Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוויק 2005 לקה התקלפה בגג , צבע דהה

שימו לב! השרשור הזה בן 2553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

שמתי לב בחצי שנה האחרונה להתקלפות הלקה באזור הגג ובדלתות למעלה סמוך לגג + קילופים שיורדים לכיוון הכנף האחורית .

עם כל שטיפה המצב רק מחמיר , האוטו בצבע כסף ולאחר כל שטיפה אני שם לב ליותר סימני שריפה לבנים.

קיבלתי מהפחח שלי הצעת מחיר של 1300 ש"ח עבור צביעת גג + האזורים שהולכים לכנפיים האחוריות מ2 הצדדים.

האם המחיר נשמע לכם הגון?

הייתי מעדיף לעצור את המצב לפני הקיץ כי אם כל זה הדרדר למצב שהוא בחורף אני לא רוצה לדמיין מה יקרה לגג בקיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה לפאנל?

ולמוסך פחחות קוראים מוסך ארז באשקלון , צבעתי אצלהם טמבון בעבר ועשו עבודה מעולה בלי הבדלי צבעים ונזילות צבע כאילו יצא היום מהחברה ממליץ בחום לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שלכל אחד סטנדרט שונה בנוגע לאיכות, הדבר הכי חשוב הוא שאתה תהיה מרוצה. במידה ויש לך ניסיון חיובי עם בעל המקצוע הנ"ל אז לך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש בעיה דומה ואפילו חמורה יותר, מתקלף או דוהה הצבע (מקורי!) בגג, מכסה מנוע ובעוד אזורים. זה כבר לא נשמע כמו בעיית חניה בשמש כי לא נתקלתי במצב כזה ברכבים אחרים שהיו לי או לחברים ודווקא בהונדות מהשנתון הזה אני רואה מדיי פעם תופעות קרובות לשלי.

יכול להיות שיש כאן "מחלה" של הונדה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...