Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש קטנוע לנסיעות בינעירוניות

ModChiP
שימו לב! השרשור הזה בן 2488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

יש לי רישיון לרכב מעל 3 שנים, בעקבות לימודים אני מתחיל לפזול לכיוון של קטנוע כדי להימנע מהפקקים, הקטנוע יעשה בערך 15 קמ לכל צד לפחות 5 פעמים בשבוע.

יש לי גם רכב של ההורים אז הקטנוע לא יהיה הכלי תחבורה המרכזי בבית.

לפי הבנתי אני צריך לחפש קטנוע מנפח של מעל 250, חשבתי להתחיל עם רישיון A1 ישר, במקום לעשות A2 ואז A1.

המלצות לרוכב חדש?

אשמח לכל עצה, תודה!

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן.

יש לי רישיון לרכב מעל 3 שנים, בעקבות לימודים אני מתחיל לפזול לכיוון של קטנוע כדי להימנע מהפקקים, הקטנוע יעשה בערך 15 קמ לכל צד לפחות 5 פעמים בשבוע.

יש לי גם רכב של ההורים אז הקטנוע לא יהיה הכלי תחבורה המרכזי בבית.

לפי הבנתי אני צריך לחפש קטנוע מנפח של מעל 250, חשבתי להתחיל עם רישיון A1 ישר, במקום לעשות A2 ואז A1.

המלצות לרוכב חדש?

אשמח לכל עצה, תודה!

250 סמ"ק יספיק ויותר.

הקטנוע הטוב והיקר ביותר בקטג' (במחיר ובאחזקה) הוא הימאהה XMAX,עוד אופציות הן האקסיבו של פיאג'יו,קימקו דאון טאון 200 (250) והסאן יאנג ג'וימקס כאשר האמינות וההתנהגות בכביש לאורך השנים,הייתה לטובת השניים הריאשונים אבל דברים השתנו ושווה לבדוק - ביחוד את הקימקו שעשו מהפך דיי משמעותי.

בנוסף יש קטנועים זולים שגם יעשו את העבודה אבל לא יתנהגו טוב (בולמים ותכנון זול שלא מטיבים עם התנהגות הכביש) ובספק אם יזדקנו בכבוד כמו שני הקטנועים הריאשונים שהזכרתי.

עריכה אחרונה על ידי tribel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל יש מרשיון A1.

250 יספיק להתחלה אבל לדעתי בינעירוני צריך 400 (ואני רוכב היום על 250). השאלה זה תקציב, אם יש כסף לקנות יותר מ250 אז לך על זה, אם אין הוא יעשה את העבודה בהחלט.

כמו שאמר זה מעליי- שני הכלים הטובים ביותר הם הXMAX והקימקו דאון טאון כאשר אני אהבתי הרבה יותר את הקימקו. זה מתחיל במחיר קנייה נמוך יותר, ממשיך באחזקה זולה יותר ונגמר ברמת גימור ונוחות שאני מצאתי עדיפים על הימאהה (מצד שני היאמהה מרגיש יותר ספורטיבי ומהיר).

ברמת כלים זולה יותר יש שני מתמודדים נוספים והם פיאג'ו X-EVO ודיאלים S3. בנסיעה הפיאג'ו הרגיש לי ככלי שמשרה יותר בטחון בנסיעה עצמה (וייתכן וזו הייתה בעיה קטנוע המבחן עצמו) אבל הדיאלים היה חזק יותר והמחיר שלו עם ההטבות בזמנו היו שווים יותר.

אלו הם 4 הכלים שאני הייתי מתמקד בהם עם הרצון זה קטנוע. כשאני חיפשתי לפני כשנה נשארתי עם הדיאלים (כאופצייה זולה עם אחריות מאוד ארוכה) או הקימקו (כאופצייה שאהבתי ביותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנון הוא לקנות לא חדש לקטנוע ראשון.

מה בערך המחירים לשיעור נהיגה אחד ועל מה אני צריך לתת את הדגש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת כלים זולה יותר יש שני מתמודדים נוספים והם פיאג'ו X-EVO ודיאלים S3. בנסיעה הפיאג'ו הרגיש לי ככלי שמשרה יותר בטחון בנסיעה עצמה (וייתכן וזו הייתה בעיה קטנוע המבחן עצמו) אבל הדיאלים היה חזק יותר והמחיר שלו עם ההטבות בזמנו היו שווים יותר.

