Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Toyo T1 Sport לעומת Goodyear Efficientgrip Performance

שימו לב! השרשור הזה בן 2537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך להחליף את הצמיגים הקדמיים אבל האחוריים הם עדיין סבבה

החלטתי להחליף את כל ה4 ושמתי לך שיש המון חוות דעת טובות לגביי הGoodyear עכשיו אני מתכנן להזמין מטייר דייל והמחיר לרביעייה של Goodyear הוא 2200 לעומת 1800 שהטויו עולים אצל גיסי מורכב הטויו והוא אמר לי שהוא מרוצה מהם חוץ מהעובדה שהם לא מותאמים לאקלים בארץ ושהם נאכלים יחסית מהר

עכשיו רציתי לדעת האם הGoodyear אכן מצדיקים את המחיר שלהם ושווה להשקיע את ה400 שקל הנוספים האלו

מה שחשוב לי בעיקר זה: נוחות נסיעה,אחיזה טובה בעיקר על יבש,אחיזה טובה בפניות,כמה שפחות מרעישים

-מאזדה 3 2008 ספיריט 2.0L

- 205/50R17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...