Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברות מומלצות לביטוח נהג צעיר בן 20.

שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, קניתי פוקוס גיאה 2009 ואני מחפש חברת ביטוח לביטוח חובה וצד ג.

בן 20 עם 3 שנים וקצת רישיון, בלי תאונות, תביעות או פסילות רישיון וכו.

יש ביטוח על רכב שעל שמי שנה אם זה עוזר.

אני חייל אם זה יכול לסייע. קיים חברה שתבטח אותי בעד 4000 לשנה?

מאוד אשמח לעזרה, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע יעד סביר לחלוטין בשביל ביטוח שלא כולל מקיף. כנס לWOBI / ביטוח ישיר / 9 מיליון (הם לא בתוך המנוע חיפוש וובי) ותבדוק, תוכל לקבל אמדן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כרמים ביטוח"הציעו לי תמיד את ההצעה הכי זולה כשהייתי בגיל שלך, כרגע עברתי ל AIG שהציעו יותר נמוך, והביטוח של LIFE (סופר פארם) שזה בעצם AIG הציעו עוד יותר זול אבל לא מסכימים לבטח את הרכב שלי,

תבדוק

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח ישיר ו9 מיליון שתיהן IDB חברה לביטוח במותג שונה.

הציעו לך פה כמה אופציות - אצלי סוכני ביטוח יצאו יותר זולים לרוב.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם אותה חברה שבה המונדאו הייתה מבוטחת? תבדוק, אולי הם יכולים להתחשב בהסטוריית ביטוח שלך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם אותה חברה שבה המונדאו הייתה מבוטחת? תבדוק, אולי הם יכולים להתחשב בהסטוריית ביטוח שלך.

העלו את המחירים ..

אני בן 21 ושני הרכבים מבוטחים באיילון.

תנסה אצלם.

כמהאתהמשלם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...