Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אגן שמן סדוק לאחר טיפול

dbx22
שימו לב! השרשור הזה בן 2560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המוסך לקח אחריות שזה יםה מאוד. טעויות מהסוג הזה יכולות לקרות גם לטובים ביותר אז מילא המוסך היה מיתנער ומחפף את הלקוח אבל בסופו של דבר נשא באחריות. לגבי הדיסקית נכון מאוד...לא חייבים להחליף בורג כל פתיחה שלו. אם זה מוסך שעד היום היית מרוצה ממנו מכל הבחינות אז חא רואה מניעה מלהמשיך לטפל אצלו. ובטח שלא לשלול אותו על הסף בגלל חוסר שימוש בידית מומנט כי מקצוענים יודעים גם לעבוד ברגש גן בברגים ומיכלולים מהסוג הזה.

בשביל 10-20 ש"ח תוספת לטיפול לא הייתי לוקח סיכון,אני מחליף בורג כל טיפול.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה סיכון אתה רואה בשימוש באותו בורג?

אני באמת לא מבין את המניעים של VAG להחלפת בורג כל כיוון וכמו שציינתי את שלי החלפתי פעם ראשונה אחרי 110,000 קילומטרים, לא ראיתי הבדלים משמעותיים בין החדש לישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין את המניעים של VAG להחלפת בורג כל כיוון וכמו שציינתי את שלי החלפתי פעם ראשונה אחרי 110,000 קילומטרים, לא ראיתי הבדלים משמעותיים בין החדש לישן.

כמובן שאני מדבר על בורג עם דיסקית מובנית, קיימת הנחיה באוטודאטה להתשמש כל פעם בבורג חדש

בכל פעם שאתה סוגר את הבורג - הדיסקית נמעכת ובכל פעם אתה נדרש להפעיל יותר מומנט על הסגירה,

כפי שראית - לפות"ש פיצצו את הקרטר. אני בכל טיפול שם בורג מקורי חדש (סיפור של כ-20 ש"ח) וסוגר 30 ניוטון מטר מטר כפי שרשום באוטודטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת מאמין שמה שקרה לפותח השרשור נגרם בגלל שימוש חוזר בבורג ישן? קצת נאיבי מצידך...

אני לא אומר שלא צריך להחליף בורג בכל טיפול, אני רק אומר שאין שום קשר בין החלפת בורג ריקון לבין המקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתם את זה עם המשלוח של הרויאל מייל ב 50 שקל?

הידית הזו זולה ב 100 שקל מידית של סיגנט בארץ. זו אותה רמה של דיוק?

הכי זול שמצאתי בארץ עם נתונים דומים - זה 370 ש"ח, ידית מומנט של סיגנט תעלה הרבה יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי זול שמצאתי בארץ עם נתונים דומים - זה 370 ש"ח, ידית מומנט של סיגנט תעלה הרבה יותר...

בטכנו - צינור בתל אביב קניתי ב260 , 0-105 ניוטון .

מתאם בוקסה מ 3/8 ל 1/2 קיבלתי במתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אבל אתה קצת מצחיק.

בהוראות של VAG כתוב להחליף בורג כל טיפול ולסגור עם ידית מומנט על 30 ניוטון, אז אני עושה בדיוק כך. קונה בורג עם המסנן שמן.

בהוראות של יצרנים אחרים כתוב להחליף דיסקית, אז אני מחליף רק דיסקית.

וברור ששההוראות נועדו למנוע נזילות או נזקים להברגה.

מה אתה מנסה לחסוך? 10 ברגים של 10 שקלים?

ברור שלא תראה הבדל, אום חד פעמי נראה גם טוב לאחר השימוש, וגם בולם זעועים שנסע 100000 ק"מ וניקו אותו נראה כמו בולם זעזועים חדש.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אציין שלא נמנעתי מלהחליף כדי לחסוך, רק כי חלק גדול מהזמן לא ידעתי על ההנחיה כי אני רגיל להחלפה של דיסקית ולא של בורג וכמו שאתה יודע, הדיסקית היא חלק בלתי נפרד מהבורג אז תיארתי לעצמי שאין שום בעיה להשתמש באותו בורגה וכשגיליתי שקיימת הנחיה כזאת אז החלפתי, זה לקח הרבה זמן אבל זה קרה.

בכל מקרה הכוונה שלי הייתה שזה שלא החליפו בורג זה לא מה שגרם לנזק ואין שום קשר בין אי החלפת הבורג לנזק שנגרם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבורג לא נסגר עם אימפקט או כלי ממונע אחר, סגרו אותו עם ראטצ'ט

גם לי מוזר העניין כי בכל זאת מוסך שעושה את זה עשרות פעמים כל יום וזה משהו הכי בסיסי שיש.

אולי הבחור לחץ בזווית ובכוח בלי לשים לב ובגלל זה נגרם הנזק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הקטע הוא, שהשייבה עצמה (שייבה חדשה כמובן ) נותנת לך תחושה

של כמה מומנט עליך להפעיל בסגירה.

סוגרים עם מפתח ראצ'ט עד שמגיעים לשייבה ואז נותנים לשייבה

מעיכה קלה.

עריכה אחרונה על ידי פולו,גולף
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטכנו - צינור בתל אביב קניתי ב260 , 0-105 ניוטון .

מתאם בוקסה מ 3/8 ל 1/2 קיבלתי במתנה.

אכן לזה התכוונתי. חסכון של 100 שקל שווה במקרה הזה? בכל זאת סיגנט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיגנט זה לא חברת על של כליי עבודה היא בינונית ומטה.

יש גרסה מקצועית שלהם ויש גרסה לאדם הממוצע

מה שנמכר בחנויות,אם אני לא טועה זה לאדם הפשוט,לדעתי במחיר שהם נמכרים הם לא מציאה גדולה אבל גם לא הפסד גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת מאמין שמה שקרה לפותח השרשור נגרם בגלל שימוש חוזר בבורג ישן? קצת נאיבי מצידך...

אני לא אומר שלא צריך להחליף בורג בכל טיפול, אני רק אומר שאין שום קשר בין החלפת בורג ריקון לבין המקרה.

מה נאיבי בלחשוב שאם הלקוח לא שילם עוד 10 שקלים אז לא נתנו לו בורג חדש? הגיוני לחלוטין.

יש מוסכים שבקרוב יתחילו לגבות ממך עמלת השתנה בשרותים, לא רחוק היום.

הכל יכול להיות ואי אפשר לדעת באמת אבל בדיוק כפי שלא ידעת על ההנחייה ולא טרחת לבדוק, כך לא ניתן לשער מי נאיבי ומי לא או מה נעשה בפועל.

חסר נסיון חיים לדעת שגם בבורג של 10 שקלים חוסכים במוסך? לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...