Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Toyo T1 Sport או Goodyear EfficientGrip Performance

doryo9
שימו לב! השרשור הזה בן 2506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, מחפש לרכוש צמיגים חדשים לרכב (Ford Focus 1.6L 182 כ"ס) ואני מתלבט בין שני הסוגים הנ"ל

גודל הצמיג 17\50\215 טווח מחירים 450-550 ש"ח לצמיג. מחפש צמיג ספורטיבי עם אחיזה טובה.

פער המחירים ביניהם הוא בערך 80 ש"ח (קצת יותר מ-300 לכל ה-4) השאלה האם הגודייר מצדיק את ההבדל במחיר (בטווח הרחוק הגודייר יישחק לאט יותר מהטויו? ואיך הם אחד ביחס לשני מבחינת אחיזה בכביש)

תודה מראש

עריכה אחרונה על ידי doryo9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו הייתי בהתלבטות דומה בין אותם צמיגים אך במידה אחרת - עשה עלי רושם שהגודייר בהחלט מצדיק את ההפרש.

ויש לך את הגודייר ברשותך כרגע? אם כן, איך הם? (מבחינת אחיזה ושחיקה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף החלפתי את הרכב לפני שהספקתי להחליף צמיגים :lol:

אבל הבחור שקנה ממני (שאנחנו עדיין בקשר טוב) שם את הגודייר והוא מרוצה מאוד.

אחיזה מעולה, קשה להגיד לגבי שחיקה כי הם בקושי בני חודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה יעזור לך. או שלא

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Goodyear/EfficientGrip-Performance.htm

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Toyo/Proxes-T1-Sport.htm

אישית אני נוטה להמליץ לכיוון הגודייר.

עריכה אחרונה על ידי גיא .ב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

לא יודע אם עוד רלוונטי, אבל

א. אני מחזיק באותו רכב (פוקוס 1.6 אקובוסט) ולפני החלפת צמיגים. אשמח לשמוע מה עשית בסוף ומה הרשמים.

ב. אני התרשמתי שהטויו ספורטיביים מידי, ישחקו מהר ובעלי ציון צריכת דלק נמוך (=חיכוך גבוה). חשבתי על קניה של מישלין פרמסי 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...