Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן מנוע בטיפול במוסך מורשה (צ'מפיון)

david1
שימו לב! השרשור הזה בן 2547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

מחר יש לי טיפול ראשון לאיביזה (tsi 1.0L 2016), לאחר שגמעה 15k ק"מ. אני מתכוון לבצע את הטיפול בצ'מפיון ירושלים. כמה שאלות ברשותכם:

א. באיזה מותג שמן מנוע הם משתמשים, ומה איכותו?

ב. בהנחה שאין לי מגבלת תקציב, ואני מעוניין בשמן איכותי ביותר, איזה שמן מומלץ לי לקנות ולהגיע איתו למוסך? האם יאפשרו לי להביא שמן משלי?

תודה רבה לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בדרך כלל מוסכי הייבואן לא מאפשרים לבוא עם שמן מהבית לכן מומלץ לבדוק זאת לפני הגעה לטיפול.

כול מוסך בדרך כלל עובד עם מספר ספקים של שמן המתאים לרכבך לכן קשה לענות על שאלתך. היום זה יכול להיות שמן תוצרת יורול או סונול וגם דלק ומחר שמן תוצרת LM.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע, הם משתמשים בשמן הזה:

http://www.justmotor.co.il/product/שמן-champion-new-energy-5w30

השמן הזה סבבה אבל הייתי מבקש castrol magnetec,

באיביזה שלי 1.2tsi אני מטפל בcastrol edge

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התבלבלו, שיטת מצליח במובן הכי מכוער של המילה! לאחר מיקוח, המחיר ירד ל 650 ש"ח, ללא פילטר מזגן (שאין בכוונתי להחליף, הדלקתי את המזגן משקניתי את הרכב אולי 10 שעות במצטבר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התופעה מוכרת גם אצל UMI, כנסו לאתר UMI יש שם אפשרות לקבל הצעות מחיר לטיפולים.

ברכב שלי טיפול 15,000 רק פילטר ו6 ליטר שמן 600 ש"ח

טיפול 30,000 - פילטר שמן, 6 ליטר שמן ופילטר מזגן מקפיץ את המחיר ל 1000 ש"ח...

הפילטר מזגן עצמו 280 ש"ח לפני מע"מ וזמן העבודה עולה ב 20 דקות .. מה שמוסיף 400 ש"ח לפילטר מזגן!!

הזמנתי פילטר מזגן מ ebay ואני מתכנן את טיפול ה 30,000 לבקש שיעשו רק שמן ופילטר שמן.

תבדוק מה העלות בלי הפילטר מזגן ותזמין אחד לבד.

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לקפוץ למוסך רון בת"א הוא מורשה משרד התחבורה, יש לו את כל החלפים והשמנים שמתאימים לרכב (oem) והמחירים אצלו הוגנים, לא מחירי גניבה של צ'מפיון.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים פתחתי היום את מכסה המנוע, לאחר הטיפול, ולתדהמתי מכסה השסתומים ומכסה סעפת היניקה שומניים מאוד, עם שאריות שמן ברורות. אינני יודע אם מישהו חשב לנקות אותם במוסך בעזרת שמן, או שזה משהו אחר... בנוסף מדיד השמן מראה שמילאו שמן מעל למקסימום במדיד - בערך עוד שליש. (אולי זה מסביר את זה שחייבו אותי על 5 ליטר שמן במנוע של 1 ליטר!). מה יכולה להיות הסיבה לשמן על מכסה השסתומים? האם נסיעה עם עודך שמן יכולה להסב נזק למנוע?

עריכה אחרונה על ידי david1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...