דף 7 מתוך 7 ראשוןראשון ... 4567
מציג תוצאות 91 עד 96 מתוך 96
    הוגה יתר על המידה הסימלון של sronis

בעניין: תאונה מטומטמת

התמקדתי בקווים על מסך מלא כשהסרטון רץ ואחרי ההאטה הראשונית ראיתי עוד האטה בדיוק לפני הפגיעה. זה לא הרגיש לי מסובך מדי.
    פות"ש עיכב את האוטובוס שהיה בדיוק מאחוריו. הרי האוטובוס זז מהנתיב הימני לכיוון השמאלי. פות"ש עקף אותו משמאל, נכנס לנתיב האמצעי ואז האט. האוטובוס כנראה היה בתהליך של מעבר דרך הנתיב האמצעי (ואולי אף נשאר בו) ונצמד לפות"ש (בגלל שפות"ש האט). מכאן - פות"ש עיכב רכב הסעות ציבורי. גם אני חושב שלא היה מקבל את רוב האשמה, אבל כנראה השופט היה עושה לו נו-נו-נו והוא היה יוצא מכל הסיפור די בבאסה.

BMW 325i E46
    שלום, רוכב.
    נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

2. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

בעניין: אולי יעניין אותכם גם

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

גם אני ניסיתי והתמקדתי (אחרי שכתבת על כך בפעם הראשונה) ולא ראיתי האטה נוספת. לדעתי מדובר באבחנה סובייקטיבית מאוד. והאמת היא שזה לא משנה הרבה.

שים לב שפות״ש לא עבר נתיב. כל מה שעשה הוא להאט (לא לעצור - להאט) בנתיב בו הוא נסע, זה הכל. נהג האוטובוס הוא זה שעבר בין הנתיבים ולכן הוא זה שצריך לנהוג במשנה זהירות. אם היה מתאזר בסבלנות עוד שניה-שתיים היה מבצע את מעבר הנתיב ללא פגע.

ד״א, עכשיו הסרטון כבר לא באוויר, אבל לזכרוני הנתיב השמאלי היה פנוי לגמרי. לא ברור למה נהג האוטובוס היה צריך לעבור ״דרך״ פות״ש כדי להגיע אליו.

יכול להיות שפות״ש היה מקבל נונונו מהשופט (ובצדק), אבל קשה לי להאמין שהיה נושא באיזושהי אחריות משפטית לתאונה.

כותב. הרבה. הסימלון של sperial

בדיקת המהירות ניתנת לביצוע על ידי frame counting, כמובן בקובץ המקורי ועם ידיעה על קצב הצילום, ועם מדידת אורך הקווים והמרווחים ביניהם. לא עניין פשוט אם אין נגן מתאים, וכמובן מישהו שיסגור את הכביש וימדוד כך קו ומרווח. הסרטונים שעולים לצינור עוברים עיבוד כלשהו בדרך, כך שספירת התמנות הופכת פחות אמינה למדידת הזמנים.
    ציטוט safari1 כתב: הצג הודעה
    לא יודע

אבל רגע.... יש לי רעיון....
    ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה.

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של היו זמני בומבה

אפתור את הסוגיה: לאחר הבלימה (שהתרחשה כשהייתי מקביל אליו) לא לחצתי על הגז (ולא על הבלם). אני נוסע עם DSG, וכשהיא מורידה הילוך במהירויות נמוכות מ-50 ישנה בלימה יחסית מורגשת (זה קורה אוטומטית כשמורידים רגל מהגז אחרי כמה שניות). אולי זה מסביר את הטענות להאטה (וגם אם כן מדובר בהאטה זניחה של 3-4 קמ"ש. אם זה מה שגרם להתנגשות - סימן שהאוטובוס נצמד אלי הרבה יותר מדי [וללא שום אילוץ לעשות זאת]. גם אם לא ניתן לדעת כמה בדיוק האטתי [אם בכלל], מי שראה את הסרטון יכול להסכים שהיא רחוקה מלהיות משמעותית, ולראיה לא כולם אפילו שמו לב שיש האטה כלשהי).
    לגבי הטענה על ההפרעה לתנועה - היא מופרכת וכבר התיחסתי אליה כשישה העלה טענה זהה.
    וכמו שמלכישוע אמר אני המשכתי לכל אורך הסרטון ישר באותו נתיב. מרגע שעברתי אותו עד ההתנגשות האוטובוס לא היה מאחורי אלא מימן ומאחורי. לדעתי כי הוא לא רצה להאט עוד כדי לעבור עם מרווח סביר, אלא חיכה (סנטימר מקצה הפגוש שלי) שאאיץ כדי שיוכל להכנס במהירות גבוהה יותר. (זה היה כבר קרוב לצומת ומהנתיב שלי הוא צריך לעבור עוד נתיב נוסף לצורך הפניה, וכנראה מהירות נמוכה יותר היתה מפריעה לו לעשות את זה או שהיתה מאלצת אותו להתעכב 3-5 דקות אם הרמזור היה מתחלף בינתיים)

אז שוב: ההתנהגות שלי לא היתה נכונה, ובטח ובטח לא חכמה. אבל אני לא רואה איך להצמד באופן כ"כ לא סביר לרכב שמלפנים (ועוד עם רכב כבד ומסורבל המסיע עשרות נוסעים) תוך נסיעה על שני נתיבים בו זמנית אשר אחד מהם לא פנוי, כשלא התרחשה פעולה דרמטית מצידי (כאמור, נסיעה ישר באותו נתיב, ואולי האטה מינורית מאוד) לא מהווה את כל או רובה המוחלט של האחריות לתאונה.
    נערך לאחרונה על ידי היו זמני בומבה : 30/04/17 ב-17:39

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

בעניין: תאונה מיותרת

אתה ממשיך להיתמם ו"להתנצל" בו זמנית.
    מצטער, לא קונה את זה שלא האטת בכוונה.
    מחפש בלוק מנוע v8 בכל מצב, הצעות יתקבלו בברכה!

7. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

בעניין: אולי יעניין אותכם גם

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של היו זמני בומבה

בעניין: תאונה מיותרת

אני לא מנסה לקנות אף אחד. הגבתי עניינית והסברתי את האירועים. אתה רשאי לחשוב שאני מתמם, ואני לא רואה שום פסול בלהתנצל.

דף 7 מתוך 7 ראשוןראשון ... 4567

נושאים דומים

1. תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 04/09/07, 15:43
  2. תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 25/07/04, 11:27
  3. ועוד תאונה מיותרת, אצלי בחברה
    By alfa_draco in forum רכב כללי
    תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 18/04/03, 21:13

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים