Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדפסת מדפיסה לסירוגין כששולחים הדפסות מ windows 10

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 2558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

נתקלתי במחשב עם windows 10 שבמדפסת ספציפית לא מצליח להדפיס חלק. כל הזמן יש בעיות עם המדפסת הזו.

בהתחלה הייתה מדפסת Ricoh Aficio MPC 306 שהייתה מדפיסה לסירוגין. נבדקו כל הגדרות הרשת והכל היה תקין. היתה בעיה שהמדפסת לא "מתעוררת" ולאחר שעדכון תוכנה לא עזר למדפסת, היא הוחלפה לדגם קצת יותר MPC307 אבל הבעיות המשיכו. חיברתי אותה ישירות עם USB למחשב, הבעיה נפתרה למספר שבועות אבל אתמול הבעיה חזרה והפעם, מסמכים שנשלחו כ- PDF שיש בהם תמונה לא הודפסו ונתקעו בתור (והם לא כ"כ כבדים מבחינת גודל). חלק מהם יצאו ללא התמונה אלא ג'יבריש בלבד. יש לציין שהוחלף Driver כמה פעמים במחשב.

כשמדפיסים ממחשבים אחרים שיש להם windows 7 הכל עובד חלק.

יש למישהו רעיון מה עוד יכולה להיות הבעיה?.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

החלפתי לגרסה אחרת של דרייבר, pcl6, ps, pcl6v4 ועוד דרייבר של דגם mpc306.

יש למדפסת חוזה שירות, היא חדשה לחלוטין.

אגב לצורך הבדיקה לקחתי לפטופ עם win10 חיברתי ישירות test page מדפיס בלי כל בעיה אבל קבצי pdf עם תמונה לוקח זמן.

במחשב הבעייתי אני רואה את ההדפסה ב spooler של קבצי pdf עם תמונה אבל לאחר כמה זמן מקבל error.

ניסיתי גם במאפיינים של המדפסת להגדיר שישלח ישירות להדפסה ולא יחכה לסיום תור ההדפסה וזה לא עזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה דומה עם מדפסת של ריקו.

בחלונות 7 עובדת כמו פגז. בחלונות 10 גרוטאה.

אתה חייב דרייבר שתומך בחלונות 10, או שתנסה לבדוק את הדרייבר המובנה של חלונות 10 עצמו. (אתה מוסיף מדפסת דרך האשף - חלונות עושה חיפוש ומכאן הכל אוטומטית.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להןריד גם דרייבר מהאתר ולהגדיר דרך האשף וגם לחבר usb ולתת לו להתקין לבד. זה לא פתר את הבעיה :( .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי אותו סיפור עם מדפסת מקצועית של HP.

למזלי, השירות שלהם פשוט מעולה.

קיצר, מסתבר שיש עדכון לWIN10 (נדמה לי שמספרו 1607, אבל אני לא בטוח) שפותר את הבעיה.

הוא מגיע בעדכונים האוטומטיים, אבל אפשר להוריד אותו באופן יזום.

פתר את הבעיה כמו גדול.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך הרשאת ADMIN על ההתחנה.

תעלה בבקשה צילום מסך של ה Print Spooler.

פתח את מנהל המשימות--->טאב שירותים--->בסוף אותו החלון "פתח שירותים"--->חפש שירות בשם "Print Spooler"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשב לא לידי בימים הקרובים, זה מחשב של אישיות שמגיעה לכאן פעם בשבוע ולכן זמן העבודה מאוד מוגבל על המחשב.

אנסה להעלות צילום מסך של ה SPOOLER.

אגב, לדבריה, התקלה לא מתרחשת במקומות אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שכן.

אגב, גם אצלי במשרד זה היה רק למדפסת הספציפית. שאר הפלוטרים (קנון) עבדו כרגיל.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...