המוכר לא הסכים לרדת מהעץ הגבוה לכיוון ה 90 אלף. לא היה מוכן לשמוע. אפילו אשתו ששמעה צעקה בטלפון ואמרה

בשום פנים ואופן...אני כרגע נוטה יותר לחפש את הרכב הזה בחברות הליסינג בגלל האחריות.

הבעיה היא שיותר קשה למצוא רכב שמור בחברות הליסינג אבל אין ספק שהאחריות היא שיקול משמעותי ברכב מסוג זה. זה רכב מצויין אבל עם סיכון לתקלות שעולות המון כסף. אמרו לי שכל תיקון שם עלול להגיע לאלפי שקלים....זה לא יונדאי או טויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו לך...אה נשען על חוות דעת של חסרי ידע והופך את זה למכשול בקניה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלואנס ובמיוחד דגם הסולר ידוע כרכב אמיןמאוד, ללא בעיות מיוחדות למעט מיקרים מעטים (מול סך הרכבים אשר נמכרו) של בעיותבמצמדים בגיר הרובוטי.

המנוע אמין ועמיד להפליא , חסכוני מאוד עםנקודת תורפה של רעש בעיקר כלפי חוץ, הרכב פנימה מבודד בצורה טובה מאוד.

המוכר של הרכב הספציפי סביר להניח שיתפשרבעוד 1000 ואו אלפים שקלים והרכב ימכר , קשה מאוד להשיג רכבי סולר בשנתון כזהבנסועה כל כך נמוכה.

רכב כזה יוצא ליסינג יעשה בממוצע 30-35 אלףקילומטר וזה בסקאלה הנמוכה ... מרבית הרכבים הושכרו לעבודה קשה ויצא לי לראותרכבים עם נסועה של 60 אלף ק"מ וצפונה , וזה בהחלט לא דביר נדיר.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אתה המוכר של הרכב? חחח

אתה טוען שרכב כזה שווה את 94 אלף? נכון שזה רכב נדיר אבל עדיין זה רנו...השוק שלה לא טוב במיוחד.

הוא רוצה מחיר של כמעט מחירון. נראה לי פחות סביר לרכב שהשוק שלו לא מדהים עם ירידת ערך גבוהה.

הפלואנס ובמיוחד דגם הסולר ידוע כרכב אמיןמאוד, ללא בעיות מיוחדות למעט מיקרים מעטים (מול

סך הרכבים אשר נמכרו) של בעיותבמצמדים בגיר הרובוטי.

המנוע אמין ועמיד להפליא , חסכוני מאוד עםנקודת תורפה של רעש בעיקר כלפי חוץ, הרכב פנימה מבודד בצורה טובה מאוד.

המוכר של הרכב הספציפי סביר להניח שיתפשרבעוד 1000 ואו אלפים שקלים והרכב ימכר , קשה מאוד להשיג רכבי סולר בשנתון כזהבנסועה כל כך נמוכה.

רכב כזה יוצא ליסינג יעשה בממוצע 30-35 אלףקילומטר וזה בסקאלה הנמוכה ... מרבית הרכבים הושכרו לעבודה קשה ויצא לי לראותרכבים עם נסועה של 60 אלף ק"מ וצפונה , וזה בהחלט לא דביר נדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את כל השרשרו מתחילתו ועד סופו.

ואם יורשה לי- פות"ש, זה נראה שאתה לא סגור בכלל על רנו פלואנס ולכן אתה מהסס.

אתה מפחד מירידת ערך, תיקונים, תדמית של רנו. ואתה לא צריך רכב גדול. אז למה אתה בכלל רוצה לקנות אותה.

בכדי לא לקנות יפנית/קוריאנית משומשת? קצת מוזר כי אתה לא הולך לקנות אלפא/BMW כולה רנו.

נראה לי תתחיל מחשיבה מראש מה אתה -"רוצה" מה אתה "צריך" ומה אתה "יכול" ואז יהיה לך קל יותר.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Deadeye,

לא קשור לרנו. השוק של הדגם הספציפי הזה מצויין. היה פה לפני כמה חודשים מישהו שפירט את מסע הייסורים שלו כי חיפש כזה רכב במיוחד. הן נחטפות. מה שנשאר בלוחות זה בגלל שהן שחוטות בק"מ ונראות כמו הצרות שלי.

אל תניח שהשם רנו הרס כל חלקה טובה.

האם כל רכבי פורד נחשבים טריפה בגלל הפוקוס 2012 ? האם פוקוס דיזל החדשה תושפע מזה ? ממש לא בטוח.

תניח למוכר את ההצעה הסופית ומספר טלפון (בטח כבר יש לו).תגיד לו שישמור למקרה שאין קונים. ייתכן שיחזור אליך . ייתכן שלא. תמשיך לחפש.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתם צודקים. הדגם הזה נכון להיום יש לו שוק בסדר. השוק שלו יהיה אולי יותר גרוע עקב יציאת המחליפה של הפלואנס.

ההיסוס שלי נובע מ 1) המחיר! האם 94 אלף כדאי או שאפשר להוריד אותו ל 90. לא נראה שבינתיים יש לו קופצים.

2) הסיכון לתקלות ברכב מסוג זה שעלולות להגיע לאלפי שקלים.

אם כבר לקנות כזה רכב אז אולי מחברות הליסינג ששם יש שנתיים אחריות. הבעיה היא למצוא אחד נדיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שני יעודכן המחירון. האם לדעתכם המחיר ירד? ואם כן אז בכמה בערך?

אני לא יודע אם כל חודש המחיר יורד או שיש חודש שזה פתאום נשאר קבוע או עולה ואז בחודש אחר יורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה רכב שאתה באמת מחפש ורואה בו מציאה לך על זה! בשנים האחרונות רנו מאוד אמין ולא שמעתי יותר מידי תקלות, לא מנוע ולא גיר. הדיזל הוא מאוד מבוקש ובטח ק"מ נמוך ורכב שמור. בסוף אתה נוסע עליו ולא אף אחד אחר מהפורום פה. יש לך הסכום יש לך הרצון... תתחדש.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...