Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית גבוהה בתקציב דל, מתלבט בין סקודה ייטי או פיג'ו 2008

Quirk
שימו לב! השרשור הזה בן 2511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

עומדת להצטרף לתאומים שלי (בני 3 וחצי) תינוקת חדשה ואנחנו מחפשים לעבור לרכב מעט גבוה שיהיה נוח לאשתי להכניס ולהוציא את הילדים בלי לשבור את הגב וכמו כן לשלב תא מטען סביר עם נוחות גישה

התקציב הוא באיזור ה- 65 אלף (לא אחרוג באופן משמעותי) וחשבנו על הרכבים שציינתי בכותרת,

כל הזמן חשבנו על הייטי כאופציה יחידה גם בגלל המחיר וגם בגלל החסכון בדלק, אבל עכשיו שמתי לב שאפשר לרכוש את הפיג'ו בשנתון יותר מתקדם משמעותי ולכן אני מתייעץ כאן,

האם אתם מכירים פגמים מולדים שאני צריך להזהר מהם בדגמים האלו, ואיך צריכת הדלק של הפיג'ו בדגם של ה1.6 בנזין ?

ובכלל אם יש לכם עצה טובה אחרת נשמח לשמוע,

תודה

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה קודם ללכת למגרש ולהכניס את שלושת הכסאות מאחור .

ייתכן שבדחיסה תוכל אולי לסגור דלתות. לעיתים הבוסטרים ישבו באלכסון באויר. סביר להניח שהתאומים לא יוכלו להגיע לתפס החגורה. וזה דווקא בגיל שבו הם מתחילים לחגור את עצמם....(הללויה).

ברנו שציינתי אין את הבעיות האלו .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב גיר אוטומט?

אם לא חייב הייתי הולך על דאצ'יה דאסטר או לודג'י. הדאסטר זה ג'יפון אבל מחברים שיש להם- 2 כסאות נכנסים בקלות.

הלודג'י זה מיניוואן ואפשר לחפש 5 או 7 מקומות.

בתקציב שלך יכנס מודל 2015. יש אופצייה נוספת וזה לקחת את הסטפווי (יש גם רובוטי) אבל לדעתי תא המטען לא יהיה מספיק גדול בשביל התאומים אבל זה אתה יכול לבדוק בעצמך. בכל מקרה, אופצייה כזו אתה יכול לקנות או 2016 או להוסיף קצת ולקחת חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי קרוסאובר מרווח בהרבה מהאופציות שציינת.

לא משנה מה תבחר, חייב לבצע מבחן התאמת המושב האחורי לצרכים.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי קרוסאובר לא מתאים לשלושה פעוטות בספסל האחורי ועוד עם תא מטען מתחת לממוצע איפה יכנסו העגלות ? והתיקים ?

אם רוצים , למרות שלא מומלץ מבחינה בטיחותית, ואם האמא דוגמנית רזה ניתן לשים כסא תינוק מקדימה ומאחור שני כסאות והאמא באמצע.

לדעתי המרחב הפנימי בסוזוקי דומה לייטי

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

עומדת להצטרף לתאומים שלי (בני 3 וחצי) תינוקת חדשה ואנחנו מחפשים לעבור לרכב מעט גבוה שיהיה נוח לאשתי להכניס ולהוציא את הילדים בלי לשבור את הגב וכמו כן לשלב תא מטען סביר עם נוחות גישה

התקציב הוא באיזור ה- 65 אלף (לא אחרוג באופן משמעותי) וחשבנו על הרכבים שציינתי בכותרת,

כל הזמן חשבנו על הייטי כאופציה יחידה גם בגלל המחיר וגם בגלל החסכון בדלק, אבל עכשיו שמתי לב שאפשר לרכוש את הפיג'ו בשנתון יותר מתקדם משמעותי ולכן אני מתייעץ כאן,

האם אתם מכירים פגמים מולדים שאני צריך להזהר מהם בדגמים האלו, ואיך צריכת הדלק של הפיג'ו בדגם של ה1.6 בנזין ?

ובכלל אם יש לכם עצה טובה אחרת נשמח לשמוע,

תודה

ניר

מה דעתך על אופל אסטרה סטיישין ,יש הרבה מרחב להכניס עגלות מאחורה ,בתקציב שלך יש 2012 ו-2013 ,אוטו גרמני במקום צרפתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל בכלל בשליטת חברה צרפתית (פיג'ו) שבשליטה סינית עם מנוע של שברולט. מה זה אומר ?

מי מבטיח לך שרכב גרמני עדיף מצרפתי ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי קרוסאובר לא מתאים לשלושה פעוטות בספסל האחורי ועוד עם תא מטען מתחת לממוצע איפה יכנסו העגלות ? והתיקים ?

אם רוצים , למרות שלא מומלץ מבחינה בטיחותית, ואם האמא דוגמנית רזה ניתן לשים כסא תינוק מקדימה ומאחור שני כסאות והאמא באמצע.

לדעתי המרחב הפנימי בסוזוקי דומה לייטי

לסוזוקי מושב אחורי רחב יותר מהסקודה (הפיג'ו בכלל לא באותה קטגוריה).

תא המטען בסוזוקי גדול ופרקטי (430 ליטר).

אני לא בטוח שזה יספיק למשפחה עם 3 קטנטנים, את זה צריך לבדוק.

מצטרף להמלצה על רכב סטיישן כאופציה מרווחת יותר, אם נוותר על נושא הגישה לחגירת הילדים ברכב גבוה יותר.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה סטיישן? בן אדם אומר שהוא גבוה ולא רוצה לשבור את הגב ולשמח את הסביבה עם חריץ אינסטלטור כל פעם שהוא מתעסק עם הילדים.

מבין אותך מצוין, זה היה אחד השיכולים גם אצלי כשנולד לי תינוק שני.

בייטי הבגאז׳ קטן - שתי עגלות לא יכנסו. דווקא יש מצב שהמושב האחורי לא כזה קטן - אצלי יושבים שם שני ילדים: אחד על הבוסטר ושני בסלכל. לפעמים עוד מבוגר נכנס באמצע.

אבל תא המטען לעגלת-תאומים... לא מספיק.

' (1997) past: Honda Civic 1.4 SE

2016 now: Skoda Yeti 1.2 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תגובות אנשים, תודה

רוצה להוסיף שאין צורך למקום עבור עגלת תאומים בכלל,

בדקתי אתמול את הנושא קצת מבחינת רוחב בוסטרים (45 ס''מ בממוצע)

בנוסף מדדתי גם רוחב מושב אחורי של אוקטביה בהנחה שרוחבה די דומה לייטי

למרות שזה מרכב שונה והמדידה יצאה 125 ס''מ ככה שאם לוקחים בחשבון שהסלקל מקדימה במושב האחורי נשאר באיזור ה 35 ס''מ לישיבה לאדם נוסף

מחר בבוקר מתכנן לעשות סיבוב מגרשים

עם מטר, תוצאות בהמשך ...

בכל אופן ירדתי מה 2008 לגמרי, ולאור התגובות הייטי נשארה בתמונה, מה שהיא מציעה​ מבחינת הכנסה והוצאה של הילדים ועגלת תינוק זה מספיק טוב ובמידה ונרצה להגדיל תא מטען נלך על פתרון של גגון לנסיעות וכדומה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

35 ס"מ משאיר מקום לתחת של דוגמנית על. סוג של צינוק שמתאים אולי לנסיעות קצרות.

מתאונות ריסוק עדיף לא לשים תינוק במושב קדמי. הנהג נוטה להתחמק מהמפגע ולהפנות את הצד השני לכיוון הסכנה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...