Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן מנוע בטיפול במוסך מורשה (צ'מפיון)

david1
שימו לב! השרשור הזה בן 2556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קבל תיקון - בן ארבעה וחצי חודשים... הרכב עלה לכביש בסוף דצמבר 16.

חברים, הכל טוב ויפה,אבל העצה של מרק ניתנה לפות"ש, בעלים של רכב בן שנה, ועדיין באחריות. רק שלא יקח אותו ברצינות בשלב הזה.
עריכה אחרונה על ידי david1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חברים בואו נעשה סדר..

ראשית אני על רכיבי vag מאז ומתמיד, שנית מעולם לא היה ולא נברא טיפול קטן בסכום שנרשם פה! מודה שניסיתי מוסכים אחרים אבל ..

במוסכים אחרים עים כול הכבוד אין עדכונים לגיר/מנוע.. אין סריקת יעודית ואני לא מדבר על vag-com,.

אני חושב שכל מוסך לגופו אינני עושה פרסום ומבטיח שאין לי אנטרס.

לצערי הלך לי מכטרוניקס לאחרונה ברכב והציעו לי במחיר שיפוץ מה שקיבלתי חדש במרכזי.. תבדקו אותי..

קצת יהרוס לך את החגיגה אבל תתחיל להכיר את מוסך רון!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור היקר..

מכיר את מוסך רון, טיפלתי שם בבעיה רצינית שעלתה לי לא זול שם, אני מכבד אותך לכן אגיב בכבוד..

בסך הכול נסיתי להבהיר שלעתים בדברים מורכבים לדוגמה מכטרוניקס לוואגיות יצא לי חדש יותר זול ממשומש במוסכים מורשים. אינני עושה פרסום לכן אם תרצה בפרטי אעלה אותך בפרטים.

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים פתחתי היום את מכסה המנוע, לאחר הטיפול, ולתדהמתי מכסה השסתומים ומכסה סעפת היניקה שומניים מאוד, עם שאריות שמן ברורות. אינני יודע אם מישהו חשב לנקות אותם במוסך בעזרת שמן, או שזה משהו אחר... בנוסף מדיד השמן מראה שמילאו שמן מעל למקסימום במדיד - בערך עוד שליש. (אולי זה מסביר את זה שחייבו אותי על 5 ליטר שמן במנוע של 1 ליטר!). מה יכולה להיות הסיבה לשמן על מכסה השסתומים? האם נסיעה עם עודך שמן יכולה להסב נזק למנוע?

עודף שמן בהחלט יכול לגרום נזק. במקרה הטוב זה מפעיל לחץ על המחזירי שמן ויש סיכוי שיתחילו נזילות מכל מיני מקומות. במקרה הקיצוני (אבל פה צריך להיות הרבה עודף שמן) המנוע הולך (שאל אותי איך אני יודע :shock:).

בלי קשר בזמן האחרון כבר נתקלתי בשני אנשים שטיפלו במרכזי ושמו להם ליטר שמן יותר... ב-40 שקל לליטר, 10 טיפולים ביום, יש לך רווח של 400 שקל ביום... אתה חושב שהאדם הממוצע יודע כמה שמן נכנס לו או מוציא את המדיד ובודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתפלא מחברי פורום שבאים להתלונן על שירות לקויי בצ'מפיון,הרי ידוע מראש שמוסכים מרכזים בדר"כ מנסים לעשות עלייך רווח.

תפקידך כחבר פורום במינימום זה לגשת ליועץ שירות או מנהל המוסך ולהסביר שאתה מודע לכמות השמן שנכנס למנוע ואת מה שישאר לתא מטען.

גם אני כבעל פיאט פנדה אחרי טיפול במוסך מורשה פיאט שמאוד מומלץ כאן כאשר ניסיתי לפתוח בורג ריקון אגן שמן על מנת להחליף שמן לא יכולתי (ואסף היה צריך לפתוח),כי בורג ריקון השמן נסגר בצורה מאוד חזקה שלא לצורך אבל שאר הטיפול נעשה כמו שצריך.

אחריי טיפול תבדקו כמות שמן פעולה של פחות מדקה מזמנכם היקר.

עריכה אחרונה על ידי mark_Avn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתפלא מחברי פורום שבאים להתלונן על שירות לקויי בצ'מפיון,הרי ידוע מראש שמוסכים מרכזים בדר"כ מנסים לעשות עלייך רווח.

תפקידך כחבר פורום במינימום זה לגשת ליועץ שירות או מנהל המוסך ולהסביר שאתה מודע לכמות השמן שנכנס למנוע ואת מה שישאר לתא מטען.

גם אני כבעל פיאט פנדה אחרי טיפול במוסך מורשה פיאט שמאוד מומלץ כאן כאשר ניסיתי לפתוח בורג ריקון אגן שמן על מנת להחליף שמן לא יכולתי (ואסף היה צריך לפתוח),כי בורג ריקון השמן נסגר בצורה מאוד חזקה שלא לצורך אבל שאר הטיפול נעשה כמו שצריך.

אחריי טיפול תבדקו כמות שמן פעולה של פחות מדקה מזמנכם היקר.

שיעשה רווח. לבריאות.

אני משלם 1000₪ לטיפול שאמור לעלות 200₪.

זה לא מספיק רווח?

עם כל הכבוד, כחבר פורום או לא, אני מצפה מהמינימום ממוסך שיידע להחליף שמן, בלי הוראות מיוחדות ממני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אני חוזר עכשיו מהמוסך. בוצעה שאיבה של כמות השמן העודפת. לטענתם לא מדובר בכמות עודפת גדולה, אלא רק ב "רבע קילו". אין לי מושג מה זה אומר, אבל מדיד השמן הראה 7-8 מ"מ מעל המקסימום.

בהנחה שנסעתי 400 קמ בערך עם כמות השמן העודפת, כיצד אדע אם לא נגרם נזק כלשהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...