Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו טווינגו 95, אין סטרטר, מצבר תקין

ronenfe
שימו לב! השרשור הזה בן 2327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסיתי להניע היום , עד אתמול לא היו בעיות. אין שום סטרטר ושום רעש מהסטרטר. המתח של המצבר הוא 12.6 וכשאני מסובב את הסוויץ' המתח יורד אבל אין שום רעש. כמו שזה נראה הלך הסטרטר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק טוב את המחברים שעל המצבר אם הם מהודקים כמו שצריך.

תנסה להניע עם כבלים עם רכב אחר שמונע.

תסתכל ויזואלית אם כבל החשמל שעל הסטרטר לא מנותק במקרה.

תכניס את הרכב להילוך שני ותזיז את הרכב כמה מטרים לפעמים מנוע הסטארטר קצת תקוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקיתי את הדקי המצבר והידקתי, לא עזר, גם דחיפה לא עזרה.ויזואלית המחברים של הסטרטר מחוברים, קשה לי להגיע אליו לבדוק מתחים , אין לי בוקים והגישה אליו גרועה. הפעם האחרונה שתיקנתי את הסטרטר הייתה לפני שמונה שנים. כנראה שהוא מת. מישהו יכול להמליץ על מוסך באיזור פתח תקווה, בני ברק שמוכן להחליף אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר מאד, מדדתי מתח בין הדק הסטרטר למינוס במצבר וניסיתי להניע, הראה 10 וולט, אחרי כמה ניסיונות הניע.

פרקתי הכל ויצאתי לסיבוב, כיביתי והנעתי והסטרטר עובד.

מעניין מה מוסך לא אמין היה עושה אם היה קורה לו מצב כזה. מחייב על החלפת סטרטר ומודיע שיכול להיות שיש גם בעיה בחיבורי החשמל ואם זה חוזר צריך לחזור אליו שיחליף גם אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מדהים. החיישן קאמשאפט היה צריך פשוט ניקוי. ניקיתי ב10 דקות ומניע. קרה לי אותו דבר לפני כמה שנים ורנו לקחו לי על החלפה שלו אם בכלל הייתה , הרבה כסף. מעניין ששתי הבעיות, הסטרטר והחיישן, קרו בסמיכות כה רבה. אחרי הניקוי, שכחתי לחבר אותו בהתחלה וחשבתי שזו לא הבעיה. מזל שזה הכל.

עריכה אחרונה על ידי ronenfe
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...