Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוסטר התנעה I BOOST של אוטו 365

amir74
שימו לב! השרשור הזה בן 2547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי את הבוסטר בסוף 2016, הניע את הדלתא (1800 בנזין טורבו) שלוש פעמים את הפעם הרביעית הוא כבר לא שרד. המכשיר עדיין מטעין פלאפונים אבל רכבים הוא לא מניע.

לטענתם הוא לא אמור להניע רכבים כמו פיאט פונטו 2001 מכיוון שהם ישנים מדי. לפני שקניתי את המוצר לא שמעתי ולא קראתי בשום אתר וכמובן גם לא באתר שלהם על הגבלות של שנות הרכב אלא רק על הגבלות נפחים. למה הדברים הללו מתגלים תמיד לאחר הקנייה ? איזה רושם זה עושה על הלקוח ?

הבוסטר עלה 189 ש"ח ואולי המקרה שלי הוא חריג אבל ההמלצה שלי היא, תחסכו כסף ותקנו מוצר איכותי יותר. ההתעסקות במימוש האחריות עולה יותר מהמוצר.

המכשיר נמצא אצלם כרגע לבדיקה ואני מקווה שלפחות השירות שלהם יהיה יותר איכותי מהמוצר.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ישנים מידי? שמעתי כבר על סיפורי מעשיות שונים אבל הפעם מדובר בחברה שהתעלתה על עצמה.

כשהם אומרים שהרכב ישן למה בדיוק הם מתכוונים? החשמל שם ישן?

הכבל של ה + יצא לפנסיה?

או אולי האלקטרונים הצעירים שבבטריה לא מוכנים לצאת עם אלטרנטורים זקנים ופדופיליים?

תן להם בראש ואל תוותר.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את זה לא שמעתי עדיין :lol:

ואכן לקנות מוצר טוב ולא כזה שיבואן מצהיר עליו דברים שהוא לא עומד בהם.

המוצרים האלה אמורים להניע מנועי V6 וממש לא להכשל במנוע 4 צילינדרים קטן.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה הולך לפי המפרט הרשמי שפורסם על המוצר הן לפי האתר הישראלי והן לפי אתר האם, יש לך זכות להתלונן כמובן ולהגיש תלונה. הרי רכשת מוצר שאמור לעשות X ולא עושה את זה.

מה שכן, מוצרים איכותיים מקוריים עולים לא קצת, כגון המוצרים של NOCO שמתחילים מ 450 שקלים ועד 1150 שקלים והם באמת עושים את העבודה אבל מה הבעיה? מעדיף להשקיע במצבר 700-800 שקל פעם ב 3 שנים מאשר התקן שכזה כי לא ניתן לדעת מתי אעשה בו שימוש באמת.

כן חכם לרכוש התקן כזה כאשר עברו שנתיים מיום רכישת המצבר לרכב ואז... לא באמת ברור מה מתי ומי נגד מי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הבאה תזמין אחד כזה:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בוסטר שיותר ממולץ ?

אני חושב על לקנות אחד ומעדיף שלא יקרה לי מקרה דומה.

יש עכשיו מבצע באוטו דיפו על בוסטר של חברת.

Bpower. 13600mah ב220 שח

למישהו יש נסיון איתו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש בוסטר כזה בדיוק, שעדיין לא יצא לי לנסות אותו. נמצא בבגאז' לשעת צורך.

מבאס לשמוע שהמכשיר מפסיק להניע אחרי 3 פעמים.

אבל בלי קשר – אחרי שהנעת פעם אחת או פעמיים – לא נסעת להחליף מצבר?

הטענת את הבוסטר במלואו בין התנעה להתנעה?

ממה שזכור לי, כתוב בהוראות הפעלה שהמכשיר לא מיועד לשמש להתנעה שוטפת, אלא רק למצבי חירום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצבר הוחלף לאחר שלוש ההתנעות של הדלתא, זה לא התנעות שוטפות, פשוט זה מה שיצא עד שהלכתי להחליף מצבר. את שלושת ההתנעות הללו הוא ביצע מעולה. לאחר כחודש ניסיתי להניע פיאט פונטו והוא כבר לא תפקד. כן, המכשיר הוטען במלואו כל פעם.

אני מקווה שאצלך הוא יניע את הרכב מתי שתצטרך אותו, ייתכן שהתקלה היא במכשיר שהיה אצלי והיא לא סדרתית. אין לך מה להתבעס מתקלה שעוד לא קרתה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה היא לא אותה התנעה? על איזה סיבובי מנוע אתה מדבר?

בעצם אני מסכים, לא אותה התנעה באמת. בשביל להניע פיאט פונטו עם מנוע 1.2 הבוסטר צריך "להתאמץ" פחות לעומת מאזדה 3 עם מנוע 1.6.

----------------------------------------------------

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה היא לא אותה התנעה? על איזה סיבובי מנוע אתה מדבר?

בעצם אני מסכים, לא אותה התנעה באמת. בשביל להניע פיאט פונטו עם מנוע 1.2 הבוסטר צריך "להתאמץ" פחות לעומת מאזדה 3 עם מנוע 1.6.

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

אני לא כ"כ מבין בזה אבל נגיד אתה מעמיד רנו קנגו עם נפח מנוע של 1.9 ותעמיד מזדה 6 נפח 2000 ליד למי יהיה יותר קשה להניע? על זה אני מדבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, לא מבין - אל תכתוב. תשאל קודם.

שנית, בדוגמה השניה מנוע דיזל דורש מצבר בעל כוח התנעה גדול יותר וסטרטר בעל הספק גבוה יותר בגלל יחס דחיסה גבוה משמעותית בדיזל ובגלל שיש בדיזל מערכת קדם חימום שפועלת תוך כדי עבודת סטרטר והיא צרכן חשמל גדול. כמו כן יכול להיות שאת הדיזל צריך להאיץ לסל"ד יותר גבוה כדי שיניע (נאמר ל 350 סל"ד במקום 250 בבנזין).

אבל אתה בתגובה הקודמת עם הפונטו אמרת משהו אחר לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, לא מבין - אל תכתוב. תשאל קודם.

שנית, בדוגמה השניה מנוע דיזל דורש מצבר בעל כוח התנעה גדול יותר וסטרטר בעל הספק גבוה יותר בגלל יחס דחיסה גבוה משמעותית בדיזל ובגלל שיש בדיזל מערכת קדם חימום שפועלת תוך כדי עבודת סטרטר והיא צרכן חשמל גדול. כמו כן יכול להיות שאת הדיזל צריך להאיץ לסל"ד יותר גבוה כדי שיניע (נאמר ל 350 סל"ד במקום 250 בבנזין).

אבל אתה בתגובה הקודמת אמרת משהו אחר לחלוטין.

כנראה שלא ניסחתי את עצמי טוב. בכל מקרה מקווה שיתנו לו פתרון

עריכה אחרונה על ידי aviron1984
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף לקנות בוסטר כזה באינטרנט מסין?

מניח שעבור אותו מחיר המוצר יהיה יותר טוב, כי פה משלמים מיסים + דמי תיווך אותם מרווחים בחנות.

אני חושד שהמוצרים שנמכרים כאן סביב ה200ש"ח עולים להזמין מאינטרנט פי 3 פחות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...