Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בית חכם - למי יש? מה יש? מה השימושים?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 229
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פתרון אלגנטי לבעיית השקעים.

היה צורך קצת בחציבה, קצת פטיש ואיזמל.

[ATTACH]497225[/ATTACH][ATTACH]497226[/ATTACH]

Sent from my Le X820 using Tapatalk

במידה ומישהו מעוניין.

Universal 5 Hole Electric AC Power Outlet Panel Plate Wall Charger Dock Socket On Sale -Y122

http://s.aliexpress.com/3qeYfYnM

(from AliExpress Android)

Sent from my Le X820 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי סוויצרV2 במבצע שהיה עכשיו בבאג 259 ש"ח (מבאס שאין אף פעם מלאי של זה, זה בהזמנה, אי אפשר לבוא לקנות, לא במבצע ולא לא במבצע, מוזר)

התקנה קלה, חיבור ממש קל לרשת (עד עכשיו אני לא בטוח איך הוא עשה את זה, מעניין אותי) וזה באמת משהו ששינה את כל הדרך שאני משתמש בדוד, אחרי שבוע עם זה אני פתאום מבין כמה זה נוח

לפני זה היע שעון שבת והייתי צריך לנחש איך יראה היום שלי, עכשיו פשוט כשאני יוצא מהעבודה אני מדליק אותו ויש לי מים חמים כשאני מגיע

גם ההפעלה המקומית שלו ממש נוחה וטובה

בקיצור לא יודע למה התלבטתי לקנות אותו, ממש אחלה!

עכשיו אני מתבאס שהם עושים רק מפסקים לדוד, למה אין בדיוק את זה כבקר תקע רגיל (כזה שאפשר לדחוף בין השקע לצרכן)

למה הם עצרו רק במפסק לדוד

עריכה אחרונה על ידי DrorZi

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שיש הרבה מפסקים אחרים, רובם מצריכים עמידה על הראש בזמן ההתקנה, הבנה בקמפול קרנלים של לינוקס בכדי לגרום להם לעבוד ואמונה בבודהה כדי שלא ישרף הבית כשמשאירים אותם לבד.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא.. היתה "קצת" התקדמות בזמן האחרון בנושא..

לראיה, עמוד החיפוש הראשון ב AliExpress עם צמד המילים Smart socket:

https://www.aliexpress.com/af/smart-socket.html?SearchText=smart+socket&ltype=wholesale&d=y&tc=main&blanktest=0&initiative_id=SB_20171207051139&origin=n&catId=0&isViewCP=y

יש מוצרים מחברות עלומות שם ויש מוצרים מחברות עם מוניטין כגון Xiaomi, יש הרבה מוצרים שיודעים לעבוד עם Google home\Alexa\ifttt.

אני משתמש כרגע ב Google home mini עם נורות של Xiaomi Yee light, כנראה שארכוש בקרוב את ה Gateway של Xiaomi (עולה גרושים 25$) ואז בנוסף אליו ניתן לרכוש שקעים חכמים בעלות של 10$ ליחידה בערך. הבעיה היחידה שמלבד הנורות Yee, מוצרי Xiaomi לא עובדים עם Google home

בקיצור, יש אופציות, אשמח לעזור עוד אם תרצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמונה בבודהה כדי שלא ישרף הבית כשמשאירים אותם לבד.

מעשה בודהיסטי אינו לצפות שהבודהה ישמרך מכל רע, אלא לצפות בשלוות נפש ואדישות בביתך העולה בלהבות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עומד לפני שיפוץ מסיבי של יחידת דיור אליה אני נכנס בקרוב, לפני השיפוץ רציתי להבין עד לאן התפתח תחום ה"בית חכם" ואם ישנם דברים מעניינים להטמיע אותם בתוכניות השיפוץ, אז אם אפשר סקירה קטנה למה ניתן לעשות כיום ורלוונטי? ביחידה אין מטבח\דוד.

תודה.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם כן היא בבית של ההורים שלך ואתה מקבל את שני השירותים האלו מהם.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר אינו חכם בלהכנס לגור ביחידת דיור ללא דוד וללא מטבח (?)

אלא אם כן היא בבית של ההורים שלך ואתה מקבל את שני השירותים האלו מהם.

כמו שניץ' כתב, השירותים ניתנים אך לא ביחידה, אז בחזרה לענייננו, יש דברים רלוונטים? תודה.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שיש הרבה מפסקים אחרים, רובם מצריכים עמידה על הראש בזמן ההתקנה, הבנה בקמפול קרנלים של לינוקס בכדי לגרום להם לעבוד ואמונה בבודהה כדי שלא ישרף הבית כשמשאירים אותם לבד.

אתה צוחק, נכון?

התקנה של מכשירי IOT שכאלה זה קשקוש בלבוש, במיוחד כאלה שגם יודעים לעבוד עם שירותים כמו IFTTT וכד'.

הסוויצ'ר לשם ההשוואה הוא העוף המוזר. אפליקציה סבירה במקרה הטוב ביותר (כי ככה זה כשהולכים לבית תוכנה ואומרים להם- תעשו לי אפליקציה), מכשיר שלא מדבר עם שאר עולם ה-IOT.

הוא אמנם מספק אחלה פתרון, אבל מדהים הוא ממש לא.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...