Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דפיקות מאזור התא כפפות - סיאט איביזה

stas1011
שימו לב! השרשור הזה בן 2551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ברשותי סיאט איביזה 2013.

הופיעו רעשים של דפיקות מאזור התא כפפות. גם כשהאוטו כבוי ורק הסוויץ מופעל קיימים הרעשים של הדפיקות.

כשאני מפעיל את הלחצן של סחרור האויר בתוך הרכב הרעשים מפסיקים.

אני מניח שהמנוע או משהו במנגנון של התריס התקלקל.

מישהו יודע איפה ממוקם הקונקטור של המנוע הזה?

יש המלצה לבעל מקצוע באזור צפון (חדרה/עפולה/כרמיאל)?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שמנוע הסרוו שאמור לשנות את מיקום התריס נדפק. (אחד מגלגלי השיניים שלו)

הייתה לי בדיוק אותה התופעה ברנו קליאו.

הגעתי אל התריס ממכסה המנוע לאחר פירוק של כמה חלקים. מיקמתי את התריס על מצב סירקולציה באופן ידני, וניתקתי את הקונקטור של מנוע הסרוו. הרעש חדל, ויחד אתו כל תקווה לכך שהכפתור של הסירקולציה יעבוד שוב (בלי החלפת המנוע כמובן).

הקונקטור במקרה שלי היה קבור (אם אני זוכר נכון) מתחת לפלסטיק שעליו ישב הווישר של צד נוסע.

רק שיהיה ברור, הכפתור שלך לא מעביר מצב יותר, כאשר אתה לוחץ עליו, הוא מנסה להפעיל את המנוע התקול ומשם התקתוקים, כשאתה מכבה, מן הסתם המנוע מפסיק לנסות להסתובב ולכן יש שקט.

השאלה הנשאלת היא, באיזה מצב אתה נמצא :D סירקולציה/ אוויר מבחוץ/ או משהו באמצע.

עריכה:

משיטוט קצר בyoutube, קיבלתי את הרושם שהגישה בוואגיות למנוע המדובר היא דווקא מאזור תא הכפפות ודי פשוטה! (בניגוד לקליאו X_X).

משהו בסגנון הזה :

או הזה:

https://www.youtube.com/watch?v=M8gu7WCvjEc

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...