Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוליש בלבד לרכב והאם יש הצדקה אמיתית לפער מחירים ענק?

שימו לב! השרשור הזה בן 2557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי אז ככה ברשותי רכב כהה שרכשתי לפני כחצי שנה, איך שקניתי אותו הזמנתי בעצת חבר יקר מהפורום גלייז של אוטו גילם,אוטם צבע של מנזרנה ווקס. עשיתי את הטיפול כמובן בסדר הנכון אחרי שחרשתי שעות וחפרתי פה בפורום המון המון למתי על שיטת 2 הדליים,פלסטלינה, אוטם ושאר ירקות.

ביצעתי התוצאה הייתה בעייני למרות הכל פושרת מאוד ולא הצלחתי להגיע לברק והניצוץ המיוחל.

הכי קרוב שהגעתי היה לאחר יישום ווקס ואז האפקט בימים הראשונים בהחלט היה מספק יחסית.

אחרי עוד התעמקויות הבנתי למעשה שכל הרכבים השחורים הנוצצים שאני רואה עברו נאנו וכדומה וציפויים למינהם אבל לצערי התקציב שלי דל ואין ברשותי את היכולת הזאת! אז מתפשרים, עכשיו אחרי המיני חפירה הזאת האוטו צריך פוליש- גם שקניתי אותו הוא היה מלא שריטות קטנות וסוורילים שנעלמו אומנם בעזרת הגלייז אבל כרגע אחרי 4 חודשים שוב בולטים. החלטתי לקחת צעד קדימה ולא לווותר כמו בתהליך הראשוני על פוליש

הלכתי לדיטיילר מקצועי שאמר שהמצב די רע של הרכב וצריך כמה שכבות של החומר והפוליש ושזה יעלה לי באיזור ה 2000, אמרתי לו שזה יקר לי ואמר שאולי יעשה 2 שכבות ויעלה באיזור ה 1200 ז"א שיסתדר איתי על מחיר,

קודם כל אני שואל אותכם- איזה שכבות? על מה הוא דיבר? פוליש זה לא לא לעבור עם המכונה שעליה חומר?

אולי הוא התכוון לעמות הפעמים שיעבור עם המכונה?

בכל אופן שאר המקומות ה"רגילים" עושים לי פוליש ב 300-600 שח.

פער אדיר השאלה ופה אני שואל אותכם האם זה מוצדק?

יש לציין שאני רוצה שיעשה לי פוליש ב-ל-ב-ד, אני אחרי זה מיישם גלייז-אוטם-ווקס לבדי

אשמח לשמוע חוות דעת!

( בלי קשר יש לציים שאני כמובן מקפיד לרחוץ ולשטוף את הרכב בשטית 2 הדליים עם מיסטר פינק והכל לא מכונות )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב לפני ואחרי פוליש (מקצועי, לא החאפרים האלו ב 400 שקל בתחנת דלק) ייראה כמו שמיים וארץ, ואם מצב הצבע תקין ואחיד אז כך גם תהיה התוצאה אצל דיטיילר מקצועי.

שכבות - מדובר על שכבות ציפוי קרמי שיבוצעו ביישום על הצבע, כמו כן לפי מצב הצבע הדיטיילר יודיע לך איזה פוליש צריך לפני (עדין, בינוני ומעלה).

בדרך כלל, אם אתה עושה פוליש לרכב אז אני ממליץ לך מאוד לעשות ציפוי, יחסוך לך שימוש בחומרים ווקסים וגלייזים, וישמור הרבה יותר על הפוליש שבוצע.

שטיפות לא נכונות יחזירו את הצבע העכור ומלא הסווירלים כפי שהיה, כמו כן לא לשכוח שבפוליש אתה "מגלח" מעט מהצבע, הציפוי שנכנס במקומות מעלה בעוד מיקרונים בודדים של הגנה, כלומר יותר שכבות = יותר עובי הגנה.

אישית - הייתי ממליץ לאחר פוליש לבצע ציפוי, כמובן זה תלוי בך ובהחלטה שלך.

נ.ב - הציפוי ופוליש שיש במקומות הרגילים בזול זהו בכלל לא ציפוי אלא ווקס פשוט, ציפוי מיישמים בצל על פח קר שעבר הכנה ובמקום ללא רוח בצורה אינדיבידואלית לכל חברה שמייצרת ציפויים ושיטת העבודה שלה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תעלה תמונות של הרכב עם פנס שמאיר על הצבע כמה איזורים

ב.פוליש נורמלי ללא כל ציפוי אמור לעלות עד 1K בגדול

ג.היות ומדובר לא ברכב חדש סביר להניח שהצבע שלו כבר לא בעובי כפי שיצא מהמפעל, לפי התיאור שלך הרבה ידרוש לא פוליש עדין אלה בינוני או אפילו גס שזה אומר שיהיה מס' מעברים וכמה וכמה גילוחים שאותם באמת מומלץ להשלים עם ציפוי טוב.

