Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן קשקאי+2 (פלוס 2) 2014

Kobycar
שימו לב! השרשור הזה בן 2553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

עזרה דחופה.

הציעו לי במגרש רכב 7 מקומות קשקאי פלוס 2. המחיר 110 אש"ח ל40 א' ק"מ, יד ראשונה. עדיין באחריות יצרן התחייבות לבדיקה. אני ואשתי ממש אהבנו את הרכב, גבוה מאובזר עם מובילאיי גג פנורמי, 4×4, ומולטימדיה מלא מלא. האמת שחיפשנו מאזדה 5 מאותו שנתון +- ובאותו המחיר אבל ממש אהבנו את הקשקאי ביחס למאזדה. השאלה היא האם האוטו אמין כמו המאזדה? האם יש מחלות כרוניות? מה צריך לבדוק? והאם העסקה שווה? המחירון הוא כ120 אש"ח.(המוסכניק אמר שאין כמו מאזדה 5 הבנתי שהקשקאי רכב אנגלי ולא יפני כפי שחשבתי, ודלק הוא צורך כמו המאזדה).

אלפי תודות לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

עזרה דחופה.

הציעו לי במגרש רכב 7 מקומות קשקאי פלוס 2. המחיר 110 אש"ח ל40 א' ק"מ, יד ראשונה. עדיין באחריות יצרן התחייבות לבדיקה. אני ואשתי ממש אהבנו את הרכב, גבוה מאובזר עם מובילאיי גג פנורמי, 4×4, ומולטימדיה מלא מלא. האמת שחיפשנו מאזדה 5 מאותו שנתון +- ובאותו המחיר אבל ממש אהבנו את הקשקאי ביחס למאזדה. השאלה היא האם האוטו אמין כמו המאזדה? האם יש מחלות כרוניות? מה צריך לבדוק? והאם העסקה שווה? המחירון הוא כ120 אש"ח.(המוסכניק אמר שאין כמו מאזדה 5 הבנתי שהקשקאי רכב אנגלי ולא יפני כפי שחשבתי, ודלק הוא צורך כמו המאזדה).

אלפי תודות לכולם.

רק לעניין של " הרכב אנגלי". ההונדה וטויוטה טורקי אז בכלל לא היייתי קונה מפת חרם, ופולסווגן בכלל מקסיקני. לשאלות אחרות יענו בהמשך אחרים. לפי דעתי קשקאי עיסקה יותר טובה ממזדה גם בגלל אבזור וגם בגלל מכלול כללי של הרכב כמו 4×4, גובה ואמינות של ניסן שלא נופלת ממזדה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המושב האמצעי במאזדה הוא חצי מושב. גם זה יתרון לקשקאי. לגבי המרווח מאחורה בשורה השלישית. ממליץ לך לבדוק אם מספק את צרכיך. אמור להיות די צפוף שם

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר במגרש של חברה מוכרת או מגרש פרטי? במידה ופרטי הייתי מוותר,במידה וזה מגרש של חברה גדולה ממליץ לקחת לבדיקה במכון רחוק יחסית ורק לפי בחירתך.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי. תודה לעונים.

אני בחנתי את 2 המכוניות במקביל, נכון שהמאזדה מעט יותר מרווחת בשורה השלישית אבל הקשקאי מרווחת יותר באמצעית ובכלל. היא גם יותר "מפנקת"..

שאלתי היא, האם אפשר לסמוך על הרכב הזה שלא "יפתיע" בעוד שנתיים שלוש? אני קונה רכב לפחות ל5 שנים..

רק בגלל השקט הנפשי אולי כדאי להתפשר על המאזדה, ובוודאי שאקח למכון מוסמך מטעמי לבדיקה כוללנית ופרטנית.

מחכה לתשובה. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...