Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסחרית קלה חדשה מהחברה

moshenuri
שימו לב! השרשור הזה בן 2560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני בעל עסק להגברה עם הצרכים הבאים:

נשיאת משקל בסביבות ה300- 500 קילו

נסיעות בכל חלקי הארץ

כ 20 אחוז מהעבודות ממשתמש בנגרר 500 קילו

חשוב לי לציין שאני יוצא לעבודה, זה אומר שאני חתום על חוזה ואני חייב להגיע לעבודה משום שכל האירוע בהשתתפות מאות אנשים, תלוי בי. לכן אני חייב רכב אמין ככל שניתן.

נפח איחסון חשוב לי מאוד אך רכב כמו טרנספורטר גדול לצרכים שלי משום שרוב העבודות שלי הן קטנות ולכן חבל לי לצאת עם רכב גדול הצורך יותר דלק. (אם יש לי עבודה גדולה, מוסיף נגרר)

עד עכשיו נסעתי בברלינגו ואני זקוק לעוד מעט קיבולת.

ראיתי פיאט דובלו 1300 דיזל טורבו 90 כ"ס נפח אחסון 3200. שלוש שנות אחריות 98000 ש"ח עכשיו במבצע (ללא כל אבזור)

ניסאן NV200 נפח 1500 דיזל טורבו 90 כ"ס נפח אחסון 4200. חמש שנות אחריות 130000 ש"ח(אבזור מלא ומפנק)

הניסן נותן לי 1000 ליטר יותר בנפח (משמעותי)

האם יש הבדל בנפח מנוע 1500 ו 1300 כששניהם מספקים 90 כ"ס?

אודה לכם אם תעזרו לי בלכוון אותי או להמליץ לי על רכבים אחרים (לא ברלינגו או קנגו. ג'אמפי וקאדי יקרות)

האם למישהו יש ניסיון עם הניסאן?

תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי moshenuri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב,

אנחנו מאמינים שיש לנו איך לסייע לך דווקא עם המסחריות הגדולות יותר, עם הצעה שתפתיע אותך. מאוד.

אם אתה מעוניין שלח לנו בהודעה פרטית שם וטלפון ונדאג שיתנו לך הצעה אטקרטיבית.

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתרי האפס ק"מ מלאים במסחריות מכל הסוגים.

יתכן ששם תצליח לרכודש רכב גדול במחיר קטן.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברלינגו מוארכת שתיתן לך נפח גדול יותר בקטגורייה של מסחרית קלה, בדקת את העניין?

Sent from my iPhone using Tapatalk

תודה למשיבים,

הברלינגו הארוכה יותר יקרה ב 20 אלף, מנוע קצת יותר חלש, קטנה ב 500 ליטר ופחות שנתיים אחריות מהניסאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון שלה 138

מנוע 1.6 100 כ״ס

אחריות 3 שנים

לגבי נפח ההטענה אינני יודע בוודאות, אבל לדעתי אתה טועה.

אולי הנתון שמצאת מתייחס לתא המטען מבלי להתחשב בחלל הקדמי (איפה שיש כיסאות הניתנים לקיפול).

בעניין אחר- נסעתי על שני הרכבים האלו, הסיטרואן נוחה יותר בצורה משמעותית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

איפה מצאת את האינפורמציה הזאת?

תוכל לשלוח קישור?

אני מצאתי את זה:

https://www.carsguide.com.au/car-reviews/2015-citroen-berlingo-long-body-review-road-test-32245

לפי המפרט שמופיע: 3700 ליטר לעומת 4200 בניסאן.

יתרונות בניסאן: יותר 500 ליטר אחסון (המון), שתי דלתות צדדיות (יקל עלי מאוד), קצת יותר זול, 5 שנות אחריות.

חסרונות: פחות נוח, פחות 10 כ"ס

מבחינתי זה עדיף.

תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי moshenuri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסן הרבה פחות נוחה לנסיעה מאשר הברלינגו, גם פחות בטוחה מהברלינגו.

הברלינגו גם טיפה יותר חסכונית.

לשיקולך.

תודה,

אחרי ניסיון עם רכב קטן יותר, הבנתי כמה חשוב נפח אחסון. לפעמים הייתי מתחרפן מלמצוא עוד ליטר איחסון לדחוף עוד איזה אביזר.

אז יהיה פחות נוח בנהיגה אבל הנוחות האמיתית מבחינתי היא להעמיס ולפרוק את הציוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני יכול רק להגיד לך שבבעלות החברה שבא אני עובד יש את כל הרכבים שציינת הברלינגו הדובלו והNV200. כולם דיזל ואנחנו עובדים כקבלני אינסטלציה מה שאומר שכל היום בשטח ובאבק ובארי בנייה והרכבים שלנו נוסעים ממוצע של 50 אלף ק"מ בשנה. משמע שאנחנו דיי קורעים את הרכבים. מכל השלושה הניסן הציגה את האמינות הגבוהה ביותר ולטענת הנהג גם המפנקת ביותר מבין השלושה.

צריכת הדלק סבירה מאוד למנוע דיזל ואתה לא תצטער עם זאת יש הבדל לא קטן בעלויות ופה נכנסת שאלת התקציב לה אתה צריך לתת את הדין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

אחרי ניסיון עם רכב קטן יותר, הבנתי כמה חשוב נפח אחסון. לפעמים הייתי מתחרפן מלמצוא עוד ליטר איחסון לדחוף עוד איזה אביזר.

אז יהיה פחות נוח בנהיגה אבל הנוחות האמיתית מבחינתי היא להעמיס ולפרוק את הציוד.

הברלינגו החדשה (זאת אומרת הדגם שנמכר היום) הרבה פחות נוחה מהדגם הקודם שהיה עד 2011.

הייתה לי את הישנה ועכשיו את החדשה, הבדל בנוחות לטובת הישנה מאוד גדול. הייתי אגב מאוד מרוצה מהישנה, 350.000 ק"מ כמעט בלי תקלות ועלות אחזקה סבירה לגמרי.

הרכב החדש שמחיר רשמי שלו 137.000 ש"ח נקנה מאחת מחברות הליסינג בשיטת "יד ראושונה 0 ק"מ ב 105.000 ש"ח. כולל רישוי. זאת אומרת מחיר בפועל כ 103.000, אבל אתה יד שניה.

אם כ"כ חשוב נפח אחסון, הייתי בכל מקרה מנסה להתאמץ לכיוון הג'מפי החדש.

יש היום דגם קצר עם מנוע 1600 ידני 6 הילוכים, הספק 115 כ"ס. הוא יחסית קטן, נפח פנימי 4600 ליטר. 2 מקומות ישיבה סבירים ליד הנהג בשורה קידמית אם זה רלוונטי בשבילך.

השאלה זה רק המחיר.

----------------------------------------------------

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני יכול רק להגיד לך שבבעלות החברה שבא אני עובד יש את כל הרכבים שציינת הברלינגו הדובלו והNV200. כולם דיזל ואנחנו עובדים כקבלני אינסטלציה מה שאומר שכל היום בשטח ובאבק ובארי בנייה והרכבים שלנו נוסעים ממוצע של 50 אלף ק"מ בשנה. משמע שאנחנו דיי קורעים את הרכבים. מכל השלושה הניסן הציגה את האמינות הגבוהה ביותר ולטענת הנהג גם המפנקת ביותר מבין השלושה.

צריכת הדלק סבירה מאוד למנוע דיזל ואתה לא תצטער עם זאת יש הבדל לא קטן בעלויות ופה נכנסת שאלת התקציב לה אתה צריך לתת את הדין.

תודה על האינפורמציה המועילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...