Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אגן שמן סדוק לאחר טיפול

dbx22
שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ביום ו' בוצע לרכב טיפול שנתי במוסך מורשה משרד התחבורה, ויום לאחר מכן שמתי לב לכתם שמן בחניה, בדקתי מתחת לרכב וראיתי שאגן השמן סדוק, כנראה כתוצאה מהידוק יתר של הבורג(מצורפת תמונה).

דיברתי עם בעל המוסך והוא מציע לתקן את זה בריתוך וטוען שזו תקלה נפוצה, וזה תיקון מספק, וזה "יהיה כמו חדש". כאשר אמרתי שאני רוצה שישים חדש הוא אמר שאני מגזים ושלא שמים על דבר כזה חלק חדש.

מיותר לציין שאני לא מרוצה מהתשובה הזו, מכיוון שבאתי עם רכב תקין שנגרם לו נזק ולא יספק אותי באופן מלא שום דבר חוץ מחלק חדש. בנוסף לזה תמיד יהיה החשש של האם ואיפה התיקון יכשל בפעם הבאה, ובגלל שהנושא לא יהיה "טרי" לא יהיה מי שיקח אחריות וזה יפול עלי.

כמובן שבעל המוסך מחפש לצמצם נזקים ולא מעוניין להוציא מכספו על החלק.

בינתיים סוכם כפתרון זמני שאגיע היום למוסך ויעצרו את הדליפה עם אפוקסי, כדי שלא אצטרך להמשיך להוסיף קצת שמן כל יום.

מה דעתכם? איך כדאי לי להתנהל?

תודה.

20170416_134636-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חד משמעית בוצע פה הידוק יתר בהגזמה, רואים את שייבת האלומיניום נשפכת החוצה הרבה מעבר לראש הבורג.

כנראה השתמשו באימפקט לסגירת הבורג.

אם בעל המוסך לא רוצה להחליף קרטר קומפלט, תפנה לאיגוד המוסכים. שברת שילמת - שייקח אחריות (לשביעות רצונך)

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבעל מקצוע אומר שזו תקלה נפוצה אז הגיע הזמן שיתחיל לעבוד עם ידית מומנט. סדק שכזה זו נטו טעות אנוש ולא תקלה נפוצה אם לא מייצרים אותה. בכל מיקרה לעניין התיקון יכול להיות שריתוך יחזיק ויכול להיות שאפוקסי יחזיק אבל מה שבטוח זה שאם הגעת למוסך עם אגן השמן תקין אתה צריך גם בסוף התיקון לקבל אותו תקין וזכותך לדרוש אגן חדש או משומש תקין ללא סדק או פגיעה. מה גם שאם תרצה למכור את הרכב הערך שלו יכול להיפגע מכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את אסף,

הבורג\קרטר נראה כמו של רכב מקונצרן ואג.

בדרך כלל הברגים שם מגיעים עם שייבה מאלומיניום וסגורים סביב 30NM.

אין ספק שסגרו אותו עם אימפקט\ידית כוח וכו'.

שישלם על הטעות הזאת.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את אסף,

הבורג\קרטר נראה כמו של רכב מקונצרן ואג.

בדרך כלל הברגים שם מגיעים עם שייבה מאלומיניום וסגורים סביב 30NM.

אין ספק שסגרו אותו עם אימפקט\ידית כוח וכו'.

שישלם על הטעות הזאת.

ברכבי קונצרן VAG אין שייבה מאלומיניום אלא מברזל/פלדה רכה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי רתך ברמה יכול לסגור את הפינה הזאת יפה .

פיצוי בטעם טוב מהמוסך- ואתה מסודר.

אם אתה מאיזור השפלה- זיו פורת הידראוליקה עובד יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לבדוק עלות של קרטר משומש ושהמוסך ישלם עליו + עבודה, אני לא מאמין שזה שהמחיר יהיה בשמים, אם מדובר על רכב VAG, תבדוק את מזלך עם TG-PARTS שיש להם מגרש של רכבי VAG לפירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מה לומר חוץ מלהצטרף לדעות חברי הכנופיה והפורום שהציעו אגן חדש מקורי או מפירוק שנראה כמו חדש. לא חליפי.

ריתוך שיבצע באגן שלך שאותו תשאיר לו, לפעם הבאה שהוא יעשה נזק כזה למישהו אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שלא כל חומר אפשר לרתך, אני לא יודע ממה עשוי אגן השמן הזה אך אם זה יציקה אפורה למשל, ריתוך לא יחזיק.

בקיצור, גם אני חושב שעדיף להחליף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדק באזור בעייתי.

בדוק שהתבריג לא נמרח בסגירה

מכיוון שהסדק באזור גלילי ועל התבריג יהיה קשה להגיע לצורה הגיאומטרית הקודמת.

אם יתבצע ריתוך צריך לעשות הברזה או להתקין סליל על התבריג.

קח בחשבון שבריתוך אתה מחזק את המקום אבל מחליש מקומות אחרים וייתכנו סדקים בעתיד במהלך פתיחה וסגירה.

English cake

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...