מחיר של 1500-2000 שקל לעבודה זו כולל ציפוי בהחלט נשמע דיי סביר, במקסימום אם אינך יכול לעמוד בו בתשלום אחד תבדוק אופציה של חלוקה למס' תשלומים, אחרי זה באמת תגיד לעצמך תודה שעשית זאת. ציפוי מקל עלייך בהרבה הבטים, מההבט הכי פשוט שזה שטיפה ועד להגנה.

ד. ציפוי לא ימנע ממך לישם ווקס או אוטם או גלייז, מה שכן הם יחזיקו פחות בעקבות תכונות הציפוי שדוחה כל ניסיות התקשרות אליו.

ה. המשך לגבי תשלומים, איני יודע אם שלומי/יעקוב מקבלים אופציית תשלומים, אני דיי בטוח שPDR+ מקבלים וגם ריסטרוFX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות קודם כל, לגבי ציפוי אני יודע שזה הדבר המומלץ אהל הצעת המחיר שקיבלתי היא 5 אלף שזה לא בא בחשבון בכלל, בגלל זה עברתי לגלייז,אוטם,ווקס. מעדיף ליישם כל תקופה ולא להוציא את הסכום אני מתפשר אין מה לעשות האוטו נראה טוב גם ככה! מה שאני סהכ רוצה לבצע זה פוליש כדי להוריד שיכבה קלה של צבע כמו שהבנתי וגם את רוב הסווירלים והשריטות הקטנות הקיימות בפח. החשיבה שלי היא הגיונית או שמשהו לא בסדר במה שאני אומר? שוב אני חושב על פוליש מאדם מקצועי ואת ההמשך אבצע לבד- גלייז-אוטם- ווקס ואז יישום ווקס להגברת הברק כל שבועיים שלוש או חודש תלוי. האם שהוא אמר שכבות הוא התכוון לפוליש שכולל ציפוי או שעשיתי סלט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן לנחש מה כלול במחיר ההצעה שהוצעה לך, מבלי לדעת איך הרכב נראה או מי בעל העסק שהגעת אליו.

לפי רמת המחיר, אם דובר על שכבות, ניתן לשער שהוצע לך ״עסקת חבילה״ של פוליש + כמה שכבות (כה מיותר) של ציפוי לדוגמת ceramic pro.

שוב, זוהי השערה בלבד.

בגדול נשמע מעט מיותר לנסות לשחק בנדמה לי ולשער בשבילך מה כלול בהצעה, זה משהו שאתה יכול לברר שוב בשיחת טלפון.

כך או כך, אם המחיר היה לפוליש בלבד (לא מאמין שזה המקרה), זהו מחיר שיא.

אם המחיר הוא לפרוייקט הכולל ציפוי? פשוט יקר להחריד.

שוב, ממליץ להעלות תמונות של הרכב שלך, שטוף, ללא גלייז, באור טוב, כך יוכלו הדיטיילרים בפורום לתת לך הערכת מחיר לפוליש חד/דו שלבי בהתאם למצב.

ומצד שני, אתה בעצמך טוען שרכבך נראה טוב, וחידוש ההגנה שלך מתקיים אחת לכמה חודשים.

יכול להיות שבכלל שווה לך להשקיע כמה שקלים בגלייז מפוצץ פילרים כדוגמת srp, ליישם מעליו הגנה טובה, ולשכוח מכל העסק לכמה חודשים ארוכים (כאמור, גם ככה אתה רגיל ליישום של אחת לתקופה).

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התושובת והעזרה, אני אעלה תמונות בימים הקרובים

אגב- יש לי גלייז SRP של אוטו גילם

עוד שאלה בסיסית, האם "ציפוי" זה במקום אוטם?

אני סהכ רוצה להכין את המשטח לעבודה שלי (דלייז SRP,אוטם,ווקס) וחושב לפי ההגיון והנסיון שצברתי פה שפוליש רגיל יכין לי את המשטח בצורה הטובה ביותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניחוש שלי: שכבות = שלבים (חד-שלבי / דו-שלבי)

קרי: יד אחת / שתי ידיים, או מעבר אחד / שני מעברים

גם המחירים תואמים את מה שציין פות"ש.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תמיד כדאי לקחת עוד הצעת מחיר מבעל מקצוע מומלץ

ב. כל המקומות הזולים, יכולים פשוט להוריד לך את האמא של הלכה, ואז כמובן שהאוטו יראה יפה, אך תישאר עם לכה בעובי של אוויר, ואחרי מספר שנים \ חודשים הרכב יתחיל להתקלף.

אם אתה אוהב את התחום, תוכל ללמוד לעשות זאת בעצמך עם כלים נכונים ובדיקה תמידית של עובי הלכה, אחרת, 2,000 זה מחיר סביר לבעל מקצוע רציני ומוכר בתחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...