אלו הם 4 הכלים שאני הייתי מתמקד בהם עם הרצון זה קטנוע. כשאני חיפשתי לפני כשנה נשארתי עם הדיאלים (כאופצייה זולה עם אחריות מאוד ארוכה) או הקימקו (כאופצייה שאהבתי ביותר).

דגמי האקסיבו אמנם טובים פחות מה xmax אבל נחשבים לקטנועים איכותיים ואמינים בהרבה מהתוצרת הקוריאנית והטאיוואנית שדירגת כאחת התוצרות הטובות ביותר.

כלים ברמה הזולה הם הדיאלים והדגמים הפשוטים של SYM וקימקו.

שאגב,גם הג'וימקס חוץ משינויים קוסמטיים לא השתנה הרבה ואם בכלל מהבחינה המכנית.

בניגוד לדגמי הפרמיום המקבילים של קימקו שעברו מהפך מכני משמעותי.

עריכה אחרונה על ידי tribel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת מחיר זולה יותר- הכוונה לסכום הכסף שאתה שם. הפיאג'ו עולה כמה? 24? זה הרבה פחות מה- 29 של הקימקו (או שיש עכשיו הנחה והוא עולה 27 אבל זה מבצע זמני).

לזו הכוונה. ברור לי שהוא עדיף על פניהם (על הטאיוונים) והוא גם מרגיש יותר טוב. מקווה שעכשיו הבנת את כוונתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהג'וי מקס הוא הגניב שבחבורה, לדיאלים ירידת ערך מטורפת ואמינות חלקית, האקס אבו סוס עבודה אבל החלפים יקרים, אקס מקס ברמה אחת מעל מבחינת איכות החומרים ושמירת הערך, הדאון טאון 250 החדש לא פחות ממדהים, אם אתה מוגבל תקציב שקול את הג'י דינק שמקביל מבחינת ממדים לג'וי רייד אבל מגיע עם מנוע 250 סמ"ק. וודא שהאופנועים שאתה קונה לא עבודה בשליחויות גם אם פרטיות הנטיה היא בשוק הזה להזניח ולמשוך טיפולים, סבירות תאונות גבוהה יותר, ובלאי גבוה יותר בגלל התנעות מרובות.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בכלל ריאלי לקנות קטנוע כדי להימנע מהפקקים בנסיעה של חצי שעה באופן יומיומי?

על הכביש המהיר בכלל עולים קטנועים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהג'וי מקס הוא הגניב שבחבורה, לדיאלים ירידת ערך מטורפת ואמינות חלקית, האקס אבו סוס עבודה אבל החלפים יקרים, אקס מקס ברמה אחת מעל מבחינת איכות החומרים ושמירת הערך

אקסמקס ברמה אחת מעל מבחינת השוק וההתנהגות בכביש הוא הכי הספורטיבי בחבורה.

מבחינה מכאנית המנועים והגירים (יותר ממסרות מאשר גירים) של פיאג'יו הם בעלי אורח החיים הגבוהה ביותר - הם עולים על הימאהה שהמנוע שלו מיוצר על ידי מינראלי ומחירי החלפים תופסים את המקום השני אחרי הימאהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בכלל ריאלי לקנות קטנוע כדי להימנע מהפקקים בנסיעה של חצי שעה באופן יומיומי?

על הכביש המהיר בכלל עולים קטנועים?

הכי ריאלי זה היעוד שלו.

עולים ורוכבים בשוליים כשיש פקק.

רכיבה בשעת עומס בכבישי המרכז היא דבר שדורש ניסיון ועלול לסכן נהגים מתחילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקילומטרז הממוצע לשנה לקטנועים?

מה אתם אומרים על גרנד דינק 2009?

עריכה אחרונה על ידי ModChiP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב על דיאלים S3, שנה 2014?

נראה שזה קטנוע איכותי יחסית עם ירידת ערך גדולה- שזה מצויין מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב על דיאלים S3, שנה 2014?

נראה שזה קטנוע איכותי יחסית עם ירידת ערך גדולה- שזה מצויין מבחינתי.

קטנועים קוריאניים וטאיוואניים איכותיים בעיקר כשהם חדשים,איכות החומרים והתכנון שלהם ירודה - ביחוד בדגמים הזולים מה שאומר שיש להם פחת גבוהה ביחס לקטנועים אירופאים ויפנים.

אני לא יודע מה הממוצע השנתי אבל אחרי כ 30000 קטנועים מתחילים להיזדקן,כאשר האיכותיים מביניהם מזקנים ביתר כבוד - פחת נמוך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...