Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בית חכם - למי יש? מה יש? מה השימושים?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה נועד לתנאים מסויימים שלא כל מוצר יודע לעשות.. למשל לשחק עם בהירות של מנורה, לא תוכל להגדיר את זה עם הכפתור של שיאומי אבל תוכל להגדיר את זה עם הקוביה שלהם.. (סיבוב קוביה ימינה\שמאלה ישנה בהירות מנורה בהתאם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 229
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הכפתור החכם שניתן לתיכנון עכשיו ב 21 שקל ב gearbest ואם עוד יש לכם נקודות שם אז אפשר גם להגיע לתשלום של 15 שקל בלבד

אחלה מחיר

https://www.gearbest.com/access-control/pp_626695.html?wid=21

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הצלחתי לחבר את כל המערכת ל home assistant.

קצת מסובך, אבל עבר בקלות.

יש זיהוי אוטומטי של כל החיישנים למיניהם.

שליטה כמעט מלאה על ה Getaway כולל שינוי לבחירה נקודתית לבהירות /צבע, אפשר לייצור אוטומציה ע"פ כמות האור שהחיישן מקבל (מעל/מתחת).

לבנתיים נראה ממש מגניב ובדיוק מה שהיה חסר לי באפליקציה.

כמובן שזה מצריך מחשב דלוק בשביל להריץ את השרת עליו..

Sent from my Le X820 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבנתיים רק התקנתי את השרת של HA

(home assistant) על המחשב WIN7

והגדרתי את הגטווי בשרת בשביל שתיהיה תקשורת בין השתיים.

משימות/אוטומציה עדיין לא עשיתי , לא היה זמן.

https://home-assistant.io

עריכה:

ושכחתי לציין, לכל החיישנים מבוססי הסוללה יש אינדיקציה לאחוז הסוללה הנותר. אצלי כרגע עם הבוללה המקורית הם כבר על 50% בשימוש של שבועיים בערך.

עריכה אחרונה על ידי dmxsir

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי.. מה המטרה של המעשה הזה?
דוגמא טובה שמתאימה לך, אם אני לא טועה רצית לעשות אוטומציה בזמן שהטלפון (ע"פ מק או אייפי) שלך מתחבר לנתב, אז עם זה - זה אפשרי .

בנוסף, אפשר לחבר מגוון התקנים שונים למערכת אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על השרשור, מצאתי מידע על מפסק בוילר חכם.

רובם יקרים ואני לא מעוניין לשלם כ200-300שח על המוצר הזה , מצאתי שיש חברה בשם SONOFF (דובר עליה בשרשור כפי שראיתי), שמוכרת מפסק בעלות של כ50שח.

מחיפושים באינטרנט, מצאתי שזה "רק בקר" ולא באמת כפתור פיזי פלסטיק שמתאים לכפתורים שיש בבית.

אני מחפש מוצר מוגמר, שעובד על וייפיי , נתקלתי במוצר הזה -

https://www.ebay.com/itm/US-Sonoff-WIFI-Wireless-wall-Light-Touch-Switch-Glass-Panel-LED-Light-controller/253212683119?hash=item3af4a6eb6f:g:ctUAAOSwpaFZyH4b

האם זה מתאים לשימוש בבוילר? אין סכנה בטיחותית?

מה לגבי 'תקלת שימוש' לדוגמא- מפעיל אותו מרחוק, בזמן הזה מכל סיבה האינטנרט בבית שבק חיים, ולי אין אפשרות לכבות אותו חוץ מלהגיע פיזית (ואם סתם השתנו תכניות ואני לא חוזר בשעה המתכוננת), אז זה ימשיך לעבוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכפתור הזה תומך ב2A והזרם של דוד יטגן לך אותו. אתה יכול תיאורטית לחבר אותו לממסר שיפעיל את הדוד, אבל צריך ידע בחשמל כדי לעשות את זה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל הדוד אתה יכול לקנות sonoff 16a.

בשום אופן לא להשתמש לדוד. מכשיר לא עמיד ולא אמין (שלי נשרף אחרי כמה חודשים (אם לא היה נדלק בבוקר כשהייתי ער יכול להיות שהבית גם היה נשרף.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...